Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siwy błagam wróć.

Utworzony przez Pawlak do Siwego, 26 czerwca 2009 r. o 23:42
mc rabarbar napisał:
siema ziomki. dobrze tu dajecie, to ja wam taką zajawke na hip hop zapodam wpadam do hawełki ludzie szaleją ludowcy wódkę do gardeł leją jeden kielich drugi trzeci przy wódzie posiedzenie szybciej zleci chodź posłanko na traweczkę pociupciamy sie troszeczkę pozdro Siwy&Pawlak
Znowu jak w kinie "moralnego niepokoju", smutkiem powiało, ciszą zabrzęczało. Siwy urlop nie zwalnia Cię z obowiązku śledzenia Neta. Woda w Ciciborze już opadła, a dzięki oświetleniu obwodnicy będziesz mieć białe noce to Cię nie rusza? Podobno na egzaminie na prawko wprowadzą nowy element slalom między latarniami. Pozdro Pawlak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co tam pod sklepikiem w Cici?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mc rabarbar napisał:
siema ziomki. dobrze tu dajecie, to ja wam taką zajawke na hip hop zapodam wpadam do hawełki ludzie szaleją ludowcy wódkę do gardeł leją jeden kielich drugi trzeciajkę przy wódzie posiedzenie szybciej zleci chodź posłanko na traweczkę pociupciamy sie troszeczkę pozdro Siwy&Pawlak
Opowiem Wam bajeczkę. Dawno, dawno temu była sobie kraina która nazywała się Podlania w której twardą ręką rządy dzierżył Król Totencham. Lud w pocie czoła trudził się, budował, orał pola, a w zamian miał kawałek chleba i sfatygowaną kufajkę oraz różnorakich śpiegarzy i donosicieli, którzy kontrolowali każde jego słowo, ba nawet wróży którzy odgadywali jego myśli. Jedno słowo, jedna nieprawomyślna idea, a taki osobnik w nocy znikał zabrany przez Diabły(tak nazywano Sługi Boskiego Króla)- stąd się wzięło powiedzenie że kogoś diabli wzięli, podobno potem kopał złoto dla Totenchama. W ludzie narastało wzburzenie szczególnie wśród szkutników , którzy budowali koggi. Ludzie wołał jeden z nich - to nie może tak być, my mamy tylko kawałek chleba a Totencham codziennie jada słoninę, boczek, kiełbasę (w tym miejscu zabrakło mu wyobraźni), patrzcie na te mordy dworaków, sine nosy od opilstwa, koniec z tym. Wzburzony lud ruszył i obalił Totenchama zbierając przy tym nieliche cięgi, a diabły popędził w diabły. Królem został szkutnik Swójcham. Jego pierwszym posunięciem było utworzenie w miejsce Diabłów - oddziałów Aniołów Prawdy, szkutnicze manufaktury sprzedał niewiernym,a swoim kolegom dał bicze do garści i uczynił ich nadzorcami. Mordy im urosły i lśniły od tłuszczu a nosy pałały szkarłatem. Tylko lud szeptał po kątach na ch*** nam było zmieniać Totenchama - łatając starą kufajkę, a potem przestał bo Swójcham ponownie uruchomił kopalnie.Totencham się podobno odnalazł na jednej z wysp w ciepłym klimacie. Okazało się że potajemnie dogadał się ze Swoimchamem i z całym dworem oraz złotem opuścili Podlandię na dzień przed ruchawką. Koniec i bomba a kto czytał ten trąba.
Ostatnio edytowany 1 sierpnia 2009 r. o 20:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no pojechałeś Ziomal. szacun!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku rozwadze ! Tanie jest to, co można kupić za pieniądze.
Ostatnio edytowany 8 sierpnia 2009 r. o 19:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy, ja też błagam żebyś wrócił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Siwy, ja też błagam żebyś wrócił...
Rozumiem Siwego mnie już to pisanie, pisanie także znudziło.Mam trochę wolnego czasu, kilka zaległych książek, bo telewizję rzuciłem pół roku temu, więc prosta sprawa ograniczam swoją aktywność na tym Forum. Oczywiście jestem z Wami. Pozdrawiam tych co pisali i tych którzy to czytają. Wasz Pawlak z akcentem na literkę "a".
Ostatnio edytowany 9 sierpnia 2009 r. o 21:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Rozumiem Siwego mnie już to pisanie, pisanie także znudziło.Mam trochę wolnego czasu, kilka zaległych książek, bo telewizję rzuciłem pół roku temu, więc prosta sprawa ograniczam swoją aktywność na tym Forum. Oczywiście jestem z Wami. Pozdrawiam tych co pisali i tych którzy to czytają. Wasz Pawlak z akcentem na literkę "a".
Czy wiecie jak Piskorski (były Prezydęt Warszawy) udokumentował swoje dochody ? Otóż rozbił bank w Kasynie , bagatela, 138 razy, obecnie (SD) posiadacz ziemski. Jeśli chodzi o dochody to mamy zróżnicowanie największe w Europie tak wysoki poziom w Niemczech wywołałby przynajmniej poważną debatę społeczną, my się tym nie przejmujemy.W XIX wieku wielka Emigracja to było 800 tys. osób, w 80 wyjechał 1 mln, teraz 2mln !!!!!! Ludzie młodzi, wykształceni pracują na obczyźnie poniżej swoich kwalifikacji, nie płacą na ZUS, podatków oraz na Służbę Zdrowia, wielu tam zostanie. ZUS zdechnie, podniosą wiek emerytalny, a dziurę załatają sprzedając to co jeszcze zostało potem niech się martwi opozycja która dojdzie do władzy. Liberałowie zawsze drą najgłośniej ryja że trzeba ograniczać wydatki gdy są w opozycji, a gdy już władzę dostaną to bez skrupułów garną każdy możliwy grosz dla siebie z państwowych pieniędzy. Gdzie reforma Państwa, okręgi jednomandatowe ? No dobrze na dzisiaj wystarczy ciąg dalszy nastąpi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Rozumiem Siwego ...
Cześć Pawlak ! Dzięki za zrozumienie. Nie pisałem jakiś czas bo rzeczywiście trochę mnie znudziła ta orka pływająca na ugorze, a poza tym palec miałem w łokciu złamany. Nie, nic poważnego ale wiesz... trudno klepać w klawiaturę nosem, zwłaszcza jak się ma chronologiczny katar sienny. No ale już jest w porządku. Przejrzałem twoje nawalanki tu i ówdzie - nieżle, nieżle, chociaż jak na mój biust to trochę zbyt łagodnie . No zobaczymy co będzie dalej... Pozdrawiam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy reaktywcja ! napisał:
Cześć Pawlak ! Dzięki za zrozumienie. Nie pisałem jakiś czas bo rzeczywiście trochę mnie znudziła ta orka pływająca na ugorze, a poza tym palec miałem w łokciu złamany. Nie, nic poważnego ale wiesz... trudno klepać w klawiaturę nosem, zwłaszcza jak się ma chronologiczny katar sienny. No ale już jest w porządku. Przejrzałem twoje nawalanki tu i ówdzie - nieżle, nieżle, chociaż jak na mój biust to trochę zbyt łagodnie . No zobaczymy co będzie dalej... Pozdrawiam !
Siwy cześć ! Witamy w Matrixie........ Widzę że forma Ci dopisuje "jak kelner pijanemu do rachunku" no i miło Cię widzieć.Co do Twoich problemów to tak: uwolnić orkę, palec zagipsować w kolanie, a na katar sienny to już coś wynaleźli albo i nie (są dwie szkoły Wołomińska i Otwocka) no to jak wynaleźli to zastosuj. Co do mojego pisania to się sam zagubiłem i w pewnym momencie nie wiedziałem o co walczę, bo jest taki totalny bajzel, a wszystkim chodzi tylko o to by się nachapać. Jedna jest prawidłowość wystarczy wymienić 2, 3 komentarze a z takiej osoby opada pozłota i wyłazi ordynarny cham który z miejsca kwestionuje twoją inteligencję, skąd taka ilość zakompleksionych ? Wiesz że się szykuje okazja do posłuchania poezji JFS , będą nowe wiersze ja już się cieszę. Zjazd absolwentów w Leśnej Podlaskiej pod patronatem tak -"Ukochanego Posła". Myślę że PSL nie zawiedzie bo nażreć i napić na "krzywy ryj" zawsze lubi. Mam parę gotowych tytulików wierszy tylko podłożyć grafomański tekst i wuala: "O niechciany Drelowski zakalcu", "Oda do Listy Krajowej", oraz nastrojowy liryk "Dlaczego w Brukseli widzieć mnie nie chcieli", a także samokrytyczny "Chłopie, chłopie kogoś ty wybrał jełopie".Liczę na to że ktoś życzliwy doniesie nam jak było i co się piło. Pozdrawiam Pawlak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMITET ORGANIZACYJNY OBCHODÓW 40-LECIA ZESPOŁU SZKÓŁ ROLNICZEGO CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO IM. WINCENTEGO WITOSA W LEŚNEJ PODLASKIEJ I IV ZJAZDU ABSOLWENTÓW Honorowi członkowie Komitetu Organizacyjnego: 1. Franciszek Jerzy Stefaniuk - Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej 2. Tadeusz Łazowski - Starosta Bialski 3. Ks. Infułat Antoni Laszuk - Leśniak - absolwent Liceum Pedagogicznego w Leśnej Podlaskiej 4. O. Dominik Partyka - Przeor ZP i Proboszcz Parafii w Leśnej Podlaskiej 5. Franciszek Horbowiec - Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych w Leśnej Podlaskiej w latach 1987 – 1992. Członkowie Komitetu Organizacyjnego: 1. Anna Maria Sęk - absolwent Technikum Ochrony Roślin – 1974 Dyrektor ZSRCKU w Leśnej Podlaskiej 2. Wojciech Miechowicz - absolwent Technikum Ochrony Roślin – 1976 kierownik praktycznej nauki zawodu w ZSRCKU w Leśnej Podlaskiej 3. Krzysztof Romaniuk - absolwent Technikum Ochrony Roślin – 1978 4. Andrzej Ciesielczuk - absolwent Technikum Hodowlanego – 1979 5. Marek Laszuk - absolwent Technikum Hodowlanego – 1982 6. Marek Łucewicz - absolwent Technikum Ochrony Roślin – 1984 nauczyciel w ZSRCKU w Leśnej Podlaskiej 7. Marek Kacik - absolwent Technikum Ochrony Roślin – 1987 nauczyciel w ZSRCKU w Leśnej Podlaskiej 8. Monika Stasiuk - absolwent Technikum Rolniczego - 2000 nauczyciel w ZSRCKU w Leśnej Podlaskiej 9. Beata Kalwarczyk-Warpas - wicedyrektor ZSRCKU w Leśnej Podlaskiej 10.Danuta Kacik - nauczyciel w ZSRCKU w Leśnej Podlaskiej 11.Magdalena Kondraciuk - nauczyciel w ZSRCKU w Leśnej Podlaskiej Będzie jak za starych czasów : ZSL, Kler, Komuniści - Sami Swoi. Historia zatoczyła koło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Peło gdzieś mi wcieło. Zajad w Leśnej tam być jeść i piiiić. Tam by się nie rzygało i kaca nie miało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Fr. J. Stefaniuk w tym komitecie to bendzie niby Witos ustawicznie kształcony na euro.osła??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy Fr. J. Stefaniuk w tym komitecie to bendzie niby Witos ustawicznie kształcony na euro.osła??
