Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skandal w Szpitalu

Utworzony przez ~gość~, 11 sierpnia 2009 r. o 11:53
Jak znajomemu żonę po porodzie zszył tak, że nie mogli "tego" robić to obiecał że mu mordę obije. Potem mu już przeszło ale wkur***ny był nieziemsko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka tygodni temu rodziłam w szpitalu w Białej. Było to po tej tragedii ma Oddziale gin.-poł., ale ja nic o tym nie wiedziałam. Swój pobyt wspominam bardzo dobrze. Nie moge na nikogo narzekać. Pielęgniarki robiły to co do nich należało. Normalna rzecza jest, że każda z nich też ma swój lepszy czy gorszy dzień i tez mają swoje problemy, więc nie oczekujmy, że w każdej minucie będą sie do nas usmiechać. Podczas pobytu obserwowałam ich pracę i musze przyznać, że nie mają lekko. Wszystkiego muszą dopilnować przed obchodem, a pacjentek jest kilkanaście lub więcej. Bardzo mile wspominam Oddziałową, która była zainteresowana moim samopoczuciem i pytała czy mi czegoś nie potrzeba. Nie czytałam artykułu w Słowie, ale słyszałam o tej pacjentce, że jej stan zdrowia nie był najlepszy. Dlatego wydaje mi się, że nie zawsze to co jest napisane w gazecie ma często drugą prawdę, która nie została ujawniona. Chociaż rodzinie zmarłej bardzo współczuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tekst sponsorowany jak ogloszenie w slowie.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kilka tygodni temu rodziłam w szpitalu w Białej. Było to po tej tragedii ma Oddziale gin.-poł., ale ja nic o tym nie wiedziałam. Swój pobyt wspominam bardzo dobrze. Nie moge na nikogo narzekać. Pielęgniarki robiły to co do nich należało. Normalna rzecza jest, że każda z nich też ma swój lepszy czy gorszy dzień i tez mają swoje problemy, więc nie oczekujmy, że w każdej minucie będą sie do nas usmiechać. Podczas pobytu obserwowałam ich pracę i musze przyznać, że nie mają lekko. Wszystkiego muszą dopilnować przed obchodem, a pacjentek jest kilkanaście lub więcej. Bardzo mile wspominam Oddziałową, która była zainteresowana moim samopoczuciem i pytała czy mi czegoś nie potrzeba. Nie czytałam artykułu w Słowie, ale słyszałam o tej pacjentce, że jej stan zdrowia nie był najlepszy. Dlatego wydaje mi się, że nie zawsze to co jest napisane w gazecie ma często drugą prawdę, która nie została ujawniona. Chociaż rodzinie zmarłej bardzo współczuję.
Urodziłaś, żyjesz no to dziękuj Bogu i Opatrzności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wogule te szpitale na prowincji powinno sie pozamykac lub zwolnic te śmieszne pielegniarki co tylko strajkowac umieja i koperty brac,ale co sie dziwic skoro lekarze to robia i na to przyzwalaja np.w lublinie na staszica jest to nie do pomyślenia gdyby im coś takiego zaproponowało sie jak koperte odrazu by cie ze szpitala wypisano sa tam super lekarze jak i pielęgniarki godne podziwu oby tak wszędzie było.w białej jak sie idzie rodzić to trzeba brac dyktafon i nagrywać jak odnosza sie te pielegniarki i wtedy jest dowód gotowy nie wyprze sie tak jak i lekarz,a co do obchodów ze jest dużo ludzi nanim to pacjętka ma prawo na taka pielgrzymke sie nie zgodzić i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
wogule te szpitale na prowincji powinno sie pozamykac lub zwolnic te śmieszne pielegniarki co tylko strajkowac umieja i koperty brac,ale co sie dziwic skoro lekarze to robia i na to przyzwalaja np.w lublinie na staszica jest to nie do pomyślenia gdyby im coś takiego zaproponowało sie jak koperte odrazu by cie ze szpitala wypisano sa tam super lekarze jak i pielęgniarki godne podziwu oby tak wszędzie było.w białej jak sie idzie rodzić to trzeba brac dyktafon i nagrywać jak odnosza sie te pielegniarki i wtedy jest dowód gotowy nie wyprze sie tak jak i lekarz,a co do obchodów ze jest dużo ludzi nanim to pacjętka ma prawo na taka pielgrzymke sie nie zgodzić i tyle.
DZIENNIKARZYNA ŚLEDCZY! A może na niewłaściwy oddział trafiłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
DZIENNIKARZYNA ŚLEDCZY! A może na niewłaściwy oddział trafiłeś?
