Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siwy błagam wróć.

Utworzony przez Pawlak do Siwego, 26 czerwca 2009 r. o 23:42
Witaj w Klubie Wariatów, mc rabarbar ! A ja ci zapodam cuś takiego : Ponad Drelowem razu pewnego Burza szalała już na całego ! Pieruny walo jeden za drugim A Stefan idzie za swoim pługiem. Lecz w pewnej chwili tak się przestraszył Że wrócił do dom i tam sie zaszył ! Myśli : posiedze tutaj spokojnie Chyba mnie pierun tu nie pierd...nie ? Wtem pierun nagle JEBUT ! w chałupe ! A Stefan krzyczy : "Całuj mnie w d.upe !" Chałupa płonie i stodoła też ! A w chlewie już ryczy smalony zwierz ! Palo się krowy, świnie, barany ! Pali się nawet byk obrzezany ! Wszystko się pali, nie ma litości ! A Stefan głupi krzyczy z radości : "Bijcie pieruny ! nie ustawajcie ! Tylko w peło nie napierd...jcie ! I w pesel arbuzów nie bijcie też Bo już w Drelowie brakuje łez !" Stoi tak Stefan i krzyczy w głos Aż jemu czerwony posiniał nos ! "JarKacza bijcie, choć ledwo żyje Bo tak go Wermacht trzyma za szyję ! PiS-a łomoczcie każdego dnia Aż sie un w końcu pod siebie zesra !" WTEM ! pierun walnoł posła naszego ! Nie mógł już słuchać "poezji" jego ! Pierd...oł prosto w z antenką beret Aż się rozprysnoł ten głupi czerep! A jaki morał z tej bajki ? Taki : Wszystkie arbuzy - wstrentne sobaki !!! Stefan ! możesz śmiało dać ten wiersz na swoją stronę, ale musisz mi zapłacić honorarium ! Pozdrawiam. Siwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dzieci Polski po świecie gnane, Za ideały tak tanio sprzedane. Za słowo krzywda pod grubą kreską, Za w klapie Matkę Boską Niebieską. Za Honor , Uczciwość i LIBERALIZM Za PIS , PSL, no i PLURALIZM, Za komunistów i krótką pamięć, Nie będę modlił się o MÓJ PANIE. Tantiemy proszę kierować tam gdzie zawsze czyli konto OSP lub bezpośrednio na konto generała Pawlaka Waldemara. To pisałem ja Pawlak z akcentem na literkę "a".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak ! Dlaczego nie wymieniłeś Peło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Pawlak ! Dlaczego nie wymieniłeś Peło ?
Bo Peło mi wcieło !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Bo Peło mi wcieło !
Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu nie zamykam tematu i obiecuję wrócić do tematu z nowymi strofkami i pomysłami , skrupulatnie policzyłem ilość wyświetleń i doszedłem do wniosku, że ten post jest przez kogoś czytany !? Ludzie są spragnieni poezji więc dajmy im to , odrobinę kolorów w tej szarej rzeczywistości . Niech : Chyląc ku ziemi poradlone czoło, Widząc takie Świata koło, Jakie tępymi zakreślą oczy. Pracuję także nad krótkim poradnikiem dla samorządowców pod znamiennym tytułem : "Jak z nędzy dojść do pieniędzy - czyli krótka historia Samorządu na Południowym Podlasiu" Wersja dla słabowidzących oraz mających problemy z czytaniem. Wasz Pawlak z akcentem na literkę "a".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy jesteś nieszczęściem tego forum.Wleż do puszki Pandory i nie wychylaj się na świat to ludziom będzie lżej ty "znawco" mitologii greckiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ELPIS napisał:
Siwy jesteś nieszczęściem tego forum.Wleż do puszki Pandory i nie wychylaj się na świat to ludziom będzie lżej ty "znawco" mitologii greckiej.
Jestem "nieszczęściem tego forum" ? Pozwól że się z tobom nie zgodzę. Mogę ? Dzięki ! Uważam że wprost przeciwnie - jestem O-ZDO-BĄ tego forum ! I co ty na to ? A puszkę z Pandorą to wypuścił twój ukochany Andrzej Cz. i dlatego tak śmierdzi od wielu dni nad Krzną ! Bo nie wiem czy wiesz ale ta Pandora to w gruncie rzeczy są zwykłe zdechłe ryby po prostu. Nie uczyli w szkole ? "Pandora" to jest stare słowiańskie słowo, pochodzi od tego : dawno temu jechał król Bolesław Skobry z Krakowa przez Podlasie, przez Radzyń, przez Białą , do Wilna. Niestety zabłądził. Pyta napotkanego chłopa : "Którędy do Radzynia ?" Ale chłop był piany więc nie dosłyszał i pyta : "Pan do Ra...? W tym momencie dostał w mordę od królewskiego pachołka aż się nogami nakrył ! I od tamtej pory ludzie w okolicy mówili na niego "Pandora". A dlaczego dostał w mordę ? A dlatego że cham jeden czapki przed królem nie zdjął ! No i jeszcze ważne że ten chłop Pandora zajmował się łowieniem zdechłych ryb w Krznie. Czy teraz już czaisz, Elpis ? No więc powiedz "przepraszam" i wszystko będzie OK...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ELPIS napisał:
Siwy jesteś nieszczęściem tego forum.Wleż do puszki Pandory i nie wychylaj się na świat to ludziom będzie lżej ty "znawco" mitologii greckiej.
"El PiS" szczęście tego forum, może raczej el ignorante. Przybliż nam swoją osobowość, co Cię trapi, czego jesteś znawcą? Zajmiemy się Tobą, pochylimy nad Twoją osobą. Ja Pawlak wychowany w kulturze śródziemnomorskiej, miłośnik kuchni greckiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
"El PiS" szczęście tego forum, może raczej el ignorante. Przybliż nam swoją osobowość, co Cię trapi, czego jesteś znawcą? Zajmiemy się Tobą, pochylimy nad Twoją osobą. Ja Pawlak wychowany w kulturze śródziemnomorskiej, miłośnik kuchni greckiej.
Chyba ten El PiS wpadł tu na chwilę, puścił bąka i paaaaaaaaaaaszooooooooooooooł w piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiSduuuuuuuuuuuuuuu ! Szkoda. Mogło być ciekawie... El PiS ! napisz coś jeszcze ciekawego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy - Pawlak napisał:
Chyba ten El PiS wpadł tu na chwilę, puścił bąka i paaaaaaaaaaaszooooooooooooooł w piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiSduuuuuuuuuuuuuuu ! Szkoda. Mogło być ciekawie... El PiS ! napisz coś jeszcze ciekawego...
Żal. Tak żal mi, że El PiS wpadł tylko na chwilkę, tak fajnie śmierdziało, a teraz co jak w polskim filmie:.................................................... pali papierosa, ................................................................................ ................................................................................. ................................ i wychodzi i nic się nie dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUŻ TYLKO ZA 5 MILIARDÓW LAT słońce przeistoczy się w czerwonego olbrzyma i wypali całą ziemię POchłaniając ją!!! A wtedy nasze ukochane ziemskie Słońce Peru zjednoczy się w ekstatycznym orgazmie z tym Czerwonym Niebiańskim i ku odnowie wszechświata ogłoszą budowanie drugiej intergalaktycznej Irlandii aby tajemnicę Cudu mogły POznać dotychczas nam nie znane być może, nie wiem, wielowymiarowe formy życia. Wszystko to będzie kamerowane lajf z BŁĘKITNEGO WSI24... Nicki TM salon24 Czy to aby nie prorocza przepowiednia???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mc rabarbar napisał:
JUŻ TYLKO ZA 5 MILIARDÓW LAT słońce przeistoczy się w czerwonego olbrzyma i wypali całą ziemię POchłaniając ją!!! A wtedy nasze ukochane ziemskie Słońce Peru zjednoczy się w ekstatycznym orgazmie z tym Czerwonym Niebiańskim i ku odnowie wszechświata ogłoszą budowanie drugiej intergalaktycznej Irlandii aby tajemnicę Cudu mogły POznać dotychczas nam nie znane być może, nie wiem, wielowymiarowe formy życia. Wszystko to będzie kamerowane lajf z BŁĘKITNEGO WSI24... Nicki TM salon24 Czy to aby nie prorocza przepowiednia???
Czy ktoś tego faktu doczeka? Jedno jest pewne jak płacenie podatków, dzięki Słoneczku ubiliśmy wspaniały interes my Peru sprzedamy czołgi a oni nam banany. Gdy współpraca się rozwinie my im opchniemy kaczy żywiec a oni nam figę. Życie POżyciu: To zależy od karmy, jeśli będziesz miał złą karmę to się odrodzisz jako Palikot - najniższa i najbardziej podła forma życia w IV RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Czy ktoś tego faktu doczeka? Jedno jest pewne jak płacenie podatków, dzięki Słoneczku ubiliśmy wspaniały interes my Peru sprzedamy czołgi a oni nam banany. Gdy współpraca się rozwinie my im opchniemy kaczy żywiec a oni nam figę. Życie POżyciu: To zależy od karmy, jeśli będziesz miał złą karmę to się odrodzisz jako Palikot - najniższa i najbardziej podła forma życia w IV RP.
Mój ulubiony fragment Dziadów Potem pujdziem krew wroga wypijem Ciało jego rozrąbiem toporem ręce nogi gwoździami przybijem by nie powstał i nie był upiorem Tak zemsta , zemsta zemsta na wroga z Bogiem i choćby mimo Boga. Z duszą jego do piekła iść musim wszyscy razem na duszy usiedziem puki z niej nieśmiertelność wydusim puki ona czuć będzie , gryźć będziem Tak zemsta,zemsta zemsta na wroga z Bogiem i choćby mimo Boga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie,Panowie, Układ i system taki sam od lat 20 proszę tego nie tracić z oczu( kolor nieważny), chociaż zielony to jeden z wredniejszych. Fuck the system - tłumacząc na polski-zniszczyć ten system i tylko to jest gwarancją lepszego losu .Powtarzam to już od dawna, pamiętajcie ja pierwszy o tym mówiłem. Pawlak z akcentem na literkę "a". Fuck the system system nasz wróg http://www.youtube.com/watch?v=Lfvv52Q6TvA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla MC Rabarbar , kimkolwiek jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podrapałem się po głowie rano i stwierdziwszy, że koniec już bliski zrobiłem naradę z zielonym aktywem co by szybko wyjść z koalicji Czytałem będąc młodym chłopakiem "Jak Wojtek został strażakiem" Teraz jestem starszy i poważniejszy I na giełdzie najmądrzejszy Z kamienną twarzą siedzę przy stole Przy nim ludzie których mniej trochę wolę To stało się tak nagle jakby dziełem przypadku zamist JarKacza jest Donek z dziadkiem z wermahtu Tak panie Waldku, Pan się nie boi Bez pana Platforma się nie ostoi Panie Waldku, Pan się jednak obawia Lubelszczyzna już się panu stawia Słońce pada oknem na nasze głowy W ten poranek piękny lipcowy Za ścianą plują się Niesioły Palikot znów się napił i w Lublinie kopie doły Obserwuję paznokcie pod stołem Nie daję poznać, że trochę się boję Trzeba trzymać fason w każdej chwili Nawet wtedy, gdy Wincenty Rostowski się myli Tak panie Waldku, Pan się nie boi Bez pana Platforma się nie ostoi Panie Waldku Pan się jednak obawia Bo rolnik na pana widok puszcza już pawia Trzeba szybko robić coś konkretnego Bo inaczej wywloką stąd każdego Więc dowale im w Newsweeku Aż Donek ze strachu zrobi siku Tak panie Waldku, Pan się nie boi Bez pana Platforma się nie ostoi Panie Waldku, Pan się jednak obawia Cały naród już na Pana puszcza pawia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cuda się skończyły!!! http://www.dziennik.pl/polityka/article421...ka_dozorcy.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się fajnie tutaj zrobiło więc oto próbka mojej twórczości.Proszę nie krytykować bo będę gryzł po kostkach. Obudził wczesnym popołudniem , obok niego spała kobieta a między nimi była miłość. Po pięknym ołowianym niebie , że się tak poetycko wyrażę, przeleciał ptaszek z radosnym kraaa.Pita z pośpiechem kawa sparzyła mu usta. Zaklął ordynarnie -murwa w kadź, kawa zabulgotała coś obraźliwego.Zamaszyście wychodząc zatrzasnął drzwi ,drzwi przycięły mu stopę. Pomyślał -cóż robić w tak pięknie rozpoczętym dniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdro Pawlak Może byś nas uraczył nieco większą dawką swojej twórczości, bo nudą ostatnio na forum wieje, tak się strasznie wakacyjnie zrobiło. No i Siwy gdzieś zaginął...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mc rabarbar napisał:
Pozdro Pawlak Może byś nas uraczył nieco większą dawką swojej twórczości, bo nudą ostatnio na forum wieje, tak się strasznie wakacyjnie zrobiło. No i Siwy gdzieś zaginął...
W wakacyjnym nastroju kilka ploteczek. Ostatnio były Pan Pan Premier Kazio M. był widziany w Pradzie na Heathrow (najtańsza torebka 400 funtów) ze swoją partnerką. Piękna zwierzała się jednej z gazet, że z Kaziem łączą ją wspólne zainteresowania między innymi podróże, teraz będzie mogła swoje pasje zrealizować.Śmieszne w tym jest to że torebki jak i te Bazaru w Białej Podlaskiej szyte są w Chinach. Wasz Pawlak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 66

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...