Niesdety po klensce w ełrowybiorach Widział zlekwidowano w jego mniejsce otworzono W. poesji klasicznej. Po wyzyskaniu licęcjatu zamiarowuje napisanie 14 zgłoskowcem poematu pt. "Raj utracony".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
KOMITET ORGANIZACYJNY OBCHODÓW 40-LECIA ZESPOŁU SZKÓŁ ROLNICZEGO CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO IM. WINCENTEGO WITOSA W LEŚNEJ PODLASKIEJ I IV ZJAZDU ABSOLWENTÓW Honorowi członkowie Komitetu Organizacyjnego: 1. Franciszek Jerzy Stefaniuk - Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej 2. Tadeusz Łazowski - Starosta Bialski 3. Ks. Infułat Antoni Laszuk - Leśniak - absolwent Liceum Pedagogicznego w Leśnej Podlaskiej 4. O. Dominik Partyka - Przeor ZP i Proboszcz Parafii w Leśnej Podlaskiej 5. Franciszek Horbowiec - Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych w Leśnej Podlaskiej w latach 1987 – 1992. Członkowie Komitetu Organizacyjnego: 1. Anna Maria Sęk - absolwent Technikum Ochrony Roślin – 1974 Dyrektor ZSRCKU w Leśnej Podlaskiej 2. Wojciech Miechowicz - absolwent Technikum Ochrony Roślin – 1976 kierownik praktycznej nauki zawodu w ZSRCKU w Leśnej Podlaskiej 3. Krzysztof Romaniuk - absolwent Technikum Ochrony Roślin – 1978 4. Andrzej Ciesielczuk - absolwent Technikum Hodowlanego – 1979 5. Marek Laszuk - absolwent Technikum Hodowlanego – 1982 6. Marek Łucewicz - absolwent Technikum Ochrony Roślin – 1984 nauczyciel w ZSRCKU w Leśnej Podlaskiej 7. Marek Kacik - absolwent Technikum Ochrony Roślin – 1987 nauczyciel w ZSRCKU w Leśnej Podlaskiej 8. Monika Stasiuk - absolwent Technikum Rolniczego - 2000 nauczyciel w ZSRCKU w Leśnej Podlaskiej 9. Beata Kalwarczyk-Warpas - wicedyrektor ZSRCKU w Leśnej Podlaskiej 10.Danuta Kacik - nauczyciel w ZSRCKU w Leśnej Podlaskiej 11.Magdalena Kondraciuk - nauczyciel w ZSRCKU w Leśnej Podlaskiej Będzie jak za starych czasów : ZSL, Kler, Komuniści - Sami Swoi. Historia zatoczyła koło.
No i wszystko jasne. Zjazd absolwentów to tez wg ciebie wielkie bagno. Też mnie nie bawi ani cieszy jak widzę niektóre nazwiska na liście honorowych członków KO ale mam to głęboko w ...... . Liczy się spotkanie z koleżankami i kolegami ze szkolnej ławy. Każdy ma do tego prawo jeśli tylko ma na to chęć i możliwość. Denerwuje mnie jednak że we wszystkim widzisz (albo chcesz widzieć) politykę. Mam zamiar spotkać się z koleżeństwem, napić sie gorzałki, pośmiać, pożartować. Ma do tego prawo i komentarze takie jak twój są nie na miejscu. Chcesz politykować, politykuj tylko czy wszędzie jest diabeł. Pomyśleć czasem warto. Będę pił, jadł etc., za swoją kasę więc nie wrzucaj wszystkich do jednego kotła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No i wszystko jasne. Zjazd absolwentów to tez wg ciebie wielkie bagno. Też mnie nie bawi ani cieszy jak widzę niektóre nazwiska na liście honorowych członków KO ale mam to głęboko w ...... . Liczy się spotkanie z koleżankami i kolegami ze szkolnej ławy. Każdy ma do tego prawo jeśli tylko ma na to chęć i możliwość. Denerwuje mnie jednak że we wszystkim widzisz (albo chcesz widzieć) politykę. Mam zamiar spotkać się z koleżeństwem, napić sie gorzałki, pośmiać, pożartować. Ma do tego prawo i komentarze takie jak twój są nie na miejscu. Chcesz politykować, politykuj tylko czy wszędzie jest diabeł. Pomyśleć czasem warto. Będę pił, jadł etc., za swoją kasę więc nie wrzucaj wszystkich do jednego kotła.
Absolutna racja Zjazd to nie bagno i proszę mi nie dorabiać gęby że tak uważam, lub pokazać fragment gdzie tak piszę. Tylko mi dlaczego polityka pcha się na to spotkanie, w którym roku ukończył Leśną:Poseł, Starosta co to ma być wiec wyborczy PSL (ZSL dawniej). Gratuluję także sposobności wysłuchania poezji.Czy tak marginesie wiesz że Papież obłożył ekskomuniką komunistów więc nie ma komunistów - katolików, pomijając różnice ideologiczne. Czy wszystko sobie wyjaśniliśmy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
Absolutna racja Zjazd to nie bagno i proszę mi nie dorabiać gęby że tak uważam, lub pokazać fragment gdzie tak piszę. Tylko mi dlaczego polityka pcha się na to spotkanie, w którym roku ukończył Leśną:Poseł, Starosta co to ma być wiec wyborczy PSL (ZSL dawniej). Gratuluję także sposobności wysłuchania poezji.Czy tak marginesie wiesz że Papież obłożył ekskomuniką komunistów więc nie ma komunistów - katolików, pomijając różnice ideologiczne. Czy wszystko sobie wyjaśniliśmy ?
Podejmijmy rzeczową dyskusję na początek na temat PSL tu i teraz. Cytat z korupcji w ARiMR. Podkański znany jest wszystkim ? "Przełom w jednej z największych afer III RP W połowie lat 90-tych Skarb Państwa stracił kontrolę nad majątkiem firm wartym ok. 548 milionów złotych. Powiązani z PSL ministrowie: Lesław Podkański i Jacek Buchacz wnieśli państwowy majątek niezgodnie z prawem do trzech spółek: Polskiego Funduszu Gwarancyjnego, Międzynarodowej Korporacji Gwarancyjnej i Chemii Polskiej. Spółki były tak wzajemnie powiązane, że państwo straciło nad nimi kontrolę. Pomysłodawcą trójkąta miał być powiązany z ludowcami poznański biznesmen Piotr Bykowski. Aferę wykryła Najwyższa Izba Kontroli. Prokuratura postawiła pomysłodawcy powstania trójkąta, poznańskiemu biznesmenowi Piotrowi Bykowskiemu, zarzut kierowania grupą przestępczą - dowiedziało się Radio ZET. W 2002 roku kiedy państwu udało się odzyskać kontrolę nad trójkątem Buchacza, okazało się, że do majątku spółek z trójkąta roszczenia zgłaszają firmy posiadające weksle, rzekomo wystawione przez zarządy spółek z czasów ich powstania. Do tej pory w sądach wylądowały sprawy na 200 milionów złotych. Prokuratura ustaliła, że Bykowski wraz z grupą ludzi stworzył fałszywą dokumentację do weksli. "Przestępstwa jakich się dopuścił Piotr B. polegały na fałszowaniu i kompilacji weksli należących między innymi do Inwest Banku, dokonał też fałszerstwa umów, które uzasadniały obrót przez niego uprzednio sfałszowanymi wekslami", mówi Radiu ZET rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Mateusz Martyniuk. Bykowskiemu grozi do 25 lat więzienia. Wyniki śledztwa oznaczają, że Skarb Państwa może odetchnąc, bo wszystkie procesy cywilne o wykup weksli zostaną wstrzymane. Odetchnąć mogą też politycy PSL, bo to ministrowie w rządzie Waldemara Pawlaka dali się namówić Bykowskiemu na wniesienie do spółek trójkąta Buchacza majątku państwowego. Pawlak był też związany z jedną z firm, która żądała wykupu podrobionych weksli. Źródło: Radio Zet http://biznes.onet.pl/przelom-w-jednej-z-n...79,1,news-detal "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mija 20 lat od zmiany ustroju czy z przeszłością rozliczyli się PSL(dawniej ZSL), komuniści i Kościół ? Sami Swoi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
Absolutna racja Zjazd to nie bagno i proszę mi nie dorabiać gęby że tak uważam, lub pokazać fragment gdzie tak piszę. Tylko mi dlaczego polityka pcha się na to spotkanie, w którym roku ukończył Leśną:Poseł, Starosta co to ma być wiec wyborczy PSL (ZSL dawniej). Gratuluję także sposobności wysłuchania poezji.Czy tak marginesie wiesz że Papież obłożył ekskomuniką komunistów więc nie ma komunistów - katolików, pomijając różnice ideologiczne. Czy wszystko sobie wyjaśniliśmy ?
