Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rowerzysta zginął pod kołami audi

Utworzony przez dziennikaż, 17 października 2009 r. o 14:14
http://www.lubforum.pl/topic/2305-wpadki-l...dpost__p__55614
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...audi 80 kierowane przez letniego Mariusza S..." Nic dodać, nic ująć. Do szkoły, do szkoły Mareczku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIM napisał:
"...audi 80 kierowane przez letniego Mariusza S..." Nic dodać, nic ująć. Do szkoły, do szkoły Mareczku.
Dzięki za uwagę. To w pełni zasługa Admina, któremu niejednokrotnie jestem winny takich podziękowań. Ale to przecież cicha tajemnica. Autor jest na celowniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Dzięki za uwagę. To w pełni zasługa Admina, któremu niejednokrotnie jestem winny takich podziękowań. Ale to przecież cicha tajemnica. Autor jest na celowniku.
Mareczku, czyżbyś postrzelać lubił :-) Zapraszam na łuki;-) Ale, u mnie nie raz bywałeś i koniaczek obiecywałeś. Wpadnę kiedyś do Ciebie na Warszawską, pogadamy na Twojej "górce redakcyjnej" OK? Szykuj szkło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Autor jest na celowniku.
nu co markuu ty na calofnkcku ? a za coto ? pszyjec do nasdo cici napij siea borwara i bedziedobże.sienie pszejmuj bo to jedench...j !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...ZAMOSC/40142230
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też Siwy z Cicibora napisał:
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...ZAMOSC/40142230
ai cio toi mai to nsziej altanki z cici, mi nie z cicibora laie z cici, widz rurznice humie jedien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy z cici napisał:
ai cio toi mai to nsziej altanki z cici, mi nie z cicibora laie z cici, widz rurznice humie jedien.
wyluzuj se podróbo siwego z cici
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pawlak napisał:
wyluzuj se podróbo siwego z cici
nó jakie ja bodriobo, cio najwyrzej piodrióbo piodrióby siwiego, bio to tien jedien chuój si podsiwia pod siwego a cio mi do tiego zie ja jeitem ija a ion podriabia gnioj jiedien. chóuj gniojem jednym cio bezmiugiemjeiest i siam nic ie wimisli gniuj jednien!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pędził łepek ponad 100 na godzinę (niedawno prawko dostał) to jasne że rowerzysta szan nie miał. Gdyby jechał zgodnie z przepisami ... tj. 40km/h znaku by nie skosił a rowerzysta by przeżył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qoqosz jak nie znasz prawdy to MILCZ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewinny człowiek zginął bo gówniarzowi zachciało się brawury, mam nadzieję że spotka go za to sprawiedliwa kara tym bardziej iż niedaleko jest szkoła i mogło zginąć dziecko. To mogło przydarzyć się każdemu........najgorsze jest to że zginął niewinny człowiek, który szedł po zakupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie są skutki brawury, bo jakby jechał nawet 80 to by taka tragedia się nie wydarzyła ale jak się jedzie dwa razy tyle to cudu nie będzie i kolega nie poratuje......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezpłatne i niezobowiązujące porady praktyczne z zakresu przepisów prawa, uzyskania pomocy finansowej, możliwości samodzielnego dochodzenia odszkodowania, wyboru wiarygodnego pełnomocnika, itp., dla poszkodowanych i pokrzywdzonych oraz ich rodzin w wyniku wypadku: komunikacyjnego, w rolnictwie, potrącenia lub innych zdarzeń losowych. Nie bądź obojętny, poinformuj poszkodowanych o możliwości uzyskania bezpłatnej pomocy i porady. Dyżurny przedstawiciel udziela porad pod nr tel. 607-931 010 lub e-mail: sukurs11@wp.pl EUROPEJSKIE STOWARZYSZENIE POMOCY POSZKODOWANYM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OJ ten co pisał ten artykół to chyba wogle go nie przeczytał bo z nagłówka dowiadujemy się że rowerzysta miał 24 -lata a to kompletna bzdura .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...