Lekarzyna Powiatowy. Napisz do której dzisiaj przyjmujesz ? Do lewej kieszeni czy do prawej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na dobry oddział trafiłam i wiem co mówie,ze w białej nie ma pielęgniarek dobrych jak i lekarzy i nikt mnie do tego nie przekona sami wypisujecie tu obrazliwe zeczy na lekazy i pielegniarki a ja nie moge?wiem co pisze juz tacy mondrzy byli w miedzyrzecu i ordynator poleciał i dalej jest sledztwo co do łapówek i ciesze sie z tego moze i unas w białej sie wezna za to raz a dobrze to wtedy ie beda fikac pielegniareczki i ogladac sie na koperty tak jak i lekaze,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem o co tyle szumu?i tak to nic nie da ze sobie popiszemy na forum jakimś,kto to czyta i tym sie przejmuje?napewno nikt!tyle ze osobie która tu zrobi wpis bedzie lzej na duszy bo nic po zatym ci lekaze i pielegniarki czuja sie bezkarni i tyle.trzeba by było ordynatora zmienic i załoge pielegniarek wiec nastepne moze były by lepsze.Jestem ciekawa skad osoba która idzie rodzic ma wziasc kase na te wszystkie koperty????????????????przeciesz przecietny człowiek pracujacy w sklepie zarobi max 1300zł.musi kupic wyprawke życ z tego wiec skad brac na koperty??? to jest cała POLSKA korupcjia koperty układy nic wiecej sie nie liczy!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajomy trafił do Szpitala i dał 300 zeta. Zapytałem dlaczego. Ze strachu, ze nie będą leczyć. To jest tragedia miejscowego społeczeństwa. Strach przed lekarzmi i władzą. Ci co biorą to najbardziej wstrętni ludzie w naszym mieście. Jak z tym skończyć. Co zrobić aby nie brali. Ma ktoś pomysł. Bo ludzie ze strachu będą zawsze dawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialski Szpital na 14 miejscu w Polsce. Za nim wiele znanych placówek medycznych w Polsce i np w Lublinie. Sukces godny uwagi. I co na to ci co oskarżają lekarzy o łapówki? Myślę, że postawa moralna personelu była także oceniana. Przypominam sobie, że w jakimś rankingu, kilka lat wstecz, oddział chirurgiczny był jeszcze na wyższej pozycji. Wyciągam z tego taki wniosek. Nawet na prowincji można także dobrze pracować /leczyć/. Trzeba tylko chcieć, uczyć się, dobierać odpowiednich ludzi i mieć dobry sprzęt. Gratulacje dla Szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Bialski Szpital na 14 miejscu w Polsce. Za nim wiele znanych placówek medycznych w Polsce i np w Lublinie. Sukces godny uwagi. I co na to ci co oskarżają lekarzy o łapówki? Myślę, że postawa moralna personelu była także oceniana. Przypominam sobie, że w jakimś rankingu, kilka lat wstecz, oddział chirurgiczny był jeszcze na wyższej pozycji. Wyciągam z tego taki wniosek. Nawet na prowincji można także dobrze pracować /leczyć/. Trzeba tylko chcieć, uczyć się, dobierać odpowiednich ludzi i mieć dobry sprzęt. Gratulacje dla Szpitala.
odz.chirurgii może kiedyś miał dobrą opinie dzisiaj to tragedia opinia pacjentów oraz personelu . Wszem obecne konflikty wśród personelu , okropna opinia pacjentów traktowanie chorych jak następny przypadek. Roztropni chorzy leczą się w Parczewie lub Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanko czy ktoś orientuje sie jak jest teraz w szpitalu w białej na porodówce?czy nadal sie nic nie zmieniło i strach tam rodzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...LASKA/716702420 Może na pokrzepienie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rodziłam w białej w listopadzie a dokładnie 3 tygodnie temu i powiem tak leżałam narpiew na patolologi przez tydzień i można powiedziec krutko jest to patologia ale personelu pielęgniarki sa chamskie(sa owszem wyjatki)np;gdy miałam juz bule powiedziałam to pielegniarce ze odczowam bole w okolicy krzyza a ona nato ze boli mnie na własne zyczenie!!!!wiec co sie tak dziwie.Pan doktor Da..... jak bada to natko ratuj conajmniej jak bym krowa była a nie kobieta i uwaza ze jest to normalne ciekawe czy prywatnie tez tak traktuje pacjetki????na tym oddziale nie ma ze jestes w ubiekacji i woła cie pielegniarka na ktg nie daj boze powiec ze za chwilke to słychac takie odpowiedzi NATYCHMIAST a nie za chwile.Jest bardzo miła pani pielegniarka która jest ścieta na zapałke blad włosy naprwade przesympatyczna kobieta.a na porodówce jak juz sie znalazłam to panie połozne i pielegniarki staneły na wysokości zadania miałam bole z kregosłupa i masowały mnie by tak nie bolało cały czas mi mowiły co mam robic i były prze symparyczne nie wiem jak sie nazywały było ich trzy jedna na imie miała Pani Grazyna polecam te panie serdecznie jak i po porodzie bedac 3 dni w szpitalu pielegniarki sa super najgozej na patologi omijac jak sie da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słowo szmatławiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to prawda patologia jest oddziałem tragicznym a na porodówce panie sa miłe chociaz jednej przeszkadzało to ze za głosno oddycham i zwrociła mi uwage zeby oddychac ciszej jak i cos mamrotała sobie podnosem wiec pytam oco jej chodzi a ona nato ze miedzy soba rozmawiaja nie domnie ale było omnie.czyli pamietajcie nie oddychac za głosno bo to przeszkadza pielegniarce i doktorkowi brrrry straszny szpital nie wiem ale odczucie takie jak by za kare tam ci ludzie pracowali ale przeciesz nikt na siłe ich tam nie trzyma moga zmienic zawod jak im nie odpowiada i poco maja sie meczyc jak i meczyc pacjetki ktore płaca na to podatki a sa traktowane jak zło konieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dużo jest ludzi i dlatego służba zdrowia jest dla ludzi zdowych dla chorych jest umieranie !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skandali bedzie jeszcze dużo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...