Nie mam zamiaru słuchać poezji Pana posła ( w tym czasie mama zamiar robić znacznie coś ciekawszego). Też nie podoba mi się, że politycy pchają się na każde większe spotkanie. Ale cóż skoro ich ktoś tam upchnął - to chcą wykorzystać swoje 5 minut i trochę po tumanić wyborców (wybory za rok - więc czas najwyższy działać). Kto ich upchnął - sami się wepchnęli, bądź przy pomocy dyrekcji szkoły (podległość służbowa) Być moze żle odczytałem Twoje intencje ale jeśli piszesz o zjeździe i używasz słów " Sami Swoi " odebrałem to że dotyczy to też głównych uczestników zjazdu czyli absolwentów a nie tylko honorowych członków komitetu na wybór których nie miałem żadnego wpływu. Nie utożsamiam się z tymi Panami - stąd moje oburzenie że wrzucasz mnie do wspólnego worka z nimi. Z Twego postu wynika że absolwentów ( szarych) nie wrzucasz do wspólnego kociołka z nazwijmy to "elitą" -więc wszystko gra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie mam zamiaru słuchać poezji Pana posła ( w tym czasie mama zamiar robić znacznie coś ciekawszego). Też nie podoba mi się, że politycy pchają się na każde większe spotkanie. Ale cóż skoro ich ktoś tam upchnął - to chcą wykorzystać swoje 5 minut i trochę po tumanić wyborców (wybory za rok - więc czas najwyższy działać). Kto ich upchnął - sami się wepchnęli, bądź przy pomocy dyrekcji szkoły (podległość służbowa) Być moze żle odczytałem Twoje intencje ale jeśli piszesz o zjeździe i używasz słów " Sami Swoi " odebrałem to że dotyczy to też głównych uczestników zjazdu czyli absolwentów a nie tylko honorowych członków komitetu na wybór których nie miałem żadnego wpływu. Nie utożsamiam się z tymi Panami - stąd moje oburzenie że wrzucasz mnie do wspólnego worka z nimi. Z Twego postu wynika że absolwentów ( szarych) nie wrzucasz do wspólnego kociołka z nazwijmy to "elitą" -więc wszystko gra
Absolutnie nie wrzucam, jeszcze raz zaprzeczam, lecz przed uczestnictwem w wiecu ZSL (obecnie PSL) co mamy po 20 latach rządów ZSL(pardon PSL) w naszym województwie : Raport GUS: Bieda i bezrobocie, czyli Lubelszczyzna na szarym końcu (drs) Biedny, rolniczy region, z wysokim bezrobociem, omijany przez inwestorów. Taki obraz Lubelszczyzny wyłania się z najnowszej publikacji Głównego Urzędu Statystycznego "Regiony Polski 2009" - tytuł artykułu z Dziennika Wschodniego. teraz pracuje NAD NASZYM DOBROBYTEM TAKŻE PO.
Ostatnio edytowany 15 sierpnia 2009 r. o 14:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 66

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...