Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sobole: Peugeot rozbił się na drzewie. Kierowca nie żyje

Utworzony przez xor, 5 lipca 2011 o 08:29
No ładnie musiał zasuwać. Swoją droga co za cholerny pech, wycelował w jakiegoś osamotnionego suchego kikuta. Jak ktoś ma pecha, to i w drewnianym kosciele cegła mu na łeb spadnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"W rozpadającym się na drobne kawałki peugeocie zginął 27-letni mężczyzna" Ja nie wiem jak interpretować ten wpis? Znaczy jechał sobie i się rozpadał na drobne kawałki aż zginął? Dzisiaj na moich oczach podobnie rozpadł by się kierowca Punto, któremu bardzo się spieszyło do piekła, postanowił spróbować się z PKS-em pod prąd. Czy ci ludzie wsiadając do samochodów myślą o swoich rodzinach? Do piekła, do piekła, szybko i bez zastanowienia!
0
swoją drogą ciekawe z ilu był składany ten peżot bo to aż niemożliwe żeby się tak rozsypał
0
Zachowajcie sobie te śmieszne komentarze dla siebie bo jak naprawde było to tylko jeden BÓG wie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: