Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samolot zderzył się z samochodem. Nie tylko pilot Cesny był pijany

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lipca 2017 o 15:07 Powrót do artykułu
dla właściciela pojazdu należy się dopłata do zaniżonego kosztorysu z oc samolotu więcej info 513 996 555
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kto pelni funkcje kierownika lotniska?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Treść listu polskich naukowców: Akademickie Kluby Obywatelskie zwracają się do Pana Prezydenta o pilne podpisanie ustaw reformujących polski wymiar sprawiedliwości. Na reformy te społeczeństwo polskie oczekuje od ponad ćwierć wieku. Przyjęte w ustawach rozwiązania prawne dają nadzieję na istotną zmianę funkcjonowania władzy sadowniczej w naszym kraju zgodnie z oczekiwaniami społecznymi: równego traktowania wszystkich obywateli bez względu na status majątkowy i pozycję społeczną. Nie naruszają one w niczym podstawowej zasady państwa prawa, czyli trójpodziału władzy, ponadto są podobne lub analogiczne do rozwiązań funkcjonujących w wielu krajach Unii Europejskiej. Proponowana reforma sądownictwa stwarza warunki do ostatecznego zerwania z dziedzictwem merytorycznym, organizacyjnym i kadrowym funkcjonującym dotychczas, a będącym bezpośrednią kontynuacją czasów PRL-u. Organizowane przez totalną opozycję protesty przeciwko podejmowanym zmianom, w tym najważniejszy zarzut łamania trójpodziału władzy, nie mają obiektywnego merytorycznego uzasadnienia. Są natomiast obroną interesu grupowego środowisk, które od czasu okrągłego stołu były beneficjentami pozornego urynkowienia gospodarki Polski. Środowiska te tolerowały aferalny i korupcyjny sposób organizowania życia społecznego i ekonomicznego kraju czerpiąc nienależne profity. Boją się utraty uprzywilejowanej pozycji oraz przejęcia steru rządów przez uczciwych ludzi spoza swojego układu. Środowiska te szermują obecnie hasłami obrony praworządności i konstytucji, co pozostaje w całkowitej sprzeczności z brakiem reakcji na liczne afery i przejawy korupcji w życiu gospodarczym i społeczno-politycznym, które jeśli były wykryte, pozostawały bez konsekwencji. Reforma wymiaru sprawiedliwości jest jednym z najważniejszych i koniecznych elementów sanacji życia narodowego i państwowego Rzeczypospolitej, a równocześnie stwarza szansę realnego i symbolicznego zerwania z czasami PRL-u. My, ludzie nauki, skupieni w Akademickich Klubach Obywatelskich z całą mocą popieramy wszelkie działania rządu i Pana Prezydenta prowadzące do naprawy życia narodowego i państwowego w naszej Ojczyźnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kierownik lodowiska
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Podobno na trzeźwo to strach latać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
widocznie bierze 500+ i na pracy mu nie zależy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
.......kto pełni funkcje kierownika lotniska?...... Jak zajrzysz do instrukcji lądowiska, to się dowiesz, że kierownikiem jest, jakiś Kozioł. Niestety, na razie jeszcze nie ustaliłam, czy ten jegomość jest w randze osła.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Policjanci postanowili sprawdzić też stan trzeźwości kierownika technicznego aeroklubu." nie kierownika lotniska idioci nauczcie sie czytac debil...e
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przyjechała pijana warszawka do Białej Podlaskiej i rozrabia ile wlezie. Wszystko do czasu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe co z kursantem. Może odleciał ;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A może nikt nic nie pił, tylko biopaliwa się nawąchali.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To samochód od drifciarzy wjechał w kołujący samolot.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nawalony jak samolot hehehehe
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wóda łączy ludzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"doszło do kolizji i uszkodzenia steru lewego skrzydła " - Nie ma czegoś takiego jak ster skrzydła... Skrzydła sterów nie mają he he
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pewien Radomianin oczekiwał od zarządzającego lotniskiem udzielenia informacji na temat sposobu prowadzenia rejestru umów, czyli zestawienia umów, jakie spółka podpisuje z różnymi podmiotami. Pierwszy wyrok w tej sprawie zapadł już w 2015 roku, kiedy też sąd nakazał lotniskowej spółce ujawnienie informacji. Lotnisko zwlekało jednak z udzieleniem odpowiedzi, a gdy ta dotarła wreszcie do pozywającego, okazała się być niekompletna. Mieszkaniec skierował sprawę do sądu i wygrał. Wojewódzki Sąd Administracyjny nałożył na zarządzającego lotniskiem 10 tys. zł grzywny. W świetle ustawy o dostępie do informacji publicznej był to brak odpowiedzi. W związku z tym mężczyzna mógł po raz kolejny wystąpić do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego i złożyć skargę na niewykonanie wyroku i nałożenie na lotniskową spółkę kary grzywny. Również w tym roku mężczyzna wystąpił do radomskiego lotniska o kolejne informacje. Tym razem chodzi o wykaz umów podpisanych przez zarządzającego lotniskiem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do gościa sprzed 3 dni. Otóż proszę szanownego są takie samoloty, które ponad wszelką wątpliwość mają stery na skrzydłach. Oczywiście, dalsza polemika większego sensu nie ma, bo z waści taki pilot, jak z pipki gwóźdź.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: