Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serce Natalii czeka na Twoją pomoc

Utworzony przez obserwator dziennika, 8 stycznia 2008 r. o 02:18
prawo i sprawiedliwość!!Łazowski nadaje się jedynie do robienia fotek w gościńcu i do obijania się po kątach w starostwie. gdyby nie dobroć Stefaniuka, to dawno by już poleciał ze stołka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zorro 2 napisał:
prawo i sprawiedliwość!!Łazowski nadaje się jedynie do robienia fotek w gościńcu i do obijania się po kątach w starostwie. gdyby nie dobroć Stefaniuka, to dawno by już poleciał ze stołka
Stefaniuk może się wiele uczyć od Lazowskiego. Ten jest przynajmniej widoczny w powiecie, bo Poseł pokazuje się jedynie w roku wyborczym. Jestem ciekaw czy wieszcz drelowski będzie szedł na następną kadencję do korytka przy wiejskiej..???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że tak. Już tyle lat czerpie świnia z tego koryta że chyba głupio byłoby przestać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się co taki biedny poseł robi, że ciągle nie ma żadnych oszczędności na koncie. zarabiają po 30 tysięcy a ciągle nic nie wykazują w oświadczeniach. Tak bynajmniej wychodzi z gazet które opisują ich oświadczenia majątkowe. Może mi ktoś to wyjaśni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robert napisał:
Szkoda tylko, że pan Duszek przy okazji tak pięknej akcji robi sobie kampanię wyborczą. Na biletach jest umieszczony adres strony www która promuje polityka. Panie Duszek istnieje jednak pewna granica dobrego smaku. Albo robisz Pan zbiórkę dla dobra chorego dziecka albo zbiórka jest tylko pretekstem do prowadzenia działalnosci politycznej. Trzeba wybierać.
strona internetowa jest po to zeby ktos mogl sie skontaktowac z duszkiem po 2 ludzie musza widziec jego zaslugi dla naszego spoleczenstwa po 3 pan duszek jak by osiagnal sukces to dopiero by mogl pomagac teraz to ma jescze male pole do popisu a daje z siebie wszystko ludzie zrozumcie ze to co on robi jest szlachetne bo ja nieznam nikogo w naszym rejonie co robi cos takiego a to jest wspaniale a ten kto to pisze to widocznie jakas konkurencja czlowieku przyjdz do niego a nie na jakims glupim forum piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
strona internetowa jest po to zeby ktos mogl sie skontaktowac z duszkiem po 2 ludzie musza widziec jego zaslugi dla naszego spoleczenstwa po 3 pan duszek jak by osiagnal sukces to dopiero by mogl pomagac teraz to ma jescze male pole do popisu a daje z siebie wszystko ludzie zrozumcie ze to co on robi jest szlachetne bo ja nieznam nikogo w naszym rejonie co robi cos takiego a to jest wspaniale a ten kto to pisze to widocznie jakas konkurencja czlowieku przyjdz do niego a nie na jakims glupim forum piszesz
Strona internetowa radnego marcina duszka to jedyna strona lokalnego samorządowca na której widać że młody radny robi pożyteczne rzeczy dla całego środowiska. Zgadzam się z wcześniejszą wypowiedzią i w pełni popieram takie działania ludzi władzy. szkoda że takich samorządowców jak nasz radny jest niewielu, ale pocieszające jest to że są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyPUSZEK napisał:
A co nie może być: a/prezydentem - Walęsa mogł być, Kwaśniewski mógł być, Kaczyński jest, to dlaczego nasz swój podlaski Puszek nie może być??? Może!!! b/premierem - Mazowiecki mógł być, Pawlak mógł być (i to dwa razy), Oleksy (pierwszy sekretarz z Białej) mógł być, Lepper mógł być (wice, ale premier), to dlaczego nasz swój podlaski Puszek nie może??? Może!!! c/posłem - Stefaniuk jest, Żmijan jest, Abramowicz jest, to dlaczego nasz swój podlaski Puszek nie może być??? Może!!! d/senatorem - Jarosz mogł być, to dlaczego nasz Puszek nie może??? Może!!! e/ministrem - Litwiniuk jest, to dlaczego nasz Puszek nie może być??? Może!!! f/burmistrzem - Jarosz mogł być, Lesiuk mógł być, Grzyb jest, to dlaczego nasz Puszek nie może być??? Może!!! Zastanówcie się ludzie, patrząc z dzisiejszej perspektywy, czym był się różnił przyszły BURMISTRZ PUSZEK od obecnego BURMISTRZA GRZYBA??? Ja myślę że niczym! A może byłoby dla Was wszystkich lepiej!? Dlatego rozpoczynam na forum kampanię wyborczą "Puszek na Burmistrza"!!! Tym postem też zwalczam Puszka. Tylko inaczej.
Jak tam Puchu? Coś widzę, coś słyszę, coś czytam... Zacząłeś POWAŻNIEJ politykiersko działać? Czy to tylko przypadek? Będzie lepiej, niż obecnie? Do boju "Gościu", do boju!!! Pamiętaj! Rozpocząłeś grę dla twardych ludzi! Dałeś trochę "igrzysk", więc teraz Lud jest z Tobą! Walcz, ale nie sam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyPUSZEK napisał:
Jak tam Puchu? Coś widzę, coś słyszę, coś czytam... Zacząłeś POWAŻNIEJ politykiersko działać? Czy to tylko przypadek? Będzie lepiej, niż obecnie? Do boju "Gościu", do boju!!! Pamiętaj! Rozpocząłeś grę dla twardych ludzi! Dałeś trochę "igrzysk", więc teraz Lud jest z Tobą! Walcz, ale nie sam!!!
A co takiego zrobił Puszek??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co takiego zrobił Puszek??
Brawo Panie Duszku. Twardy z pana zawodnik to fakt. Niezła riposta dla pani radnej w naszym międzyrzeckim szmatławcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Brawo Panie Duszku. Twardy z pana zawodnik to fakt. Niezła riposta dla pani radnej w naszym międzyrzeckim szmatławcu
chciałem kupić gazete w punktach sprzedaży i nie moge jej znalesc. czy to dlatego ze sa jakies sensacje o Duchu??? czytał ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
chciałem kupić gazete w punktach sprzedaży i nie moge jej znalesc. czy to dlatego ze sa jakies sensacje o Duchu??? czytał ktoś?
ducho zaczyna punktować radnych z otoczenia grzyba. Włoskowa dostała ostre pouczenie za opowiadanie durnot, a duszek nazywa jej interpelacje wygłupami. Najpierw w sprawach przetargowych, a potem gdy próbowała dyskredytować jego osobę pytając o fundusze z unii dla młodych przedsiębiorców. Oj duszek duszek, grabisz sobie u świty Burmistrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ducho zaczyna punktować radnych z otoczenia grzyba. Włoskowa dostała ostre pouczenie za opowiadanie durnot, a duszek nazywa jej interpelacje wygłupami. Najpierw w sprawach przetargowych, a potem gdy próbowała dyskredytować jego osobę pytając o fundusze z unii dla młodych przedsiębiorców. Oj duszek duszek, grabisz sobie u świty Burmistrza
Oby mu te punktowanie nie wyszło bokiem. Na tą chmarę wilków trzeba uważać, a duszek jest za cienkim bolkiem żeby z nimi walczyć. Zastanawia mnie to dlaczego tacy ludzie jak nasi lokalni parlamentarzyści nie mają żadnego wpływu na liokalną polityke. To właśnie oni powinni bronić mieszkańców naszego pizdzidołka. A oni mają to daleko w d.................................................. cała rzeczywistość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agent napisał:
Oby mu te punktowanie nie wyszło bokiem. Na tą chmarę wilków trzeba uważać, a duszek jest za cienkim bolkiem żeby z nimi walczyć. Zastanawia mnie to dlaczego tacy ludzie jak nasi lokalni parlamentarzyści nie mają żadnego wpływu na liokalną polityke. To właśnie oni powinni bronić mieszkańców naszego pizdzidołka. A oni mają to daleko w d.................................................. cała rzeczywistość.
duszek da radę, bo jest zawsze blisko zwykłych ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo co z operacją Eryka z białej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wiadomo co z operacją Eryka z białej?
Już jest po operacji. Są powikłania, ale powinno być ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Już jest po operacji. Są powikłania, ale powinno być ok.
może ktoś ze znajomych dziecka lub rodzice udzielą jakichś info zainteresowanym wynikami akcji? co to za powikłania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agent napisał:
Oby mu te punktowanie nie wyszło bokiem. Na tą chmarę wilków trzeba uważać, a duszek jest za cienkim bolkiem żeby z nimi walczyć. Zastanawia mnie to dlaczego tacy ludzie jak nasi lokalni parlamentarzyści nie mają żadnego wpływu na liokalną polityke. To właśnie oni powinni bronić mieszkańców naszego pizdzidołka. A oni mają to daleko w d.................................................. cała rzeczywistość.
Duszek ty robisz jeszcze w polityce? Czy już se dałeś spokój? Franek na listę PSL-u to cię nie wpuści już. Wiesz? Ty lepiej gadaj chłopie z Maniem od platfusów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 15 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...