Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Senator Grzegorz Bierecki otworzył biuro w Białej Podlaskiej (zdjęcia)

Utworzony przez S, 27 listopada 2011 r. o 04:40
Nic w Polsce się nie obędzie bez kropidła. Państwo wyznaniowe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S napisał:
Nic w Polsce się nie obędzie bez kropidła. Państwo wyznaniowe!
Panowie Senatorowie,a skąd fundusze na biura? SLD chciało WAS ,,zlikwidować''ale to była kiełbasa przedwyborcza ,uważam wasze stołki za zbędne i b.kosztowne,kryzys PANOWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Senatorze,skąd fundusze na biuro? SLD chciało WAS ,,zlikwidować''ale to była kiełbasa przedwyborcza,uważam WASZE stołki za zbędne i kosztowne,kryzys PANOWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S napisał:
Nic w Polsce się nie obędzie bez kropidła. Państwo wyznaniowe!
gdzie kropidło tam impreza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
gdzie kropidło tam impreza
Bierecki to w końcu prezes Skoków, więc impreza musiała być wySKOKowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez POKROPKA ani rusz? OBŁUDA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno być "POŚWIĘCILI BIURO"a nie otworzyli, bo widzę że klechów zatrzęsienie było:) A znany warszawski reduktor Sumliński blisko Biereckiego się trzyma... wie gdzie pociągnąć żeby kaska leciała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bez POKROPKA ani rusz? OBŁUDA.
Dobrze, bo rozpoczyna po bożemu. Władza od Boga pochodzi. Inni obłudnicy z PO i PSL już o tym zapomnieli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Międzyrzecu kandydat PiS na posła to nawet knajpę z pokropkiem otwierał; alkohol i pokropek idą ze sobą w parze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
w Międzyrzecu kandydat PiS na posła to nawet knajpę z pokropkiem otwierał; alkohol i pokropek idą ze sobą w parze?
u czarnych nie ma nic za darmo tylko gęby pełne frazesów o miłości bliźniego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgodzę się z wami moi mili.My księża jesteśmy biedni i nie mamy za co żyć.Często przymieramy głodem.Parafianie są strasznie skąpi i strasznie mało dają na ofiarę.To skandal aby proboszczowi za kolędę dawać tylko 50zł.Szczęść Boże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
u czarnych nie ma nic za darmo tylko gęby pełne frazesów o miłości bliźniego
Senator jest od skoków, ale czy to będzie skok na lidera PiS? Zaczyna z wielkim animuszem, jest z zewnątrz i nikt nie wie z kim się uładzi. Na razie interesują go środowika biznesowe, wsparcie księży i tv trwam. Problem w tym, że na tym podwórku jest sporo do posprzątania, a może jeszcze więcej do zrobienia. Problem w tym, że może dojść do secesji w niewielkim przychówku PiS. Wstępnie oceniając to senator jest o klasę lepszy od posła. Trzeba trochę poczekać, a poznamy go po owocach. Na razie gęby pełne frazesów to mają pistaki z gminy M-c. Teraz senator musi dobrze kalkulować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Senator jest od skoków, ale czy to będzie skok na lidera PiS? Zaczyna z wielkim animuszem, jest z zewnątrz i nikt nie wie z kim się uładzi. Na razie interesują go środowika biznesowe, wsparcie księży i tv trwam. Problem w tym, że na tym podwórku jest sporo do posprzątania, a może jeszcze więcej do zrobienia. Problem w tym, że może dojść do secesji w niewielkim przychówku PiS. Wstępnie oceniając to senator jest o klasę lepszy od posła. Trzeba trochę poczekać, a poznamy go po owocach. Na razie gęby pełne frazesów to mają pistaki z gminy M-c. Teraz senator musi dobrze kalkulować!
Pojawienie się Biereckigo zasadniczo zmieniło krajobraz lokalnego PiS-u. Secesja właściwie stała się faktem. Wielu działaczy nie wróci, a inni przejdą pod skrzydła senatora. Poseł Abramowicz sam na taką sytuację zapracował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pojawienie się Biereckigo zasadniczo zmieniło krajobraz lokalnego PiS-u. Secesja właściwie stała się faktem. Wielu działaczy nie wróci, a inni przejdą pod skrzydła senatora. Poseł Abramowicz sam na taką sytuację zapracował.
To niby Adam sam sobie sterem i żeglarzem? Oby tylko wichry na szczytach nie zmiotły go, bo utonie w ,,od mętach" bo to ,,może" jest wzburzone i pełne jadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz Bierecki. Gazeta. pl Gospodarka. Skok-i czyli rodzinny interes. Wpisz i przeczytaj artykuł - ciekawy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Grzegorz Bierecki. Gazeta. pl Gospodarka. Skok-i czyli rodzinny interes. Wpisz i przeczytaj artykuł - ciekawy!
W takich układach Sopocka Szkoła Biznesu może otworzyć wydział zamiejscowy w M-cu. Facet ma duże możliwośći.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S.P.- R. Fedyk Sztuka rządzenia polega na umiejętności przystosowania się do warunków – Jarosław Iwaszkiewicz Wystarczyło, że Bierecki zadzwonił do Kaczyńskiego, a ten zaraz przyjechał na spotkanie do Białej Podlaskiej. Nie zawiedli go również kombatanci. – Zmobilizowaliśmy wszystkich – mówi ich przedstawiciel. – Namawialiśmy przyjaciół, znajomych, ich rodziny, kogo się dało, żeby głosowali na Biereckiego. Skąd wiedzieliśmy, że to nasz kandydat? Chodzimy do kościoła, słuchamy dobrego radia. – Myślę, że to dlatego, bo mówię wprost to, co myślę. Jestem szczery i nie obiecuję gruszek na wierzbie – tłumaczy swój spektakularny sukces sam Bierecki. Od czasu pojawienia się go na politycznej scenie południowego Podlasia na dalszą orbitę zszedł dotychczasowy lider w regionie Adam Abramowicz. Najpierw zrejterował dyrektor jego biura Dariusz Stefaniuk. W trakcie kampanii wyborczej poinformował posła, iż pilnie potrzebuje urlopu, na co ten się zgodził. – Sądziłem, że Darek jest przemęczony całą tą sytuacja, jaka go spotkała, i chce odpocząć. Tymczasem zaczęły dochodzić do mnie słuchy, że udziela się w kampaniach innych kandydatów – wspomina Abramowicz. Pozycja bialskiego lidera malała z każdym dniem. Coraz więcej osób z jego otoczenia przechodziło do obozu Biereckiego, do którego dołączyli kandydaci na posłów z Międzyrzeca Podlaskiego: właściciel zakładów mięsnych Karol Jan Brodawka oraz radny powiatowy Marcin Duszek. Dobry polityk musi umieć przepowiedzieć, co będzie się działo jutro, za tydzień, czy za rok, i musi umieć wytłumaczyć, dlaczego nie zaszło to, co przepowiedział – Winston Churchill Już po wyborach, gdy wygasła umowa o pracę między Stefaniukiem a Abramowiczem (poseł jej nie przedłużył), krążyły pogłoski, że Stefaniuk obejmie funkcję szefa biura senatora Biereckiego. On sam tych informacji nie potwierdzał ani im nie zaprzeczał. – Nie chciałbym zapeszać, dlatego nie będę się do nich ustosunkowywał. Wszystko rozwiąże się za kilka dni, wtedy oficjalnie poinformuje prasę – mówił tajemniczo. Później przez tydzień telefon Stefaniuka nie odpowiadał, aż poinformowano oficjalnie, że szefem biura Biereckiego został Robert Gmitruczuk, były kierownik bialskiej delegatury Urzędu Wojewódzkiego i były sekretarz gminy Kodeń. Stefaniuk znalazł pracę w założonej przez senatora fundacji Kocham Podlasie. – Nie odbierałem telefonów, bo byłem na urlopie – wyjaśnia Stefaniuk. – Nie jest prawdą, jakobym celowo w czasie kampanii wyborczej, podczas urlopu, wspierał innych kandydatów. Pomagałem dlatego, aby zaprzeczyć pogłoskom, że skoro nie zostałem kandydatem na senatora, to obraziłem się na mojego następcę. Po głośnym wydaleniu z PiS na początku listopada Zbigniewa Ziobry, Jacka Kurskiego i Tadeusza Cymańskiego, którzy w mediach domagali się modernizacji partii, jej szeregi w geście solidarności zaczęli opuszczać także inni, zakładając klub parlamentarny Solidarna Polska. Jednym z nich jest radzyński poseł Jerzy Rębek. – Nie popełniłem błędu. Kiedy prosiłem Zbigniewa Ziobrę o wsparcie w wyborach, zrobił to. W mojej ocenie decyzja o wykluczeniu europosłów jest na wyrost i niesprawiedliwa. Nie jest błędem mówienie o pewnych zjawiskach, które mają miejsce w naszej partii. Ziobro jest dla mnie autorytetem – mówi Rębek. PiS podzieliło się na odszczepieńców, czyli ziobrystów, i obóz wierny wodzowi, czyli kaczystów. W którym znalazł się poseł Abramowicz? On również swego czasu sympatyzował z banitami, a dodatkowo podczas kampanii wyborczej naraził się Kaczyńskiemu swoją wizją utworzenia województwa bialskopodlasko-siedleckiego (podczas wizyty w Lublinie prezes PiS musiał gęsto tłumaczyć się i odkręcać słowa posła, żeby nie stracić wyborców). Dziś Abramowicz nie wspomina już o referendum w sprawie województwa i nie wyłamuje z jedynie słusznych szeregów PiS. – Nie jestem ani, jak to nazwano, kaczystą, ani ziobrystą. Jestem szeregowym działaczem PiS i takim zostanę – deklaruje bialski poseł. Politycy wszędzie są tacy sami. Obiecują zbudować most nawet tam, gdzie nie ma rzeki – Nikita Chruszczow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kampania reklamowa Krajowej Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej wprowadzała konsumentów w błąd – decyzję prezes UOKiK potwierdził Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Utrzymana została również kara finansowa w wysokości ponad 300 tys. zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że jest możliwość kontaktu z Senatorem poprzez jego biuro poselskie, ale mam nadzieję, że za 5-10 lat zamiast pakować niezłą kasę w wynajem i utrzymanie takiego biura, każdy senator będzie miał własne biuro internetowe, gdzie się z nim będzie można porozumieć. Oczywiście wiem, że nie każdy jest "zinternetyzowany", ale większość tak, a dla tych którzy nie są powinno być w każdym np. powiecie czy województwie, jedno biuro z dostępem do internetu i możliwością kontaktu ze wszystkimi senatorami, posłami i innymi osobami pełniącymi funkcję publiczną (nawet mogło by to być biuro mobilne - utrzymujące np. 10 pracowników, którzy by dojeżdżali do osób chcących sięskontaktować a nie mających internetu). Biorąc pod uwagę liczebność naszego Sejmu i Senatu (łącznie 560 osó, średnie utrzymanie biura poselskiego (140 tys zł/rocznie) można by oszczędzić blisko 8 milionów rocznie (z pewnością mniej bo biuro internetowe i ew. po tym 1 biurze na województwo to były by jakieś koszty, no ale nie aż takie jak teraz). A te "drobne" parę milionów można by przeznaczyć np. na łatanie dziury budżetowej. Wiem, że to nie dużo w skali całego kraju, ale założę się, że gdyby zlecić jakiejś sensownej firmie "outsourcingowej" przyglądnięcie się rządowym wydatkom, oszczędności liczyli byśmy w znacznie większych jednostkach. __ Tanie Loty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...