Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sołtys kontaktuje się z urzędem poprzez Gadu-Gadu

Utworzony przez Gość, 2 maja 2008 r. o 12:04
komunakarora Gadu-Gadu.
Jakaś nowość ten komunakaror!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzadna to nowina bo ja komunakarora urzywam od dawniem dawna. Łonczę siem z Naszego Sklepiku z domem by do was napisać posta. Bo w domu mam głuwnego akumulatora przewoźnikowo-pżesyłkowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy napisał:
Rzadna to nowina bo ja komunakarora urzywam od dawniem dawna. Łonczę siem z Naszego Sklepiku z domem by do was napisać posta. Bo w domu mam głuwnego akumulatora przewoźnikowo-pżesyłkowego.
Chłopie to jak masz już ten internet to musisz nadrobić zaległości z ortografii.Poszukaj stron ze słownikami i czytaj ,czytaj i jeszcze raz czytaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z którego programu unijnego niby mają pochodzić na to pieniądze? Jak 85% to chyba RPO, które jeszcze nie ruszyło... Z tego co widzę to koszt tego typu inwestycji będzie na 100% niekwalifikowany. Interwencja publiczna nie może zakłócać rynku. Każdy projekt musi być zgodny z prawem - tym ochrony konkurencji i konsumentów też... Już widzę te kontrole! Samorząd nie może świadczyć usług tego typu, a dawanie dostępu za darmo to zabicie rynku. Ten artykuł tak samo jak działalność wójta to skandal! Pionierzy od siedmiu boleści!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
t napisał:
Chłopie to jak masz już ten internet to musisz nadrobić zaległości z ortografii.Poszukaj stron ze słownikami i czytaj ,czytaj i jeszcze raz czytaj.
Nowy jesteś? "Siwy" jest pierwszym prowokatorem z Cici. Poszukaj stron ze słownikami i zobacz jak się pisze słowo "Internet", Chłopie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Białej Podlaskiej i w mieście Terespolu jest opór przeciwko udostępnieniu społeczeństwu darmowego lub bardzo taniego Internetu. Miejscowe lobby pilnuje, aby utrzymać dotychczasowy rynek usług. Powinny komisje samorządu m.in. rewizyjne zbadać, co jest przyczyną obrony interesów kilku firm. Dobrze, że Ciekawski nam o tym przypomniał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakaś nowość ten komunakaror!
gg dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...