Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sołtys sam wymierzył sprawiedliwość

Utworzony przez Gość, 11 października 2008 r. o 01:41
milena napisał:
Ktos madry powiedzialbylejakie prawo ale prawo ,jak widac pisze to ktos z urzednikow gminy kto czyta dzienniki ustaw i ma dostepdo statutu .to dlatego ta gmina stoi ponad prawem już rozumie.kazdy sie boi o swojo cieplo posadke co?bo [pewnie kazy ktos na kazdego ma
Droga Mileno czy ty w ogóle czytasz to co sama napiszesz ??? Wątpię. Tak naprawdę to nawet nie rozumiem twojego postu. Podejrzewam, że nikt nie jest w stanie go zrozumieć. Po pierwsze, skąd wniosek, że jestem pracownikiem Gminy Milanow ? Nie tylko urzędnicy gminy znają prawo. Znają je wszyscy ci, którzy to prawo stosują, a więc prawnicy, urzędnicy (róznych urzędów - nie tylko gminy ), policjanci, celnicy. Ja troszeczkę znam prawo, bo je studiuję. Po drugie, nie rozumiem dlaczego piszesz o statucie gminy ? Przecież napisałam wyraźnie, że kwestie zatrudniania urzędników samorządowych reguluje ustawa o pracownikach samorzadąwych, a nie statut gminy. Statut gminy to prawo miejscowe, które tak naprawdę niewiele znaczy, bo nie może wprowadzać żadnych przepisów sprzecznych z aktami wyższego rzędu. Czyżbyś była tak mało rozgarnięta i wyobrażasz sobie, że to radni gminni tworzą prawo w RP ??? Po trzecie, to nie ja wymyśliłam taki przepis, że osoby skazane prawomocnym wyrokiem za przestępstwo popełnione z winy umyślnej nie mogą być urzędnikami samorządowymi. Taki przepis wymyślili posłowie. Jeśli więc nie zgadzasz się z nim, to miej pretensje do posłów, a nie do mnie. Po czwarte, jesteś chyba naprawdę mało inteligentna sądząc, że w tej chwili ktoś korzysta z Dzienników Ustaw. Tak może było 20 lat temu. W dobie internetu wszystkie urzędy mają dostęp do LEX-a. Przywatne osoby chcąc zapoznać się z przepisami prawa mogą korzystać, np. ze strony www.sejm.gov.pl. gdzie znajduje się wyszukiwarka aktów prawnych uchwalanych przez sejm. Jeśli natomiast chcesz zapoznać się ze statutem Gminy Milanów, który - jak widzę - jest dla ciebie nieomal jak biblia, to wystarczy wejść na stronę: www.bip.milanow.iap.pl/723,724/724/. Masz internet, ale nie potrafisz z niego korzystać - szkoda. Pamiętaj nieznajomość prawa szkodzi. Musisz znać prawo aby inni nie wykorzystywali cię. I to by było na tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tak wszyscy ucichli pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze: Sołtys dobrze zrobił, że opieprzył tą gówniarę - skoro nie potrafili jej wychować ani rodzice ani szkoła. Jako urzędnik państwowy wziął na siebie ciężar wychowania tej niewydarzonej smarkuli, więc jej rodzice powinni być mu wdzięczni. Nie widzę w jego działaniu znamion przestępstwa - bo to co zrobił - zrobił dla dobra tej smarkuli i dla jej wychowania. Po drugie: Nikt nie zaprzeczy, że jest złą głową rodziny - pracuje, stara się - nie pije (jak większość alkoholików z milanowa) więc nie wszystkim to pasuje. Pisanie, że jego żona chodzi z plastrami na twarzy jest co najmniej śmieszne, bo od maltretowania to są raczej siniaki i okulary a ja jej nigdy z siniakami nie widziałem. Nie macie dowodów więc plotkujecie i kłamiecie. Po trzecie: Jaki żonaty facet i jaka czarna audica? Żonatych w milanowie i okolicach jest dużo i audic czarnych też pare jeździ. Skoro używacie nazwiska sołtysa i jego córki przedstawcie sie sami (tchórze) i poprzyjcie swoje wypociny nazwiskiem tego niby żonatego. Jeśli nie to wszystko co piszecie to wyssane z palca (albo z czego innego na parkingu pod remizą) nic nie warte plotki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nadpobudliwy , to za delikatne określenie dla takiego psychopaty.Znam przypadki , kiedy atakował dzieci wracające ze szkoły za różne niby to "przewinienia" ich rodziców. Taki ktoś powinien byc dokładnie przebadany.Chyba że woda sodowa z powodu pełnionej funkcji społecznej uderzyła mu do głowy, a to niestety jest nieuleczalne.Z takim przejęciem pełni swoją funkcję,że nawet małe dzieci sikają przed nim ze strachu / znam osobiście taki przypadek/. Można go okreslić jednym wyrazem "psychol"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuptus napisał:
Z takim przejęciem pełni swoją funkcję,że nawet małe dzieci sikają przed nim ze strachu
To jakiś dyktator tam u was rządzi ! Łola Boga !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aster napisał:
Po pierwsze: Sołtys dobrze zrobił, że opieprzył tą gówniarę - skoro nie potrafili jej wychować ani rodzice ani szkoła. Jako urzędnik państwowy wziął na siebie ciężar wychowania tej niewydarzonej smarkuli, więc jej rodzice powinni być mu wdzięczni. Nie widzę w jego działaniu znamion przestępstwa - bo to co zrobił - zrobił dla dobra tej smarkuli i dla jej wychowania. Po drugie: Nikt nie zaprzeczy, że jest złą głową rodziny - pracuje, stara się - nie pije (jak większość alkoholików z milanowa) więc nie wszystkim to pasuje. Pisanie, że jego żona chodzi z plastrami na twarzy jest co najmniej śmieszne, bo od maltretowania to są raczej siniaki i okulary a ja jej nigdy z siniakami nie widziałem. Nie macie dowodów więc plotkujecie i kłamiecie. Po trzecie: Jaki żonaty facet i jaka czarna audica? Żonatych w milanowie i okolicach jest dużo i audic czarnych też pare jeździ. Skoro używacie nazwiska sołtysa i jego córki przedstawcie sie sami (tchórze) i poprzyjcie swoje wypociny nazwiskiem tego niby żonatego. Jeśli nie to wszystko co piszecie to wyssane z palca (albo z czego innego na parkingu pod remizą) nic nie warte plotki.
Masz rację aster. Nikt nie zaprzeczy, że sołtys Milanowa jest złą głową rodziny. Jest to fakt powszechnie znany. Być może jest osobą zaradną i nie pije alkoholu, ale ma zaburzoną osobowość. Nie potrafi nawiązywać relacji z ludźmi. Jest zły i agresywny. Powinien sie leczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram sołtysa, a tą chołtę nierobów i dzieci pijaków oraz te młode kurewki, co dają dupy w okolicznych dyskotekach trzeba nauczyć trochę rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy z was są mężczyźni. Mówicie jakbyście mieli szparki między nogami, albo nawet nic. Nie każdy Ojciec weźmie w obronę swoje dziecka, nawet ryzykując stanowisko. To pochwała. Biedni będą jej rodzice na starość, bo to nie jest człowiek. Nie wiem jak była uchowana w domu, ale to ich zmartwienie. Wypieprzy ich na starość do chlewa, bo napewno jej będą śmierdzieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajoma napisał:
Gdyby mój ociec zrobił coś takiego to chyba bym się przestała do niego odzywać . ta dziewczyna w szkole teraz będzie miała jeszcze gorzej. Wy chyba nie zdajecie sobie sprawy jaka jest młodzież... A dziewczyna ma się z czego cieszyć, ale chyba ta którą wywiózł do lasu, bo na pewno nie jego córka. Ta 'porwana' jeszcze odszkodowanie dostanie, a pana sołtysa sprawa w sądzie.
Nie, ta porwana dostanie wpier*** tylko, że tym razem taki porządny za to, że kablowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram sołtysa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...