Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skąd w Was tyle nienawiści...?

Utworzony przez mojżesz, 2 marca 2010 r. o 10:11
Skąd ta nienawiść ? Dlaczego niema w Was miłości ?? Ofiarności ?? Wiary w ludzkie słowa... Wyrzućcie to z siebie !! n ie tłumcie Tego w sobie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je***a nędza jak mnie to wszytko wku***a na potęge!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ku***AAAAAAAAAAAA !!!!!! wszędzie ku*** i złodzieje !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca za 970zł życie na poziomie szczura z tym że szczur niezapier***a 5 dni w tygodniu po 8 godz w pracy a i tak podjadamy po śmietnikach jebać całą reszte każda ku*** chce cie wydymać ....je***i chlebodawcy niebęde wymieniał z nazwisk ku*** cfele ratują ci życie za 800zł i jeszcze cie jebią jak szmate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieeeeeeeeeeeeeeeeee--naaaaaaaaaaaaaaaa-wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii-dzeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nieeeeeeeeeeeeeeeeee-naaaaaaaaaaaaaaaa-wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii-dzeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A kogo ? A was k**** je****e !!!!!!! Waaaaas !!!!! Och, od razu mi lepiej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nienawidze napisał:
Nieeeeeeeeeeeeeeeeee--naaaaaaaaaaaaaaaa-wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii-dzeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nieeeeeeeeeeeeeeeeee-naaaaaaaaaaaaaaaa-wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii-dzeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A kogo ? A was k**** je****e !!!!!!! Waaaaas !!!!! Och, od razu mi lepiej....
Dobry temat ! Ja nienawidzę systemowego marnowania szans oraz nędzy moralnej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Praca za 970zł życie na poziomie szczura z tym że szczur niezapier***a 5 dni w tygodniu po 8 godz w pracy a i tak podjadamy po śmietnikach jebać całą reszte każda ku*** chce cie wydymać ....je***i chlebodawcy niebęde wymieniał z nazwisk ku*** cfele ratują ci życie za 800zł i jeszcze cie jebią jak szmate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dobry tekst z Życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA MĘSKA ku***-KOMORNIK ZApier***A MI PRAWIE WSZYSTKO!!!!!!!!!!!!NIE MAM Z CZEGO ŻYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CHCĘ ZDECHNĄĆ.ZApier***AM I NIC NIE MAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ku***!!!!!!MOŻE SIĘ POWIESZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieeeee-naaaaaa-wiiiiiiiii-dzeeeeeeee : Kuronia, Michnika, Kolakowskiego, Milosza, Szymborskiej, TW Szczypiorskiego, "Bydlo" Bartoszewskiego, Lenina, Stalina, Marksa, Engelsa, Hitlera, Pol Pota, Sartra, Tse Tunga, Bieruta, Wolskiego Jaruzela, TW Kwasniewskiego, TW Bolka Co Sam Jeden Komune, Ruskiego KGB-wca Pucina, Lisa , TW Stokrotke, Zakowskiego, Majewskiego, Dode Smrode Elektrode,Wojewodzkiego, Srody, Szczuki, Kalisza, Borowskiego,TW Kapuscinskiego, Napierniczaka, Olejarskiego, Mira, Grzecha, Sobiesiaka,Tuska, Radsika, Komorowskiego, TW Filozofa z Lublina, Pawlaka (Waldemara- zeby byla jasnosc), Stefaniuka Grafomana z Drelowa, Czapnika z Bialej, sasiada zza sciany, wszystkich Ruskich, Szwabow, Rezunow z Ukrainy, szaulisow z Litwy, Zyd... przepraszam... Rasistow Smierdzacych Czosnkiem...kogo jeszcze... no i.... no... tych... no... WSZYSTKICH ich q... nie-na-wi-dze ! Wszyst-kich bez wyjatku !!! Niech ich wszystkich szlag trafi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIENAWIDZĘ: drelowsko-międzyrzecko-tuliłowsko-konstantynowskiego PSL-u i WSZYSTKICH jego POPLECZNIKÓW !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie-na-wi-dze : Wyszedlem dzisiaj na spacer ze swoim psem jamnikiem po osiedlu a on, wyobrazcie sobie, po prostu sie zesr.... na trawniku ! jak jaki zwykly cham ! Mowie do niego "Co robisz durniu, ludzie patrza !" a on tylko spojrzal na mnie jak na de.bila i zapytal "A co mam q... robic ? Nasr.ac u ciebie w przedpokoju ?" No i q... musialem po nim te g...a sprzatac ! Nienawidze tego mojego siersciatego sobake ! Chyba go oddam do schroniska, niech tam sobie duren sam radzi ! Ja po nim g... sprzatac nie bede ! Nie bede i juz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie nienawidzę napisał:
No po prostu NIENAWIDZE jak ktos wstawia np 3 takie usmiechniete mordy bez sensu ! Nienawidze !!! No ubilby jego od razu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA...MAM 10 ZŁ.A WYPŁATA 10-GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmierdziel napisał:
TA...MAM 10 ZŁ.A WYPŁATA 10-GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To już tylko 8 dni Nienawidzę teściowej! I co? Wcale mi nie ulżyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję pomysłu. Lubię Waszą nienawiść. Wyżyjcie się tu, zamiast na innych ludziach. Terapia w necie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
Nienawidzę teściowej! I co? Wcale mi nie ulżyło
NIE-NA-WI-DZE swojej tesciowej ! Nienawidze tej starej wscieklej malpy ! Albo ona mnie wykonczy albo ja ja ! I jeszce mowi ze Jaruzel to patriota co ocalil itp . NIENAWIDZE ! Och, jak ulzylo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja was wszystkich nienawidze , zawiedliscie swoich dziadow kturzy walczyli o wolnosc. to jest chory kraj potrafi tylko w h... robic ludzi. i ta suka w U P proponuje mi prace za 800 zl to ja powinienem ja oskarzyc o streczycielstwo . O CO TU CHODZI TEN PAJAC TUSK ,MOWI ZE POLSKA MA NAJWIEKSZY WZROST GOSPODARCZY . ALE ON NIEWIE ZE ZA GRANICA PRACUJE SIE 4 DNI I STARCZA NA MIESIAC ZYCIA,A W POLSCE MIESIAC I STARCZA NA 4 DNI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnialem dodac ze Donalda Cudotworce tez nienawidze ! A Kaczorow tez ! I Palikota ! No w ogole nie wiem czy jest na swiecie ktos kogo nie nienawidze ? Chyba WSZYSTKICH nienawidze ! Wszyst-kich ! Nawet chyba siebie tez nienawidze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nienawidze napisał:
Zapomnialem dodac ze Donalda Cudotworce tez nienawidze ! A Kaczorow tez ! I Palikota ! No w ogole nie wiem czy jest na swiecie ktos kogo nie nienawidze ? Chyba WSZYSTKICH nienawidze ! Wszyst-kich ! Nawet chyba siebie tez nienawidze !
Nie no ja siebie toleruję,ale nienawidzę też jednej klempy w ARiMR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nienawidze" Kocham Ciebie!!! Jak czytam Ciebie to tak jakbyś siedział u mnie w głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...