Do - J.z Janowa samotny lat 37 Nie będę cytować twoich opowieści bo o to ci właśnie chodzi(jest to rodzaj fetyszyzmu, wyjawianiem publicznie czego ty tam chcesz) ale,,,jaśli twoim celem miało być zaszokowanie pospólstwa to,, gratuluje udało ci się. Nie je jestem z tych co uważają ,że napisał to ktoś by zohydzić ludziom czytanie tego forum bo sadzę, że ty istniejesz niestety w realu (nikt kto tego nie praktykuje nie potrafił by z taką lubością i detalami tego opisać)choć twój problem zaczął się zapewne od hardkoru w necie. Mam dla ciebie trzy wiadomości 1 dobrą i 2 złe od której zacząć? Ponieważ czuję do ciebie odrazę (co z pewnością też napawa cię nie małym podnieceniem) to w nagrodę zacznę od tej złej. 1) przyjdzie taki moment w twojej marnej egzystencji, że pożałujesz tego co robisz,,, czemu? Wiesz co to jest "syndrom wylatywania macicy"u kobiet? Kiedy kobieta wynosi i urodzi sporo dzieci to mięśnie są już tak osłabione ,że macica jej wypada. Podobnie ma się rzecz z kimś kto notorycznie nadużywa leku typu no-spa ponieważ ma działanie rozkurczowe z czasem tak rozkurcza mięśnie gładkie, że przestaje się kontrolować zwieracze. (efekt wiadomy) Otóż nie wiem czy wiesz, ale odbyt nie jest przygotowany na to co mu aplikujesz i w pewnym momencie dojdzie do tego, że będziesz robił kupke (twardą!) pod siebie o rzadkiej nie wspomnę. Wtedy to przyjdzie ten dzień gdy wszyscy się dowiedzą kto w janowie lubi takie zabawy. 2) tej kobiety co to ma ci w tym pomóc to zacznij szukać już teraz ze świeczką-nie latarką bo i to jeszcze i to ci się przyda, no więc może pochodnią dla ciebie najbardziej bezpieczna. Kobiety bardzo rzadko sięgają po tak skrajną perwersję nie leży to w ich naturze(ale jakiś przypadek od reguły się znajdzie, jednak raczej w bur.....u) Mało panów wie, że kobieta" podnieca się uszami" a nie oczami jak faceci. I tu również z całą pewnością znajdą się wyjątki od regóły,, szukaj z pochodnią. 3) no i najlepsza dla ciebie wiadomość tego dnia to mój drogi zkrzywieńcu tego typu zabawy świadczą ponad całą wątpliwość o tym że niestety ale jesteś gejem, tak się cieszę ,że ja ci to komunikuję, aż dziw ,że przez te 37 lat tego nie za uwarzyłeś. Typowy samiec heteroseksualny nie da sobie zanadto włożyć palca do tyłka i to przez urologa w trakcie badania(lekarza) nie wspominając już o kimkolwiek. Moja rada,,,, idź do psychiatry i seksuologa może cię jaszcze uratuję, ale zacznij od zmniejszenia dawki hardkoru w necie. aha jeśli jesteś tym na co wskazywały by inicjały i lata podany w twoich wynurzeniach ,,,to nie przekraczaj progu mojego domu. Mam pytanie, gdzie jest moderator tegoż forum!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz