Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

slimex15

Utworzony przez ALEKSANDRA, 9 maja 2011 r. o 15:41
kojarzysz tabletki meridia15??? miałaś kiedyś z nimi do czynienia? a może znasz kto miał? zostały wycofane z polskiego rynku... ale szybko została zmieniona nazwa a skład ten sam-zamiennik SLIMEX15 niestety niedostępny w Polsce...ale ja je posiadam kuracja miesięczna 200zł (1op-30szt) przy zamówieniu 2op-350zł.wpłata na konto. jeśli znasz kogoś kto tego szukał podaj mój nr.telefonu 508 765 021 sprawdzone na własnej skórze! ja je biorę i jestem zadowolona... biorę je od połowy stycznia i mam już 21kg mniej, ale na każdego działa inaczej... jeśli chodzi o cenę to jest to lek oryginalny prosto z hurtowni sprowadzany z Anglii. każdy ryzykuje indywidualnie jeśli nie zaufasz to się nie przekonasz Aleksandra p.s. odpowiem na wszystkie pytania pod wskazanym numerem bądź mailam ollala25@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALEKSANDRA napisał:
kojarzysz tabletki meridia15??? miałaś kiedyś z nimi do czynienia? a może znasz kto miał? zostały wycofane z polskiego rynku... ale szybko została zmieniona nazwa a skład ten sam-zamiennik SLIMEX15 niestety niedostępny w Polsce...ale ja je posiadam kuracja miesięczna 200zł (1op-30szt) przy zamówieniu 2op-350zł.wpłata na konto. jeśli znasz kogoś kto tego szukał podaj mój nr.telefonu 508 765 021 sprawdzone na własnej skórze! ja je biorę i jestem zadowolona... biorę je od połowy stycznia i mam już 21kg mniej, ale na każdego działa inaczej... jeśli chodzi o cenę to jest to lek oryginalny prosto z hurtowni sprowadzany z Anglii. każdy ryzykuje indywidualnie jeśli nie zaufasz to się nie przekonasz Aleksandra p.s. odpowiem na wszystkie pytania pod wskazanym numerem bądź mailam ollala25@interia.pl
Myślę że powinna się tobą zainteresować Prokuratura. Prowadząc niekoncesjnowany handel środkami farmakologicznymi nie dopuszczonymi do obrotu w Polsce, niewiadomego składu, pochodzenia i działania popełniasz przestępstwo. Ponadto sprowadzasz niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia przez potencjalnych nabywców co jest kolejnym przestępstwem. Twoje zastrzeżenie, że "każdy ryzykuje indywidualnie" nie ma żadnej mocy prawnej i każdy kto poprzez zażycie produktu który sprzedajesz poniesie uszczerbek na zdrowiu może skurtecznie wystąpić wobec ciebie o odszkodowanie. A tak na marginesie jeśli zastrzegasz to ryzyko to można być stuprocentowo pewnym że jest to jakieś podrabiane w garażu świństwo i doskonale zdajesz sobie sprawę z jego negatywnego działania. Kasa nie śmierdzi co, nawet kosztem czyjegoś zdrowia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...