Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sowieci zabili Prezydenta RP !

Utworzony przez Siwy, 14 czerwca 2010 r. o 21:28
~wariat~ napisał:
i kretyni jak widać i kretyni (jak wyżej)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:D napisał:
Jak widać wyżej jest wpisany Wariat, czyli jak sam siebie określił kretyn
nie każdy wariat jest kretynem, natomiast kretyn zawsze będzie kretynem (patrz wyżej)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~wariat~ napisał:
nie każdy wariat jest kretynem, natomiast kretyn zawsze będzie kretynem (patrz wyżej)
Z tego co wiem to każdy dupek strzela w słupek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
el d*** napisał:
Z tego co wiem to każdy dupek strzela w słupek
a każdy orzelskim jak może i chwilka muzyki w pięknym polskim języku ######www.youtube.com/watch?v=JUbMWtUyIIE&NR=1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sowieci zabili Prezydenta a wypisujecie jakieś głupoty ? Apeluję o powrót do tematu tego wątku ! Czy w tej sytuacji można głosować na Bronka ze WSI ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Sowieci zabili Prezydenta a wypisujecie jakieś głupoty ? Apeluję o powrót do tematu tego wątku ! Czy w tej sytuacji można głosować na Bronka ze WSI ?
Można
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
F napisał:
Można
Można ale po co ? nie lepiej od razu Pucina ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek Kaczmarski - Ballada Katyńska ######www.youtube.com/watch?v=brSWMfhABlQ...feature=related Husars — Jedna z moich ulubionych ballad Kaczmarskiego. Ta poświęcona jest męczeńskiej śmierci naszych oficerów w Katyniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jacek Kaczmarski - Ballada Katyńska ######www.youtube.com/watch?v=brSWMfhABlQ...feature=related Husars — Jedna z moich ulubionych ballad Kaczmarskiego. Ta poświęcona jest męczeńskiej śmierci naszych oficerów w Katyniu.
Kaczmarski był wybitnym pieśniarzem za komuny ale potem niestety politycznie głupim jak dziecko we mgle jak wszyscy artyści celebryci. Po powrocie z Australii został przez Mi-mi-chnika wciągnięty do Unii Wolności, walczył z polskim ciemnogrodem, antysemityzmem... a dziś zapewne popierałby peło i Gajowego ze WSI, piejąc o przyjażni polsko -rosyjskiej razem z Kmicicem, Kucem, Jandą,Wajdą, Kondratem i innymi przygłupami z elyty. Szkoda legendy. Dzisiaj mogę słuchać Kaczmarskiego tylko pod warunkiem że zapomnę jak się zachował po powrocie do Polski. Na szczęście podobno ochrzcił się przed śmiercią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Kaczmarski był wybitnym pieśniarzem za komuny ale potem niestety politycznie głupim jak dziecko we mgle jak wszyscy artyści celebryci. Po powrocie z Australii został przez Mi-mi-chnika wciągnięty do Unii Wolności, walczył z polskim ciemnogrodem, antysemityzmem... a dziś zapewne popierałby peło i Gajowego ze WSI, piejąc o przyjażni polsko -rosyjskiej razem z Kmicicem, Kucem, Jandą,Wajdą, Kondratem i innymi przygłupami z elyty. Szkoda legendy. Dzisiaj mogę słuchać Kaczmarskiego tylko pod warunkiem że zapomnę jak się zachował po powrocie do Polski. Na szczęście podobno ochrzcił się przed śmiercią...
Na szczęście mało jest w Polsce takich idiotów jak TY....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filozof napisał:
Na szczęście mało jest w Polsce takich idiotów jak TY....
Nie ważna ilość ! ważna jakość !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filozof napisał:
Na szczęście mało jest w Polsce takich idiotów jak TY....
Natura nie znosi pustki i dużo jest takich kretynów jak Ty .......... niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filozof napisał:
Na szczęście mało jest w Polsce takich idiotów jak TY....
W Polsce jest ich mało, bo wyjechali za granicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zagłosuję na gajowego ze wsi a jak go poparł żubr ze wsi a co gorsze z puszczy. Kaczyński na Prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie zagłosuję na gajowego ze wsi a jak go poparł żubr ze wsi a co gorsze z puszczy. Kaczyński na Prezydenta.
Poparł go nie tylko żubr białowieski ale i sam tzw. generał sowiecki Jaruzelski ! Vivat Komoruski !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Poparł go nie tylko żubr białowieski ale i sam tzw. generał sowiecki Jaruzelski ! Vivat Komoruski !
DO SAMOLOTU ICH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~BOLEK~ napisał:
DO SAMOLOTU ICH
Do samolotu ! i w kosmos !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"- Kto ty jesteś? - Jestem Bronek, prosty jak od szpadla trzonek! - Jaki znak twój? - Fałsz, obłuda! - A w co wierzysz? - w Tusku cuda! - Gdzie ty mieszkasz? - W polskim grodzie! - W jakim kraju? - Gdzie powodzie! - Czy Kraj kochasz? - Jak pieniądze! - A w co wierzysz? - Że porządzę! - Czyli wygrać chcesz wybory? - Tak! Choć mam z tym problem spory! Lud me kłamstwa, zdrady czuje i z poparcia rezygnuje! - Cóż byś zrobił zatem chętnie? - Zniszczył Jarka dokumentnie!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Sowieci zabili Prezydenta a wypisujecie jakieś głupoty ? Apeluję o powrót do tematu tego wątku ! Czy w tej sytuacji można głosować na Bronka ze WSI ?
Niby dlaczego by mieli zabijac tego nieudacznika. To samobojca i jeszcze tyle ludzi pociagnal za soba. Powinien posmiertnie odpowiadac za narazenie tylu zacnych ludzi na smierc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Niby dlaczego by mieli zabijac tego nieudacznika. To samobojca i jeszcze tyle ludzi pociagnal za soba. Powinien posmiertnie odpowiadac za narazenie tylu zacnych ludzi na smierc.
Witaj ruski pachołku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...