Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śledczy o tajemniczej śmierci 78-latka: To nie było zabójstwo

Utworzony przez Kriss, 31 grudnia 2010 r. o 22:11
Już był taki jeden, Sekuła się nazywał, co to się trzy razy w brzuch postrzelił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już był taki jeden, Sekuła się nazywał, co to się trzy razy w brzuch postrzelił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustalenia prokuratury wykluczyły jednak wersję, że mężczyzna został zamordowany. Tak jes,sam się zamordować.A ukraińcy mu pomogli. Tak to jest,jak prokuraturze ie chce się prowadzić śledztwa.Nieudolność?Lenistwo?A może kogoś "kryją"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śledczy napisał:
A ukraińcy mu pomogli.
? ? ? ? ? ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja wie swoje,a ja wiem swoje i nikt mnie nie przekona że Jan popełnił samobójstwo.Pytam policję : dlaczego nie zbadali odcisków palców na klamce wejściowych drzwi? dlaczego na nożu nie było żadnych odcisków ani śladów biologicznych? a co się stało z kurtką Jana? wyparowała? dlaczego jego szalik został spalony? i co się stało z jego butami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...