Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skatował 75-latka, bo zwrócił mu uwagę na przejściu dla pieszych

Utworzony przez Bogu, 16 lipca 2012 r. o 10:09
żołnierz z Lublina napisał:
a ty to niby taki odważny?Jakiś gościo napisał wcześniej ci abyś podał adres skoro taki odważny jesteś a tu widzę że peniasz i tylko przed kompem jesteś cwaniak.Jestem żołnierzem od 13 lat doszedłem do stopnia porucznika moja praca wymaga częstego kontaktu i współpracy z Panami z Policji mam też kilku kolegów pracujących w Policji i szerokie grono znajomych. I nie spotkałem się aby ktoś z Policjantów dostał w gębę gdzieś na swojej dzielnicy Lublina a ludzie z marginesu społecznego czyli bandziory,złodzieje i inne szmaty doskonale wiedzą że ci panowie pracują w Policji.Na Policję to tylko psioczą tacy zafajdani nieudacznicy,którzy myślą,że jak chodzą na siłownie to już są nieśmiertelni.A kolega Adamek to w wojsku był czy kolega z tych frajerów co to przed wojskiem migali się i zostawali rolnikami lub szli na pierwsze lepsze studia zaoczne typu finanse,agrobiznes,turystyka,marketing aby tylko nie iść do woja bo tam nie ma mamy,jest dyscyplina,nie można spać do południa.
Kolego, daj Adamkowi spokój, z wpisów powyżej wynika, że los go ciężko doświadczył. Może jeszcze wyjdzie na ludzi, bo na razie ledwo prezentuje poziom innych Naczelnych. Spuśćmy więc zasłonę milczenia na jego ludzkie (a może i nieludzkie) ułomności. A na taki rodzaj przestępczości, jaka jest tematem artykułu, jest jeden sposób - przywrócić karę publicznej chłosty. Oczywiście zakrzyczą mnie tu zaraz postępowi "obrońcy praw człowieka". Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do panów o nicku Adamek i żołnierz to nie miejsce na kłótnie i ustawki.A tak na poważnie to ty Adamek to niezłym przygłupem jesteś zapytaj matkę czy aby nie dała dupy kucykowi jak cię robiła.Szacunek do starszej osoby powinien być szczególnie,że ten pan miał 75 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co ja jestem winny ze pohodze ze zwionzku kazirodczego?Co ja poradze ze mam uposledzenie umyslowe ale takie lekkie. A i tak mowie ze dziadom dobze ze wyrwali lomot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten Mirosław co to kiedyś w Janowie pod remizą publicznie się obnażał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na sto procent to od sterydów.Chłoptaś chce być przypakowany a sam nie ma motywacji,samozaparcia i jest cienki więc bierze sterydy a po nich chrzani mu się w bani i zachowuje agresywnie w stosunku do otoczenia.Mój kolega kiedyś brał sterydy i po takiej kuracji tak mu odbiło,że zaczął dobierać się do własnej matki.Teraz siedzi w psychiatryku bo pobił najlepszego kumpla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba będzie Mirka sklepać jak wyjdzie przecwelony z pierdla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdy kto ma LBI jest deb***em,większość CWANIAKÓW z LB gorzej jezdzi ,zabijają ludzi jak kto kolwiek bo myslą że są królami ulic:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...