Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rowerzysta zginął pod kołami audi

Utworzony przez dziennikaż, 17 października 2009 o 14:14
http://www.lubforum.pl/topic/2305-wpadki-l...dpost__p__55614
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"...audi 80 kierowane przez letniego Mariusza S..." Nic dodać, nic ująć. Do szkoły, do szkoły Mareczku.
0
PIM napisał:
"...audi 80 kierowane przez letniego Mariusza S..." Nic dodać, nic ująć. Do szkoły, do szkoły Mareczku.
Dzięki za uwagę. To w pełni zasługa Admina, któremu niejednokrotnie jestem winny takich podziękowań. Ale to przecież cicha tajemnica. Autor jest na celowniku.
0
Marek napisał:
Dzięki za uwagę. To w pełni zasługa Admina, któremu niejednokrotnie jestem winny takich podziękowań. Ale to przecież cicha tajemnica. Autor jest na celowniku.
Mareczku, czyżbyś postrzelać lubił :-) Zapraszam na łuki;-) Ale, u mnie nie raz bywałeś i koniaczek obiecywałeś. Wpadnę kiedyś do Ciebie na Warszawską, pogadamy na Twojej "górce redakcyjnej" OK? Szykuj szkło.
0
Marek napisał:
Autor jest na celowniku.
nu co markuu ty na calofnkcku ? a za coto ? pszyjec do nasdo cici napij siea borwara i bedziedobże.sienie pszejmuj bo to jedench...j !
0
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...ZAMOSC/40142230
0
Też Siwy z Cicibora napisał:
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...ZAMOSC/40142230
ai cio toi mai to nsziej altanki z cici, mi nie z cicibora laie z cici, widz rurznice humie jedien.
0
siwy z cici napisał:
ai cio toi mai to nsziej altanki z cici, mi nie z cicibora laie z cici, widz rurznice humie jedien.
wyluzuj se podróbo siwego z cici
0
nie pawlak napisał:
wyluzuj se podróbo siwego z cici
nó jakie ja bodriobo, cio najwyrzej piodrióbo piodrióby siwiego, bio to tien jedien chuój si podsiwia pod siwego a cio mi do tiego zie ja jeitem ija a ion podriabia gnioj jiedien. chóuj gniojem jednym cio bezmiugiemjeiest i siam nic ie wimisli gniuj jednien!
0
Jak pędził łepek ponad 100 na godzinę (niedawno prawko dostał) to jasne że rowerzysta szan nie miał. Gdyby jechał zgodnie z przepisami ... tj. 40km/h znaku by nie skosił a rowerzysta by przeżył.
0
Qoqosz jak nie znasz prawdy to MILCZ!!
0
Niewinny człowiek zginął bo gówniarzowi zachciało się brawury, mam nadzieję że spotka go za to sprawiedliwa kara tym bardziej iż niedaleko jest szkoła i mogło zginąć dziecko. To mogło przydarzyć się każdemu........najgorsze jest to że zginął niewinny człowiek, który szedł po zakupy.
0
Takie są skutki brawury, bo jakby jechał nawet 80 to by taka tragedia się nie wydarzyła ale jak się jedzie dwa razy tyle to cudu nie będzie i kolega nie poratuje......
0
Bezpłatne i niezobowiązujące porady praktyczne z zakresu przepisów prawa, uzyskania pomocy finansowej, możliwości samodzielnego dochodzenia odszkodowania, wyboru wiarygodnego pełnomocnika, itp., dla poszkodowanych i pokrzywdzonych oraz ich rodzin w wyniku wypadku: komunikacyjnego, w rolnictwie, potrącenia lub innych zdarzeń losowych. Nie bądź obojętny, poinformuj poszkodowanych o możliwości uzyskania bezpłatnej pomocy i porady. Dyżurny przedstawiciel udziela porad pod nr tel. 607-931 010 lub e-mail: sukurs11@wp.pl EUROPEJSKIE STOWARZYSZENIE POMOCY POSZKODOWANYM
0
OJ ten co pisał ten artykół to chyba wogle go nie przeczytał bo z nagłówka dowiadujemy się że rowerzysta miał 24 -lata a to kompletna bzdura .......
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: