Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sekretarz w Konstantynowie

Utworzony przez OBYWATEL, 7 stycznia 2009 r. o 18:23
Opłatek cóż za spotkanie w psl radna miała spuchnięte nogi od wywijania z "wikarym"  zza miedzy ale wszyscy wiedzą co to za artysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Tobie żal???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym poruszyć obecny ostatnio na wielu językach temat proboszcza i jego wizyt duszpasterskich (odsyłam na profil : Hejted Biała Podlaska, na fb). Nie jest tajemnicą, że zdecydowana większość parafian dosyć ma jego poczynań. Dlatego chcę zaproponować szeroką akcję społeczną - zamiast tylko mówić, zacznijmy działać. Są obok nas parafie, gdzie nie rządzi wyłącznie pieniądz, ale prawdziwa nauka Kościoła. Przecież każdy z nas dysponuje autem, przenieśmy się tam na udział w nabożeństwach ( ja już tak robię ), również w tych ościennych parafiach zamawiajmy msze w intencjach naszych i naszych zmarłych, przestańmy też wpłacać jakiekolwiek ofiary "na parafię" które i tak trafiają do obszernej kieszeni sutanny. Prosta zasada - jeżeli pasożyt nie czerpie korzyści z żywiciela, sam go opuszcza. Zachęcam do udostępniania i jak największego udziału w tym dziele....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W janowie to samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Gnojno. Super ksiądz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę do Serpelic od lat w Janowie nie mogę patrzeć na tego obłudnika 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz podczas wizyt bardzo miły, rączki ściska, kłania się w pas....dba o wizerunek firmy. Wszak zysk to podstawa jej bytu.....płynność finansowa musii być. Śluby, pogrzeby rączki zacieramy, udzielamy, grosza nie popuścimy. Jest usługa -musi byc zapłata.Kredytu nie udzielamy. Przecież konsorcjum w siedlcach musi swoja działkę dostać, a tu ZuSy, lotnie, motorki....też kosztują. Mieszkanko w białej ...Prawilna władzę też może wspomóc trzeba..Tylko pod siedziba firmy bajzel, śniegu niema komu odgarnać...Stasiu   nie taki glupi zeby lopata machac i ma racje. a babulenkom dzieki ktorym prezes firmy parafia ma chlebek nozki sie rozjezdzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciesz się że ma tylko mieszkanko w Białej bo Janowski ma blok w Łosicach 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby tylko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu ktoś napisał kilka sensownych słow bo to co wcześniej to kaczy bełkot z którego ni cholery nic zrozumiec nie można.Niestety obawiam się że pasożyt nie opuści jelit żywiciela. za dobrze mu tutaj i zawsze znajdą się dojne krowy. Klimat polityczny też da przytulisko takim rzecznikom dobrej zmiany wyposażony w ambony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To czy opuści, zależy wyłącznie od nas wszystkich. Myślę, że nie będzie miał chęci zostać, jeśli kościół i taca będą puste, a żądaniom grubych kwot za zaświadczenia i opłaty np. cmentarne powiemy "NIE" równie stanowczo, jak on się ich od nas domaga. Rozpowszechniajmy, udostępniajmy, rozmawiajmy o tym z rodzinami i znajomymi. Wierzę, że się uda, bo przecież wiara czyni cuda....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W janowie sie nie udalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo jesteś kumaty inaczej jak tylko zielonomowę kapujesz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL napisał:
a Tobie żal???????????
W takim towarzystwie to wstyd przebywać a żal tak bo tacy ludzie są wrzodem na zdrowym organiźmie kraju, województwa, powiatu, gminy. A jescze ten seksoman to już wogóle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
, napisał:
Ciesz się że ma tylko mieszkanko w Białej bo Janowski ma blok w Łosicach
To pewnie obok rodziny sąsiada parafii. Bo nie jeden w łosicach ma blok czy chałupkę bo to miasto mazowieckie. I autorytet rośnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafianin napisał:
To czy opuści, zależy wyłącznie od nas wszystkich. Myślę, że nie będzie miał chęci zostać, jeśli kościół i taca będą puste, a żądaniom grubych kwot za zaświadczenia i opłaty np. cmentarne powiemy "NIE" równie stanowczo, jak on się ich od nas domaga. Rozpowszechniajmy, udostępniajmy, rozmawiajmy o tym z rodzinami i znajomymi. Wierzę, że się uda, bo przecież wiara czyni cuda....
Zostaje wiara i modlitwa a katolikowi ksiądz jest potrzebny tylko do czynności wynikających z potrzeb kościelnych, natomiast każdy "rozmawia" z Bogiem jak potrafi i jak chce i gdzie chce Bóg jest wszędzie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że każdy o tym wiem (już nawet mówi i piszę) ale jak przychodzi do spotkania z tym osobnikiem to większość nabiera wody w usta! Anonimowo każdy jest cwany! Ja była na rozmowie u niego i powiedział mi że jestem 3 osobą w jego karierze zawodowej że coś mi się nie podoba. Juz wiele osób zmieniło miejsce uczęszczania na mszę ale są osoby, które wynagradzają to jemu. Biedny przedsiebiorca ludzie uwzieli się wiec trzeba go wspomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale czemu niby miałyby służyć te ewentualne pyskówki z osobą proboszcza ? Mi na przykład szkoda by było nerwów (moich oczywiście). Zwyczajnie wystarczy się od niego odciąć osobiście i finansowo, nie dawać się sprowokować, jednocześnie będąc stanowczym wobec jego jakichkolwiek żądań, zwłaszcza finansowych. Skoro jest chamski względem nas to nie znaczy, że my mamy być tacy sami. Rozegrajmy to spokojnie i honorowo.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ludzie starsi na to nie pozwolą. Nie pozwolą doprowadzić  kościoła do ruiny który niejednokrotnie sprzatali remontowali porzadkowali plac przykoscielny własnymi rękami. Ksiądz  jest dla wielu starszych ludzi autorytetem wręcz  świętością  i dopóki udaje mu się wmawiać ludziom ze kolęda lub taca sa przeznaczane na dobro kościoła jako budynku ludzie starsi będą  płacić. ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogotowie zabrało mieszkańca Zakanala po parogodzinnym leżeniu nad zalewem na mrozie. Działalność gopsu to jedno wielkie pasmo porażek opisywanych na tym forum nie raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...