Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozbił audi na drzewie. Zginął pasażer

Utworzony przez zawadki, 30 marca 2013 r. o 08:23
Adamek napisał:
Jakie kórwa 12 lat? To było zabujstwo DORZYWOCIE DLA TEJ KÓRWY 1BES PRAFKA 2NAje***Y 3 ZATRZYMANY JÓŻ BYŁ PO PIJAKU 4ZOSTAnie paruwką w celi ciota
O,jak przypuszczam,podleczyli trochę i puścili z Abramowic na przepustkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadek napisał:
Panowie policjanci namierzcie tego Adamka i dowalcie mu uczciwą grzywnę za obrażliwy wpis.
Internauta "Adamek" troszeczkę przesadza w komentarzach jest internetowym napinaczem ale to nie jest żadne przestępstwo.Jeżeli masz jakieś obiekcje względem jego osoby to możesz zgłosić to do prokuratury.We wtorek o 8 będzie otwarta.Możesz tam iść i się pożalić. Tam na pewno Cię wysłuchają i momentalnie namierzą gościa i posadzą na 25 lat ku*** co za barany komentują tutaj--myślisz ,że policja i prokuratura nie ma ważniejszych spraw aby interweniować w sprawie jakiegoś"Adamka",który pierdoły pisze . Wracając do tej tragedii---Powinni tego kierowcę posadzić na 12 lat .Szczęść Boże.Wesołego Alleluja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kr antek niejesdem napinaczem tyko se prawde pisze a jakbym lamal prawo to by mije redaktorki odżućali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks.Antoni napisał:
Internauta "Adamek" troszeczkę przesadza w komentarzach jest internetowym napinaczem ale to nie jest żadne przestępstwo.Jeżeli masz jakieś obiekcje względem jego osoby to możesz zgłosić to do prokuratury.We wtorek o 8 będzie otwarta.Możesz tam iść i się pożalić. Tam na pewno Cię wysłuchają i momentalnie namierzą gościa i posadzą na 25 lat ku*** co za barany komentują tutaj--myślisz ,że policja i prokuratura nie ma ważniejszych spraw aby interweniować w sprawie jakiegoś"Adamka",który pierdoły pisze . Wracając do tej tragedii---Powinni tego kierowcę posadzić na 12 lat .Szczęść Boże.Wesołego Alleluja!!!
A pozatym PAŁY też od dawna się ucywilizowały , mają komputery, szybki internet swoją komórkę i swoich hakerów do śledzenia i inwigilacji internetu 24 godz na dobę. Jeżeli uważają ADAMKA za nieszkodliwego pajaca, to znaczy że mu krzywda się nie stanie, nie ma więc o co toczyć piane. Nie polemizujcie z nim swoimi postami i pajac się sam wykruszy, w innym przypadku będziecie go jeszcze więcej nakręcać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki pajac .jak cóś pan pajac!I LOWJU BIDROŃ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film z wypadku http://retrix.pl/WypadekZawadki.avi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarz śledczy napisał:
Wpadł w dziurę i urwał koło,i nieszczęście gotowe,a komuchy zamiast drogi budować z kasy foto-radarów ,to stawiają następny tysiąc masztów foto-radarowych !!!! Wyjdzie POtem jeden komuch z drugim i POwie że to dla naszego dobra i bezpieczeństwa. KOMUNISTYCZNA PROPAGANDA !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Lublina napisał:
znowu wina kiepskich dróg! zbyt dużej ilości fotoradarów! zbyt wielu kontroli policyjnych!
I wina drzew rosnących przy drodze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Kr antek niejesdem napinaczem tyko se prawde pisze a jakbym lamal prawo to by mije redaktorki odżućali
Ja nie napisałem,że ty" łamiesz " prawo"Masz sporo racji w swoich wpisach.A jesteś trolem internetowym tak samo jak ja.Jeżeli byś się przedstawił z imienia i nazwiska,podał swój adres wtedy byłbyś kozakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pierdla z num. I to szybko, żeby nie zabił jeszcze kogoś. Tego czubka nic już nie nauczy. Może długa odsiadka, coś da!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek siwiński łęczna armi krajowej 3/18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak cie odwiedzę to zesrasz się w portki,miałes byc przy kasie biletowej na dworcu w Lublinie i ci popusciłeś jak zwykle.Na tym forum jestes dla wszystkich tylko zasrancem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem bóraku sam sie zesrasz za godzine ide do baró kufelek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tatuaż na czole ----- deb***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarz śledczy napisał:
Wpadł w dziurę i urwał koło,i nieszczęście gotowe,a komuchy zamiast drogi budować z kasy foto-radarów ,to stawiają następny tysiąc masztów foto-radarowych !!!! Wyjdzie POtem jeden komuch z drugim i POwie że to dla naszego dobra i bezpieczeństwa. KOMUNISTYCZNA PROPAGANDA !!!!
tepawy PEDERASTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Marek siwiński łęczna armi krajowej 3/18
Sprawdziłem! Taka osoba o takich personaliach jakich podałeś nie jest zameldowany pod tym adresem.Czyli pier***isz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak marcin żartóje me dane to donald tósk gdańsk ul cweli 6/9
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***u miałes byc w barze Kufelek i co zasrancu też cie stamtąd pogonili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem szmato pierszy stolik pszy wejściu po prawej kolo okna!piłem tyskie lane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Byłem szmato pierszy stolik pszy wejściu po prawej kolo okna!piłem tyskie lane
Lane ze środkowego siku czy ostatniego ? Ja po [pierwszym tyskim sie nie odlewam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...