Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sowieci zabili Prezydenta RP !

Utworzony przez Siwy, 14 czerwca 2010 r. o 21:28
Nie głosuj na ruską agenturę ! Jeszcze Polska nie zginęła ! 20 czerwca okaże się czy rzeczywiście. Być może nas, Polaków , w Polsce, jest już mniejszość ? Zobaczymy 20 VI jak jest na Podlasiu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Zobaczymy 20 VI jak jest na Podlasiu...
na podlasiu to jest jak wszedzie gzyli motloch zaglosuje na ruskich czyli sowiecką agenture. daj spokoj z ta Polska !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
na podlasiu to jest jak wszedzie gzyli motloch zaglosuje na ruskich czyli sowiecką agenture. daj spokoj z ta Polska !
Icek ty to sobie głosuj nawet na Kneset.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Icek ty to sobie głosuj nawet na Kneset.
Ciężko się dyskutuje z ludzmi z kompleksami. Twoja bieda tkwi w Twojej głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Icek ty to sobie głosuj nawet na Kneset.
20 czerwca to dzień przełomowy - my albo oni. Polska albo nie-Polska. Polska albo Rosja. Wóz albo przewóz. Lubię czyste sytuacje. Szkoda że tego nie było w 1989.. Ale decydująca walka w końcu MUSI się odbyć ! Przewiduję że taki moment będzie tuż PO wyborach. Oceniam że w Polsce to Polaków jest ok. 30 %. reszta to naród sowiecko-jewropejskij. No ale zobaczymy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Robert~ napisał:
Ciężko się dyskutuje z ludzmi z kompleksami. Twoja bieda tkwi w Twojej głowie.
Kompleks lub problem z samooceną (z jaką narodowością się identyfikuję) to nie jest moje zmartwienie. Swoją drogą wolę mieć biedę w głowie niż ubogi intelekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Nie głosuj na ruską agenturę ! Jeszcze Polska nie zginęła ! 20 czerwca okaże się czy rzeczywiście. Być może nas, Polaków , w Polsce, jest już mniejszość ? Zobaczymy 20 VI jak jest na Podlasiu...
Na Podlasiu trochę bidy i zacofania więc można im robić wodę z mózgu.Głupi naród to kupi jak mawiał klasyk J.K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Kompleks lub problem z samooceną (z jaką narodowością się identyfikuję) to nie jest moje zmartwienie. Swoją drogą wolę mieć biedę w głowie niż ubogi intelekt.
Są : 1) agenci 2) agenci wpływu 3) gównojady czyli tzw. pożyteczni idioci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Kompleks lub problem z samooceną (z jaką narodowością się identyfikuję) to nie jest moje zmartwienie. Swoją drogą wolę mieć biedę w głowie niż ubogi intelekt.
Nie martwienie sie/ignorowanie jest jedną ze strategii radzenia sobie ze swoimi problemami, a ubogi intelekt często idzie w parze z biedą w głowie :-). Mimo to - życzę dobrej nocy. PS: Podlasie zawsze było wielonarodowościowe, na niektórych wioskach język polski jest w mniejszości. Dokładniej bedzie to mozna sprawdzic po spisie ludnosći, a nie wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie na Kaczyńskiego. Komorowski nie myśli samodzielnie, myślą za niego tuskomatołki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Głosujcie na Kaczyńskiego. Komorowski nie myśli samodzielnie, myślą za niego tuskomatołki
Ja myślę że Komorowski to jest po prostu bełwan ! Kto 20 VI wybierze BEŁWANA na Prezydenta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
20 czerwca to dzień przełomowy - my albo oni. Polska albo nie-Polska. Polska albo Rosja. Wóz albo przewóz. Lubię czyste sytuacje. Szkoda że tego nie było w 1989.. Ale decydująca walka w końcu MUSI się odbyć ! Przewiduję że taki moment będzie tuż PO wyborach. Oceniam że w Polsce to Polaków jest ok. 30 %. reszta to naród sowiecko-jewropejskij. No ale zobaczymy...
Siwy wiesz kto był twoim ojcem ? Ubaw na całego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Robert~ napisał:
Nie martwienie sie/ignorowanie jest jedną ze strategii radzenia sobie ze swoimi problemami, a ubogi intelekt często idzie w parze z biedą w głowie :-). Mimo to - życzę dobrej nocy. PS: Podlasie zawsze było wielonarodowościowe, na niektórych wioskach język polski jest w mniejszości. Dokładniej bedzie to mozna sprawdzic po spisie ludnosći, a nie wyborach.
Może to sprawa także podejścia do życia, jeśli już tak uogólniamy na wyższym poziomie. Problem rozwiązywać przez działanie, nie przez pozostawanie biernym. Dziękuję za życzenia - nawet wbrew własnej woli - pewnie to dobre wychowanie ? Co do wieloetniczności Podlasia to niestety tam gdzie mieszkam to tylko są sami Polacy, za co bardzo przepraszam, bo to pewnie moja wina jak i wszystko inne. P.S. Jaka pogoda w Londynie - wieje i padało ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Głosujcie na Kaczyńskiego. Komorowski nie myśli samodzielnie, myślą za niego tuskomatołki
Jeżeli mowa o samodzielnym myśleniu - to niech każdy zdecyduje sam, nie trzeba nikomu narzucać, co właśnie chce Pan/Pani uczynić. Kaczyński za to aż kipi złością, której mu specjaliści od reklamy zabraniaja pokazywać. I dlatego na niego nie zagłosuję..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Ja myślę że Komorowski to jest po prostu bełwan ! Kto 20 VI wybierze BEŁWANA na Prezydenta ?
Lubię BEŁWANY nie lubię kretynów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~sąsiad~ napisał:
Siwy wiesz kto był twoim ojcem ? Ubaw na całego
Nie wiem, a skąd mam wiedzieć ? TY wiesz ? POWIEDZ ! no nie zasnę dzisiaj chyba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Robert~ napisał:
Jeżeli mowa o samodzielnym myśleniu - to niech każdy zdecyduje sam, nie trzeba nikomu narzucać, co właśnie chce Pan/Pani uczynić. Kaczyński za to aż kipi złością, której mu specjaliści od reklamy zabraniaja pokazywać. I dlatego na niego nie zagłosuję..
Robercie ja Ci nic nie narzucam głosuj sobie nawet na Gumowego Penisa, podlanego małpką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
pewnie to dobre wychowanie ?[/quote] Pewnie tak - jednak zachęcam, bo to pomaga. [quote name='Pawlak' post='303194' date='14.06.2010, 23:17:00']P.S. Jaka pogoda w Londynie - wieje i padało ?[/i][/b]
W Londynie - nie wiem. Ale na zachodniej Lubelszczyźnie - ciągle powódź, chłodno i trochę słońca. Jeszcze raz życzę dobrej nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Robercie ja Ci nic nie narzucam głosuj sobie nawet na Gumowego Penisa, podlanego małpką.
Nie, na Ciebie nie zagłosuję na pewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Robert~ napisał:
Pewnie tak - jednak zachęcam, bo to pomaga. W Londynie - nie wiem. Ale na zachodniej Lubelszczyźnie - ciągle powódź, chłodno i trochę słońca. Jeszcze raz życzę dobrej nocy.
Z Londynem się pomyliłem, myślałem że tam mieszkasz. Widzisz powódź , chłodno, deficyt, brak pracy, rządy PO czy potrzebujesz więcej znaków ? Z tym dobrym wychowaniem żartowałem. Nie zagłosujesz bo nie byłem Jamajką, nikt nie jest doskonały.
Ostatnio edytowany 14 czerwca 2010 r. o 23:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...