Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmierć na miejscu i pożar yamahy (zdjęcia)

Utworzony przez nikt, 6 września 2008 r. o 15:21
Do Forumowiczow!!! Niewiem skad sie bierze w Wiekszosci z Was tyle nienawisci ,glupich wypowiedzi,delikanie nazywajac (deb***izmu).Szacunku do zmarluch i dystansu do swoich wypowiedzi,tego Wam zycze!Nieznam Tego chlopaka ,jakim byl???czy to jego wina???ale, te bezmyslne wypowiedzi mozemy pominac ,poniewaz nie dostal drugej szansy a moglby Wam (tym ktorzy zle o nim pisza)pomoc albo przynajmniej dac wiecej szacunku.Niewiem skad sie bierze w takich ludziach tyle zlosci ,nienawisci...z braku zainteresowania innych,checi zaistnienia???Jak mozna zyczyc drugiemu smierci bliskiej osoby?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinie i przyjaciołom składam wyrazy głębokiego współczucia. Osobiście znałam Michała bo był kolegą mojego syna. Cudowny,pogodny,młody człowiek. Szkoda ,że mówić już będziemy o Nim w czasie przeszłym.Przykro,że tak wcześnie odszedł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega Michała napisał:
ty pier***ona cioto wiekszosc wypadkow jest przez kierowcow samochodow ktorzy niepatrza w lusterka i nie widza jadacego za nimi szybko motocykla zycze ci sku***elu zeby ktos z twoich bliskich zginołą w taki sposob jak Michal i zobaczysz wtedy czy ci niebedzie szkoda je***y idioto
Człowieku, pomijając setki błędów i kilka bluzgów w twojej wypowiedzi (ale ok, rozumiem, że pisałeś w emocjach) to potwierdzasz tylko to co piszą inni-że motocykle często jeżdżą szybko i niewiele to da że dojrzę go w lusterku. Jestem przekonany, że jeśli zobaczę w lusterku motocyklistę zasuwającego z dużą prędkością i będę w trakcie manewru, to zrobię wszystko żeby nie stało się nic mnie i moim pasażerom, o motocyklistę nie będę się martwił. Jego pasja, jego decyzja, jego ryzyko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanko czy ktos ma stronke gdzie on swoje pokazy nagrywal???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolo napisał:
No brawo, poziom kultury osobistej prezenujesz bardzo wysoki. Pozatym pierdaczysz głupoty - ciekawe, chyba jakieś własne statystyki prowadzisz (pozatym sam piszesz "jadącego za nimi szybko motocykla" - niestety w więkoszości przypadków za szybko - tu jest problem). I nie życz nikomu takich rzeczy, bo los jest złośliwy i sam możesz gorzko kiedyś zapłakać...
Po pierwsze: ZDANIA NIE ZACZYNAMY OD "NO". Po drugie: "POZA TYM" pisze się właśnie tak ( czyli oddzielnie). Po trzecie: ZWRACASZ UWAGĘ NA CZYJĄŁŚ KULTURĘ OSOBISTĄ A SAM UŻYWASZ ZWROTÓW TYPU '"pierdaczysz głupoty".... P R O S T A K I C H A M. Współczuję Tobie, rodzinie i całemu otoczeniu które z Tobą ma do czynienia!! Los jest rzeczywiście złośliwy, więc czekaj na swoją kolej.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
solo napisał:
Człowieku, pomijając setki błędów i kilka bluzgów w twojej wypowiedzi (ale ok, rozumiem, że pisałeś w emocjach) to potwierdzasz tylko to co piszą inni-że motocykle często jeżdżą szybko i niewiele to da że dojrzę go w lusterku. Jestem przekonany, że jeśli zobaczę w lusterku motocyklistę zasuwającego z dużą prędkością i będę w trakcie manewru, to zrobię wszystko żeby nie stało się nic mnie i moim pasażerom, o motocyklistę nie będę się martwił. Jego pasja, jego decyzja, jego ryzyko...
[b]Następny prostak[/b]....Po pierwsze to chyba nie umiemy liczyć proszę pana...("setki błędów"). Radzę "matematykowi" policzyć raz jeszcze. Jeżeli już mowa o poprawnym tekście to chciałabym zwrócić uwagę na brak przecinków w pewnych miejscach, powtórzenia ( co świadczy o bardzo ubogim słownictwie) oraz błędy stylistyczne. Poza tym jestem ciekawa czy po tragedii w pana rodzinie, która, jak los bedzie chciał, wydarzy się w najbliższym czasie, pisałby pan podobne rzeczy. KAŻDĄ smierć należy szanować, gdyż jest to najważniejszy moment w życiu człowieka. Teraz pana językiem : jak pan głupi jesteś to głupi umrzesz. Kto wie czy nie w gorszych okolicznościach niż Michał... Niech spoczywa w pokoju [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście nie znałem Michała ale mi to nie przeszkadzało jak on wracał w nocy do domu... Często słyszałem ryk jego silnika bo mieszkam blisko... Wiem jakim był wariatem bo nie raz się go widziało jak jeździł swoim BMW czy Yamaha... Szkoda człowieka... A co do niektórych co pisali że znakomicie jak umarł to sami na siebie ściągają wyrok... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolega MG napisał:
IDIOTO BEZMUZGI, PRZESTAN PISAC TAK O NIM SKORO GO NIEZNAŁEŚ!! I NIE OBRAZAJ INNYCH MOTOCYKLISTOW!!!! CZEMU TAKI CWANIAK PRZEZ INTERNET!! POJEDZ NA ZLOT I POWIEDZ TO KOMUŚ TO ZOBACZYMY CZY BEDZIESZ TAKI CWANIAK, LUBISZ DUZO pier***IC PRZEZ INTERNET, ZOBACZYMY JAK KTOS Z TWOJEJ RODZINY ALBO TY!! BEDZIESZ MIAL WIĘKSZĄ TRAGEDJE, TEZ SIE POSMIEJEMY
na zloty to jeżdżą tylko takie barany jak ty, raz byłem, widziałem cwaniaków, mogłaby tam powstać grupowa mogiła tych deb***i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze powiem to mi takich baranów nie szkoda.to jest brak rozumu.Jestem kierowca i od dawna widuje samobujców .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:( napisał:
wieCie co zastanowcie sie co wy wogole piszecie ...... zgadzam sie ze chyba nikt z was nei stracił nikogo bliskiego , nie znałam Michała ale znam jego bliskich i wiem jak bardzo Cierpia po jego stracie był wspaniałym człowiekiem iradościa ich zycia ..... nie zycze nikomu zeby w taki spobos stracił kogos bliskiego Wyrazy wspołczucia Michał spoczywaj w pokoju ...[*]
Nie wątpie ze rodzina bardzo cierpi, ale moze powinni kupic mu skuter, NIe??? za mała frajda....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie wątpie ze rodzina bardzo cierpi, ale moze powinni kupic mu skuter, NIe??? za mała frajda....
Skuter dobry pomysł i to z założoną blokadą prędkości. Ścigacz i rozum w parze nie idą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooooooo, już poprawione. Dziękuję. Czyta się znacznie lepiej i wiadomo już o co chodzi. ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...