Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmierdząca woda

Utworzony przez wrażliwy nos, 19 lutego 2009 r. o 17:21
Zakładam watek, bo nie wiem czy tylko mi i kilku osobom się zdaje, ale w ostatnich miesiącach stan wody w Białej Podlaskiej bardzo sie pogorszył. Jestem ciekawa czy może któryś z mieszkających w Białej internautów zauważył coś takiego? Chodzi głównie o wodę ciepłą, czasem jej "zapach" jest nie do zniesienia. Cenne będę wszelkie opinie na ten temat. Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wrażliwy nos napisał:
Zakładam watek, bo nie wiem czy tylko mi i kilku osobom się zdaje, ale w ostatnich miesiącach stan wody w Białej Podlaskiej bardzo sie pogorszył. Jestem ciekawa czy może któryś z mieszkających w Białej internautów zauważył coś takiego? Chodzi głównie o wodę ciepłą, czasem jej "zapach" jest nie do zniesienia. Cenne będę wszelkie opinie na ten temat. Pozdrawiam:)
jakie osiedle? Gdzie to się dzieje z wodą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie napisał:
jakie osiedle? Gdzie to się dzieje z wodą?
Okolice osiedla Parkowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...