Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spotkanie z Grzegorzem Braunem

Utworzony przez Piotr, 9 grudnia 2010 r. o 23:34
Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek (2010-12-13) o godzinie 18:00 w Białej Podlaskiej przy ulicy Janowskiej 55 w budynku Liceum Katolickiego. Gościem będzie Grzegorz Braun - polski reżyser, scenarzysta i publicysta, autor kilkunastu filmów dokumentalnych. W programie emisja filmu "Towarzysz Generał" - otwarta dyskusja z autorem. http://www.youtube.com/watch?v=Yy-twfkm0mw#]Towarzysz Generał 1/8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę na pewno. Facet nakręcił kilka dobrych dokumentów i za to dostał „wilczy bilet”. Z tego co wyczytałem jest aktualnie bez pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=LFWn62BADpc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Piotr! Znam filmy Brauna,ale z przyjemnością poznam go osobiście. Ktoś mi mówił że na spotkaniu z Ziemkiewiczem,a potem z Sakiewiczem,był obecny prezydęnt Czapski? to prawda? bo on podobno był działaczem Solidarności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brown napisał:
Dzięki Piotr! Znam filmy Brauna,ale z przyjemnością poznam go osobiście. Ktoś mi mówił że na spotkaniu z Ziemkiewiczem,a potem z Sakiewiczem,był obecny prezydęnt Czapski? to prawda? bo on podobno był działaczem Solidarności?
I tak mam przerąbane ale napiszę, że teraz to mu ideologicznie bliżej do Urbana i Michnika GW. Bo jak tak dalej będzie siedział okrakiem na barykadzie to sobie coś uszkodzi,a zamiast ideologi pozostało trzymanie się władzy dzięki PRLowskiemu reżimowi poczynając od wojska ludowego przez czerwonych do zielonych. Upraszam o wybaczenie Nudnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brown napisał:
Dzięki Piotr! Znam filmy Brauna,ale z przyjemnością poznam go osobiście. Ktoś mi mówił że na spotkaniu z Ziemkiewiczem,a potem z Sakiewiczem,był obecny prezydęnt Czapski? to prawda? bo on podobno był działaczem Solidarności?
Był etatowym trzy miesiące, do 30 listopada 1981, doputy dopuki mu się opłacało. Reszta to tajemnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro spotkanie, proszę pamiętać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Jest potwierdzenie spotkania. Gość w drodze. Jeszcze raz zapraszam serdecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w spotkaniu. Spotkaliśmy człowieka, który zawsze mówi to co myśli bez względu na wszelkiego rodzaju układy, związki, powiązania, środowiska etc. Zapewne dla wielu jest postacią kontrowersyjną. Dla mnie Grzegorz Braun jest przede wszystkim postacią wyrazistą i jednoznaczną. Najbardziej cenię w nim dociekliwość i wytrwałość w poszukiwaniu prawdy. Myślę, że spotkamy się z Panem Braunem ponownie przy okazji emisji jego kolejnego filmu. Pozdrawiam P.S.Planowany kolejny gość, to Mariusz Pilis – reżyser filmu „List z Polski”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że nie byłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...