Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszyła jedna z największych elektrowni słonecznych w Polsce

Utworzony przez jOOj, 14 października 2014 r. o 13:40
czyli zarobi na tym głównie pożyczkodawca... Po 7 latach elektrownia będzie wymagała dużego remontu i gmina znowu wyda kilkaset tysięcy PLN. Nie jestem pesymistą tylko realistą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niewiem po co inwestujemy miliony złoty żeby wybudować jakieś marne elektrownie wiatrowe  czy słoneczne zasilające 200 gospodarstw domowych żyjemy w Polsce i tu jest węgiel z którego należy kożystać i budować elegktrownie węglowe które zaopatrzą w prąd pół lubelszczyzny, alternatywnym rozwjązaniem jest atom  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gminy niech się zajmą swoimi zadaniami a biznes produkcją energii .Łatwo budować jak się dostało tak duże wsparcie na coś co gminie jest tak na prawde do funkcjonowania zbędne 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przypadkiem ministrem gospodarki nie jest Piechociński ?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przypadkiem ministrem gospodarki nie jest Piechociński ?
  "były wicepremier i minister gospodarki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po samym foto widać, że to amator projektował. Pierwsze pytanie: Jak będzie koszona trawa? Panele są za nisko. Nawet jak spadnie śnieg to jego powłoka będzie przykrywać dolną część paneli co stwarza ryzyko uszkodzenia ogniw. Farma jest w osłoniętym miejscu. Widać dominacje krajobrazu (górujące drzewa, wzniesienia), tzn. zacienienie i ograniczone możliwości chłodzenia przepływającym powietrzem. Ktoś dobrze napisał. Produkcją w tym wypadku niech się zajmuje biznes, a nie z naszych podatków urzędasy... Moje zastrzeżenia są tylko po jednym zdjęciu. Strach pomyśleć co by było gdybym popatrzył na projekt albo wykonanie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po samym foto widać, że to amator projektował. Pierwsze pytanie: Jak będzie koszona trawa? Panele są za nisko. Nawet jak spadnie śnieg to jego powłoka będzie przykrywać dolną część paneli co stwarza ryzyko uszkodzenia ogniw. Farma jest w osłoniętym miejscu. Widać dominacje krajobrazu (górujące drzewa, wzniesienia), tzn. zacienienie i ograniczone możliwości chłodzenia przepływającym powietrzem. Ktoś dobrze napisał. Produkcją w tym wypadku niech się zajmuje biznes, a nie z naszych podatków urzędasy... Moje zastrzeżenia są tylko po jednym zdjęciu. Strach pomyśleć co by było gdybym popatrzył na projekt albo wykonanie....
Gościu, byłeś tam, widziałeś, a może jesteś super-hiper fachowcem od farm wotowoltaicznych i na podstawie jednego - byle jakiego zdjęcia jesteś w stanie ocenić jakość zrealizowanego projektu? Pewnie nie, ale założę się, że jesteś z Łomaz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gminy niech się zajmą swoimi zadaniami a biznes produkcją energii .Łatwo budować jak się dostało tak duże wsparcie na coś co gminie jest tak na prawde do funkcjonowania zbędne 
A co zatem do funkcjonowania gminy jest niezbędne? Już wiem: wójt, sekretarz, urząd gminy, cieć, żeby pilnować urząd, kadrowa, żeby zapłacić wójtowi, sekretarzowi i cieciowi. Najlepiej według niektórych ograniczyć się do minimum, tyle że w ten sposób trudno osiągnąć postęp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panele raz w tygodniu trzeba myć, ciekawe czy to opanują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rososz, w Rososzy, a nie w Rososzu. To tak jak Bydgoszcz, w Bydgoszczy, a nie w Bydgoszczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rososz, w Rososzy, a nie w Rososzu. To tak jak Bydgoszcz, w Bydgoszczy, a nie w Bydgoszczu.
No i nie udało się, tym razem nie trafiłeś! Po pierwsze to jest ROSSOSZ a nie Rososz, a po drugie to jest TEN a nie ta! Podobnie jak sąsiadująca gmina Jabłoń też jest TEN a nie ta. Język polski jest bogatszy niż Ci się wydaje. A tak w ogóle to gratuluję mieszkańcom tych gmin wyboru dobrych, gotowych do wspólpracy gospodarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po 7 latach zysk? To ja chcę taki fundusz na swoją firmę ... 7 lat to dramat biznesowy i niezły numer w tym projekcie... Po co to komu? Prosze piliczyć ile lat za tą kase by była oplacona energia w tych gminach? Ale prezesy, firmy, artykuły trzeba opłacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN Rossosz? TEN Jabłoń? To brzmi bardzo dziwnie. Jestem za Rossoszą i Jabłonią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli zarobi na tym głównie pożyczkodawca... Po 7 latach elektrownia będzie wymagała dużego remontu i gmina znowu wyda kilkaset tysięcy PLN. Nie jestem pesymistą tylko realistą!
nie, nie jesteś realistą. Jesteś POlakiem, więc prawdę przesłania ci post PRLowska doktryna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN Rossosz? TEN Jabłoń? To brzmi bardzo dziwnie. Jestem za Rossoszą i Jabłonią.
Mieszkam w Rossoszu od urodzenia i JEST TO WŁAŚNIE TEN ROSSOSZ :P pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najczęściej najmądrzejsi z Lublina piszą Ta Rossosza i Ta Jabłoń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...