Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SKOMRA I ARTUŚ KUBA

Utworzony przez ania, 26 lipca 2008 o 11:43
SZCZEPCIO TO MA TAKĄ WŁADZĘ . ZE W ŚRODKU LATA W NIEDZIELĘ URZĄDZAJA RAZEM Z ARTURKIEM KUBĄ WYŚCIGI KOLARSKIE CHOCIARZ W RADZYNIU NIE MA KLUBU KOLARSKIEGO . DEZORGANIZUJE POŁOEIE SPOŁECZNOŚCI RADZYNIA I PRZYJEZDNYM ŻYCIE , BO ZABLOKOWANE SĄ GŁÓWNE ULICE RADZYNIA , , CHCESZ WYJECHAĆ NAD WODĘ , A TU ANI RUSZ , BO KOLARZE JEŻDZA NAOKOŁO POLICJA PILNUJE RUCHU NA KILKU SKRZYRZOWANIACH , A TY BIEDNY MIESZKAŃCU NIE WYJEDZIESZ Z PARKINGU POD BLOKIEM , CHOCIARZ GÓWNO CIĘ OBCHODZĄ KOLARZE DRĄ SIEDO MIKROFONU , UPAŁ NA DWORZE ,A TY MUSISZ ZAMYKAĆ OKNA BO W DOMU AŻ HUCZY . WRACASZ DO DOMU Z MAŁYM DZIECKIEM . TERZ NIE WJEDZIESZ ,T OSTATNO TRWAŁO OD GODZ 12 DO 18.20 SKANDAL I ZGROZA. Artuś zarabia punkty , razem z włodziem . może dostaną podwyżkę, albo exstra premię , większośc ma juz tego dośc , nikt nie będzie nam organizował letniej niedzieli niech jeżdzą na placu w spomleku mogą się ścigać 24 godz, na dobę. Spadać obłudnicy !!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
[quote name='ania' date='26.07.2008, 11:43' post='38701'] SZCZEPCIO TO MA TAKĄ WŁADZĘ . ZE W ŚRODKU LATA W NIEDZIELĘ URZĄDZAJA RAZEM Z ARTURKIEM KUBĄ WYŚCIGI KOLARSKIE CHOCIARZ W RADZYNIU NIE MA KLUBU KOLARSKIEGO . DEZORGANIZUJE POŁOEIE SPOŁECZNOŚCI RADZYNIA I PRZYJEZDNYM ŻYCIE , BO ZABLOKOWANE SĄ GŁÓWNE ULICE RADZYNIA , , CHCESZ WYJECHAĆ NAD WODĘ , A TU ANI RUSZ , BO KOLARZE JEŻDZA NAOKOŁO POLICJA PILNUJE RUCHU NA KILKU SKRZYRZOWANIACH , A TY BIEDNY MIESZKAŃCU NIE WYJEDZIESZ Z PARKINGU POD BLOKIEM , CHOCIARZ GÓWNO CIĘ OBCHODZĄ KOLARZE DRĄ SIEDO MIKROFONU , UPAŁ NA DWORZE ,A TY MUSISZ ZAMYKAĆ OKNA BO W DOMU AŻ HUCZY . WRACASZ DO DOMU Z MAŁYM DZIECKIEM . TERZ NIE WJEDZIESZ ,T OSTATNO TRWAŁO OD GODZ 12 DO 18.20 SKANDAL I ZGROZA. Artuś zarabia punkty , razem z włodziem . może dostaną podwyżkę, albo exstra premię , większośc ma juz tego dośc , nikt nie będzie nam organizował letniej niedzieli niech jeżdzą na placu w spomleku mogą się ścigać 24 godz, na dobę. Spadać obłudnicy !!!!!!!!!! [/quot Zanim coś naskrobiesz mam radę - weź słownik ortograficzny i sprawdź błędy , a potem zapytaj się kogoś ,kto skończył gimnazjum jak trzeba napisać zdanie poprawnie złożone... Szkoda ,że nie skończyłeś żadnej dobrej szkoły. Taka wypowiedź na forum całkowicie podważa sens i wiarygodność.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
Szkoda ,że nie skończyłeś żadnej dobrej szkoły. Taka wypowiedź na forum całkowicie podważa sens i wiarygodność.
No właśnie A Ty "Gościu" odpisywałeś do kobiety więc wg mnie powinno być SKOŃCZYŁAŚ a nie SKOŃCZYŁEŚ.... Też jazda do szkoły
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do ani Pochwal się co Tyś zrobiła dla tego Miasta. Zżera Cię zazdrość i nic więcej. Pomniki stawiają nie Tym co krytykują..... Zrób coś więcej dla społeczności lokalnej, a dopiero potem krytykuj p.Skomrę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
No właśnie A Ty "Gościu" odpisywałeś do kobiety więc wg mnie powinno być SKOŃCZYŁAŚ a nie SKOŃCZYŁEŚ.... Też jazda do szkoły
Nie patrzę nigdy na nicki...Bo to tylko nicki, i nikt nie wie , kto się pod nimi ukrywa...Najczęściej nie ma to nic wspólnego z płcią. Skończyłam dzienne studia na UW , nic nadzwyczajnego.Więc szanowny nicku ,niestety pomyliłeś się - ja odpisywałam...Mimo tego pozdrawiam Panią/Pana.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: