Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd zakazuje, a on dalej jeździ po pijanemu

Utworzony przez Gość, 5 marca 2012 r. o 14:12
Co to za kara? Jak wyjdzie na wolność to znowu się nachla i będzie prowadził auto dopóki kogoś nie zabije. Tak to już u nas jest, że pijani kierowcy śmieją się z wymiaru sprawiedliwości a ów wymiar jest bezradny w eliminowaniu tego paskudztwa z dróg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynym sposobem na walkę z pijanymi kierowcami jest konfiskata samochodu. Kierowcy powinno przysługiwać prawo pierwokupu za np. 50% wartości rynkowej. Myślę, że wówczas kierowca by się kilka razy zastanowił zanim by wsiadł po pijanemu. Zabieranie prawa jazdy tego typu ludziom mija się z celem. Dla nich nie ma znaczenia (szczególnie po pijanemu) czy go ma czy nie. Wsadzając takiego do aresztu musimy się zrzucać na jego utrzymanie. -- Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wis napisał:
Jedynym sposobem na walkę z pijanymi kierowcami jest konfiskata samochodu. Kierowcy powinno przysługiwać prawo pierwokupu za np. 50% wartości rynkowej. Myślę, że wówczas kierowca by się kilka razy zastanowił zanim by wsiadł po pijanemu. Zabieranie prawa jazdy tego typu ludziom mija się z celem. Dla nich nie ma znaczenia (szczególnie po pijanemu) czy go ma czy nie. Wsadzając takiego do aresztu musimy się zrzucać na jego utrzymanie. -- Pozdrawiam
wszystko spoko, tylko bogatym i tak to bedzie obojetne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wis napisał:
Jedynym sposobem na walkę z pijanymi kierowcami jest konfiskata samochodu. Kierowcy powinno przysługiwać prawo pierwokupu za np. 50% wartości rynkowej. Myślę, że wówczas kierowca by się kilka razy zastanowił zanim by wsiadł po pijanemu. Zabieranie prawa jazdy tego typu ludziom mija się z celem. Dla nich nie ma znaczenia (szczególnie po pijanemu) czy go ma czy nie. Wsadzając takiego do aresztu musimy się zrzucać na jego utrzymanie. -- Pozdrawiam
To będzie nie którym na ręke,znika problem złomowania.Mnie to pasi,bo nie mam co zrobić z 25-letnim maluchem,chętnie przekaże na skarb biednego państwa.Może komuś jeszcze w MAGISTRACIE posłuży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wis napisał:
Jedynym sposobem na walkę z pijanymi kierowcami jest konfiskata samochodu. Kierowcy powinno przysługiwać prawo pierwokupu za np. 50% wartości rynkowej. Myślę, że wówczas kierowca by się kilka razy zastanowił zanim by wsiadł po pijanemu. Zabieranie prawa jazdy tego typu ludziom mija się z celem. Dla nich nie ma znaczenia (szczególnie po pijanemu) czy go ma czy nie. Wsadzając takiego do aresztu musimy się zrzucać na jego utrzymanie. -- Pozdrawiam
Masz w tej głowie jak baran w torbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...