Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszają Dni Białej Podlaskiej (program)

Utworzony przez dm, 24 czerwca 2011 r. o 12:19
mam sesje nie będę mogł pójść na dni Białej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie pełno atrakcji a na mszę św. i nabożeństwo czerwcowe nie ma miejsca.Mój Boże do czego to doszło? Wszędzie tylko,zabawa,rozpusta i hulanki. Baranku Boże,który gładzisz grzechy świata zmiłuj się nad nami.Ja jednak zapraszam na mszę świętą i żeby moi parafianie rzucali więcej na tacę,bo ja nie mam za co żyć i przymieram głodem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie się to nie podoba. Co roku występują jakieś zacofane zespoliki które wydają z siebie więcej pisku niż jakiegokolwiek słowa. Dlaczego Biała nie może przynajmniej raz na jakiś czas zorganizować imprezy na wyższym poziomie. A to trzyma się kurczowo tych swoich "Wielkich" wioskowych wokalistów. Raz na kilka lat Miasto Biała może zapewnić mieszkańcom prawdziwą zabawę. Ciągle idzie na łatwiznę. Ehhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AlojzyBimberek napisał:
a mnie się to nie podoba. Co roku występują jakieś zacofane zespoliki które wydają z siebie więcej pisku niż jakiegokolwiek słowa. Dlaczego Biała nie może przynajmniej raz na jakiś czas zorganizować imprezy na wyższym poziomie. A to trzyma się kurczowo tych swoich "Wielkich" wioskowych wokalistów. Raz na kilka lat Miasto Biała może zapewnić mieszkańcom prawdziwą zabawę. Ciągle idzie na łatwiznę. Ehhh
Niestety to wszystko na co stać Tucznę i Koszeliki. Amen. Blichtr kostki brukowej i strongmeny na stadionie, za 100 mln zł długu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jakaś fajoska bialczanka wyskoczy ze mną na Perłę Mocną przy dźwiękach Dżeja Delano?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że wszystkie fajoskie bialczanki zbierają truskawki na południu UE lub wykonują równie ciekawe zajęcia na wyspach Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, upodobania takie jak włodarz miasta.Ale na wysoka kulturę pracują pokolenia. A FRAK LEŻY DOPIERO W TRZECIM POKOLENIU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cynik napisał:
Rozumiem, że wszystkie fajoskie bialczanki zbierają truskawki na południu UE lub wykonują równie ciekawe zajęcia na wyspach Pozdro
Fajoskie Bialczanki nie idą z jakimś lumpem na Perłę Mocną. Na tylko tyle cię stać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...