Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszyła jedna z największych elektrowni słonecznych w Polsce

Utworzony przez jOOj, 14 października 2014 o 13:40
czyli zarobi na tym głównie pożyczkodawca... Po 7 latach elektrownia będzie wymagała dużego remontu i gmina znowu wyda kilkaset tysięcy PLN. Nie jestem pesymistą tylko realistą!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niewiem po co inwestujemy miliony złoty żeby wybudować jakieś marne elektrownie wiatrowe  czy słoneczne zasilające 200 gospodarstw domowych żyjemy w Polsce i tu jest węgiel z którego należy kożystać i budować elegktrownie węglowe które zaopatrzą w prąd pół lubelszczyzny, alternatywnym rozwjązaniem jest atom  
0
Gminy niech się zajmą swoimi zadaniami a biznes produkcją energii .Łatwo budować jak się dostało tak duże wsparcie na coś co gminie jest tak na prawde do funkcjonowania zbędne 
0
A przypadkiem ministrem gospodarki nie jest Piechociński ?    
0
A przypadkiem ministrem gospodarki nie jest Piechociński ?
  "były wicepremier i minister gospodarki"
0
Po samym foto widać, że to amator projektował. Pierwsze pytanie: Jak będzie koszona trawa? Panele są za nisko. Nawet jak spadnie śnieg to jego powłoka będzie przykrywać dolną część paneli co stwarza ryzyko uszkodzenia ogniw. Farma jest w osłoniętym miejscu. Widać dominacje krajobrazu (górujące drzewa, wzniesienia), tzn. zacienienie i ograniczone możliwości chłodzenia przepływającym powietrzem. Ktoś dobrze napisał. Produkcją w tym wypadku niech się zajmuje biznes, a nie z naszych podatków urzędasy... Moje zastrzeżenia są tylko po jednym zdjęciu. Strach pomyśleć co by było gdybym popatrzył na projekt albo wykonanie....
0
Po samym foto widać, że to amator projektował. Pierwsze pytanie: Jak będzie koszona trawa? Panele są za nisko. Nawet jak spadnie śnieg to jego powłoka będzie przykrywać dolną część paneli co stwarza ryzyko uszkodzenia ogniw. Farma jest w osłoniętym miejscu. Widać dominacje krajobrazu (górujące drzewa, wzniesienia), tzn. zacienienie i ograniczone możliwości chłodzenia przepływającym powietrzem. Ktoś dobrze napisał. Produkcją w tym wypadku niech się zajmuje biznes, a nie z naszych podatków urzędasy... Moje zastrzeżenia są tylko po jednym zdjęciu. Strach pomyśleć co by było gdybym popatrzył na projekt albo wykonanie....
Gościu, byłeś tam, widziałeś, a może jesteś super-hiper fachowcem od farm wotowoltaicznych i na podstawie jednego - byle jakiego zdjęcia jesteś w stanie ocenić jakość zrealizowanego projektu? Pewnie nie, ale założę się, że jesteś z Łomaz :)
0
Gminy niech się zajmą swoimi zadaniami a biznes produkcją energii .Łatwo budować jak się dostało tak duże wsparcie na coś co gminie jest tak na prawde do funkcjonowania zbędne 
A co zatem do funkcjonowania gminy jest niezbędne? Już wiem: wójt, sekretarz, urząd gminy, cieć, żeby pilnować urząd, kadrowa, żeby zapłacić wójtowi, sekretarzowi i cieciowi. Najlepiej według niektórych ograniczyć się do minimum, tyle że w ten sposób trudno osiągnąć postęp.
0
panele raz w tygodniu trzeba myć, ciekawe czy to opanują?
0
Rososz, w Rososzy, a nie w Rososzu. To tak jak Bydgoszcz, w Bydgoszczy, a nie w Bydgoszczu.
0
Rososz, w Rososzy, a nie w Rososzu. To tak jak Bydgoszcz, w Bydgoszczy, a nie w Bydgoszczu.
No i nie udało się, tym razem nie trafiłeś! Po pierwsze to jest ROSSOSZ a nie Rososz, a po drugie to jest TEN a nie ta! Podobnie jak sąsiadująca gmina Jabłoń też jest TEN a nie ta. Język polski jest bogatszy niż Ci się wydaje. A tak w ogóle to gratuluję mieszkańcom tych gmin wyboru dobrych, gotowych do wspólpracy gospodarzy.
0
po 7 latach zysk? To ja chcę taki fundusz na swoją firmę ... 7 lat to dramat biznesowy i niezły numer w tym projekcie... Po co to komu? Prosze piliczyć ile lat za tą kase by była oplacona energia w tych gminach? Ale prezesy, firmy, artykuły trzeba opłacić
0
TEN Rossosz? TEN Jabłoń? To brzmi bardzo dziwnie. Jestem za Rossoszą i Jabłonią.
0
czyli zarobi na tym głównie pożyczkodawca... Po 7 latach elektrownia będzie wymagała dużego remontu i gmina znowu wyda kilkaset tysięcy PLN. Nie jestem pesymistą tylko realistą!
nie, nie jesteś realistą. Jesteś POlakiem, więc prawdę przesłania ci post PRLowska doktryna
0
TEN Rossosz? TEN Jabłoń? To brzmi bardzo dziwnie. Jestem za Rossoszą i Jabłonią.
Mieszkam w Rossoszu od urodzenia i JEST TO WŁAŚNIE TEN ROSSOSZ :P pozdrawiam.
0
Najczęściej najmądrzejsi z Lublina piszą Ta Rossosza i Ta Jabłoń
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: