Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Seksu grupowego" w Białej Podlaskiej nie będzie

Utworzony przez JPII, 12 stycznia 2012 r. o 11:05
Główny argument na poziomie katolickich (...) "bo jest sezon opłatkowy" i może księdzu proboszczowi nie spodobać się konkurencja. Boże kogo Ci ludzie wybierają? Ręce opadają na takich katolickich terrorystów. Wiejski, prosty łeb.
Ostatnio edytowany 13 stycznia 2012 r. o 14:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, ja po prostu nie wierzę w to co czytam. Po raz kolejny PiS musi spieprzyć każdą okazję rozwoju kulturalnego w naszym mieście. Po raz kolejny potrafią pluć, nie wiedząc jeszcze na co. Gratulacje, krew mnie zalewa jak PiS niszczy wszystko co fajnie. Jesteście kpiną tego miasta, wstydzę się za was. :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "JP II" Niech Bóg ma Cię w swojej opiece. do "mieszkaniec" Możesz sprecyzować, na czym "rozwój kulturalny" miał w tym wypadku polegać? Radny, jako przedstawiciel wybrany przez mieszkańców, ma mandat na takie wystąpienia. Na pewno głosowałeś na innego radnego, więc idź do niego i poproś o interwencję. Na tym polega demokracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a więc jeszcze raz napisze bo widać katolicka cenzura pod nazwą folkatka działa pełną parą.! No więc ten katolicki oszołom terrorysta podparł się super argumentem a mianowicie "sezonem opłatkowym". Zastanawiam się kto wybiera takich cwe.li, którzy bronią interesów księdza proboszcza, bo nie daj boże może stać się tak, że gdy przyjdzie księżulo po kolędzie, nikogo nie będzie w domu bo rodzina jest na 'seksie grupowym', hehe.. sodoma i gomora, bleeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jamioł napisał:
do "JP II" Niech Bóg ma Cię w swojej opiece.
Dziękuję postoje. A może Ty jesteś synem tego cyrkowca z PIS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem w stanie pojąć, jak można tak sobie zaprzeczać. z jednej strony, ugrupowanie PiS - i, a może "szczególnie" ich zwolennicy - jest znane z nazywaniem wszystkich w opozycji "bolszewią", "komuną" etc. ; z drugiej strony, cenzurowanie przedstawienia ze względu na ... "sezon opłatkowy"? Pan Nikołajczuk chyba polubił uczucie władzy, nakazu; podejrzewam, że poczuł się jak ten muody Boh, a wszystko zapoczątkowała może nawet nie najwyzszych lotów, ale nieco kontrowersyjna sztuka. Czytając artykuł, miałam nieodłączne uczucie "przaśności", cofania się w czasie. to jest po prostu paranoja, żeby przez jednego Pana odwoływać przedstawienie na kilkadziesiąt osob. dziwi mnie zdegustowanie tego Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami wybraliście(...) na drugą kadencję, to macie teraz pośmiewisko na cały kraj.
Ostatnio edytowany 13 stycznia 2012 r. o 14:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Czapski proszę jak najszybciej skierować radnego na badania psychiatryczne !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym, że w Białej jest ciemnogród, zacofanie i kartofle wie teraz cała Polska. Yupijaj jupijej! Stasiu, dziękujemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ahead napisał:
O tym, że w Białej jest ciemnogród, zacofanie i kartofle wie teraz cała Polska. Yupijaj jupijej! Stasiu, dziękujemy!
Poseł odstrzeli radnego przy następnych wyborach samorządowych. A.A. jest jest politycznym pragmatykiem. Na zewnątrz tylko udaje konserwatystę. I jak mówi klasyk: "ciemny lud to kupi".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd! Biała dała popis ciemnoty i zacofania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
Główny argument na poziomie katolickich cwe.li "bo jest sezon opłatkowy" i może księdzu proboszczowi nie spodobać się konkurencja. Boże kogo Ci ludzie wybierają? Ręce opadają na takich katolickich terrorystów. Wiejski, prosty łeb.
dzięki Bogu nie wpusciłem w tym roku czarnuszka do domu poszedł jak niepyszny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uff. Widzę, że nie tylko mnie przeraża "mądrość" radnego. Argumenty, że demoralizacja, ze sezon opłatkowy są absurdalne. Plakat z napisem działa nieodpowiednio na młodych? A widok zapijaczonych, klnących mieszkańców centrum naszego miasta nie jest równie szkodliwy? Przecież to paranoja. Może to i PISowskie skrzywienie, ale przede wszytskim to kompletny brak inteligencji tego Pana...Zasłużył na medialną nagonkę i społeczne potępienie. Ciekawe czy nadal tak "pięknie" będzie prawił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frezja napisał:
Uff. Widzę, że nie tylko mnie przeraża "mądrość" radnego. Argumenty, że demoralizacja, ze sezon opłatkowy są absurdalne. Plakat z napisem działa nieodpowiednio na młodych? A widok zapijaczonych, klnących mieszkańców centrum naszego miasta nie jest równie szkodliwy? Przecież to paranoja. Może to i PISowskie skrzywienie, ale przede wszytskim to kompletny brak inteligencji tego Pana...Zasłużył na medialną nagonkę i społeczne potępienie. Ciekawe czy nadal tak "pięknie" będzie prawił...
Ogarnij się kobieto: "Zasłużył na medialną nagonkę i społeczne potępienie." to może najlepiej go zaszczuć, podpalić dom lub odkręcić śruby w kołach samochodu,a przecież każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii, nawet jeśli się z nimi nie zgadzamy. Dziwię się także radnemu dlaczego wytacza armaty na coś co sądząc po samym tytule, jedyne co ma zaoferowania to prowokowanie tytułem i być może treścią, nie wiem, ale jak nie ma przymusu to nie idę. Znamy lepsze prowokacje, jako przykład sztuki postmodernistycznej, dzieło pod tytułem "Gówno artysty", zawierające puszki z (nie zgadniecie)z gównem przygłupa. Bądźmy postępowi i zaprośmy artystę niech nam urządzi wystawę - "będzie się działo" i pokażą nas jako "stolicę sztuki". Co do języka: "zapijaczonych, klnących mieszkańców centrum naszego miasta" to chyba nie słyszałaś rozmów gimnazjalistów czy studentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za tego zacofańca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wstyd mi za tego zacofańca.
To może użyczysz swojej żonki na seks grupowy to będzie dopiero postępowe. Zbieram zapisy na chętnych. Nic nie masz przeciwko, bo jak tak to jestes zacofanym burakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnogród, zaściankowość w pełnej krasie. Czy radni na prawdę nie mają problemów do rozwiązania, że zajmują się tytułami sztuk teatralnych? Może mają za dużo wolnego i należałoby zmniejszyć ich liczbę? Jak komuś się przedstawienie nie podoba, nie interesuje go, to niech nie idzie, nie ogląda. Była setka osób, które chciały je obejrzeć, czemu ktoś narzuca nam co możemy oglądać, a czego nie? Gdzie jest ta upragniona wolność o którą tyle walczyli nasi rodzice i dziadkowie? "Sezon opłatowy"? A co jeśli ktoś jest niewierzący i cienki biały, przaśny płatek chlebowy nie robi na nim wrażenia? Czemu p. Nikołajczuk nie jest w stanie uszanować czyjejś odmienności. Poza tym przedstawienie to nie jest "seksem grupowym" jak niektórzy to traktują, to tylko tytuł, myślcie trochę sami za siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postępowiec napisał:
To może użyczysz swojej żonki na seks grupowy to będzie dopiero postępowe. Zbieram zapisy na chętnych. Nic nie masz przeciwko, bo jak tak to jestes zacofanym burakiem.
Jak użyczy, to możecie jeszcze liczyć na dwa autokary z Biłgoraja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duży Wacek napisał:
Jak użyczy, to możecie jeszcze liczyć na dwa autokary z Biłgoraja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bulwersujący wpis o kuluarach dzisiejszego zajścia w poznańskiej Prokuraturze Wojskowej zamieścił dziś na Facebooku Marek Król, były Redaktor Naczelny WPROST. Dotarł do mnie nieautoryzowany zapis rozmowy w prokuraturze wojskowej sprzed tygodnia. "Mikołaj, chcą nas rozpier***ić, a ciebie wpieprzyć w te smsy pismaków,co je bez zgody sadu odczytaleś-drzacym głosem oznajmił prok. Parulski. Ten chuczybój Pasionek, co go chcieliśmy wpier***ić w szpiegowanie na rzecz Jankesów, zostanie na moje miejsce twoim szefem. To wiesz, co cię czeka. Masz przechlapane, bo to ty wrobiles go w to śledztwo. Ty zrób w Poznaniu konferencje pras. Nawrzucaj Seremetowi, ze sledztwem w sprawie smsow pismakow uderzył w jądra Twojego honoru. Co on pieprzy, ze nie miałeś zgody sadu. My w wojskowce żadnej zgody, k..wa, nie potrzebujemy. Po wygloszeniu oświadczenia, ogłos przerwę. W gabinecie zostanie włączona tylko kamera WSI-24. Z nimi mamy to dogadane. Polozysz sie pod biurkiem i strzelisz sobie ze slepaka w ucho. Wszystko będzie załatwione: dobra renta wojskowa no i jakiś etat doradcy u mnie za uratowanie nam dupy. A i jeszcze coś, zalatwimy ci inplanta w to ucho, ktore poswieciles dla uratowania wojskowej prokuratury..." Tu taśma sie urywa, bo Prulski nie rozmawia przy sikaniu. Nawyk z okopów PRL. Marek Król tak komentuje tą wiadomość: "A jak odtworzylem rozmowę AaAdama z z z Andrzejem żeby zdewawelyzowal Lecha Kaczyńskiego to mnie z roboty we "Wprost" wywalili ( Nie polezie Orzeł w GWna). Oczywiście za ujawnianie nieprawdy. Teraz można mnie tylko z fb wywalić."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...