Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawa mobbingu w Łukowie: Zaszczuta nauczycielka czy szkoła?

Utworzony przez szczota, 5 marca 2009 r. o 10:19
W wielu szkołach występuje problem mobbingu dyrekcji wobec nauczycieli. Znam tą panią i podziwiam ją za to, że odważyła się wystąpić publicznie przeciwko panu pseudodyrektorowi oraz jego zastępcy. Nie może być przyzwolenia na to, aby dyrektor szkoły podpuszczał innych nauczycieli przeciwko jednej osobie, gdyż nie darzył jej sympatią. Dyrektor powinien odpowiadać karnie za to, że nic nie zrobił w sprawie spożywania alkoholu na terenie jego szkoły. Dyrektor powinien stracić stanowisko i zostać dyscyplinarnie zwolniony z pracy z zakazem wykonywania zawodu nauczyciela. Dopóki organ prowadzący i nadzorujący szkołę będzie tolerował wybryki pana pseudodyrektora, dopóty będzie się on czuć bezkarnie. Pani Czesławo - wielki szacunek dla Pani za odwagę i powiedzenie prawdy o świcie rządzącej szkołą, a dodatkowo powiązanej z komunistycznym ZNP. Pozdrawiam i życzę powodzenia i dużo siły w walce z tymi potworami (czyt. świtą szkolną).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może opinia publiczna pozna drugą stronę batalii prowadzonej przez naszą koleżankę z pracy( nie zawsze odwzajemnia pozdrowienie).Dezorganizuje pracę szkoły,ciągłe zamiany,zastępstwa, bo trzeba jeździć do sądu, na policję czy do KO Rodzice patrzą na nas przez przyzmat tych kilku pań zamieszanych w sprawy CZW. I ciągła niepewność,co CZW wymyśli.Jesteśmy zmęczeni całą tą sytuacją.Ale jest wyjście,CZW czuje się niedowartościowana w szkole.W naszym mieście powstało kilka prywatnych przedszkoli, czas na elitarną szkołę podstawową, gdzie będą uczyli sami najlepsi pedagodzy wybrani przez dyr.CZW.Powodzenia koleżanko.Wartosciowej kadry w mieście masz mnóstwo,a i od nas może kogoś weźmiesz.Daj pracować, szukanie haków na koleżanki odbije się na twoim zdrowiu, na fotce z gazety wyglądasz marnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie,że W. ciągle chodzi z dyktafonem w kieszeni,stąd te nerwowe ruchy jak wchodzi do pokoju nauczycielskiego Pierwszy komentarz jest autorstwa W.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem rodzicem dziecka które uczy Pani Wereszczynska i jestem zbulweroswana tym iż czytam w gazecie ze Pani Wereszczynska wciaga nas rodziców w konflikt w szkole. A co do wizyty naszej klasy to moje dziecko przyszło po lekcjach do domu i zakomunikowało mi ze byłi dziś z klasa w bibliotecve i kiedy weszli to Pani z biblioteki krzycząła na nasza Pania i Pani płakała. Wieć wynika z tego ze chyba bibliotekarka nie jest taka kryształowa jak przedstawiona ja w artukule!!! Nie interesuje mnie to co dzieje sie meidzy nauczycielelami w szkoel ale prosze nie wciagac nas rodziców!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
Jestem rodzicem dziecka które uczy Pani Wereszczynska i jestem zbulweroswana tym iż czytam w gazecie ze Pani Wereszczynska wciaga nas rodziców w konflikt w szkole. A co do wizyty naszej klasy to moje dziecko przyszło po lekcjach do domu i zakomunikowało mi ze byłi dziś z klasa w bibliotecve i kiedy weszli to Pani z biblioteki krzycząła na nasza Pania i Pani płakała. Wieć wynika z tego ze chyba bibliotekarka nie jest taka kryształowa jak przedstawiona ja w artukule!!! Nie interesuje mnie to co dzieje sie meidzy nauczycielelami w szkoel ale prosze nie wciagac nas rodziców!!!!!
Dyrekcja broniąc się przed zarzutem mobbingu oskarża panią CzW, że ich mobbingowała. W mobbingu często tak się dzieje, że mobber oskarża osobę pokrzywdzoną o nękanie innych osób. Najlepszą obroną jest atak i pewnie dlatego dyrekcja zarzuca nauczycielce, że wciąga w konflikt rodziców uczniów. Czy naprawdę tak jest? Na pewno nie. Nigdy nie słyszałam o takiej sytuacji, a gdyby coś takiego miało miejsce, było by głośno o tym w szkole. Sami rodzice mogą ocenić, czy czują się wciągani w konflikt, czy nauczycielka rozmawia z nimi o tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestancie pisac o Lukowie bo ta mala miescina za sprawa kilku glupich pedagogow jest zle postrzegana w calej Polsce i jeszcze dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczota napisał:
W wielu szkołach występuje problem mobbingu dyrekcji wobec nauczycieli. Znam tą panią i podziwiam ją za to, że odważyła się wystąpić publicznie przeciwko panu pseudodyrektorowi oraz jego zastępcy. Nie może być przyzwolenia na to, aby dyrektor szkoły podpuszczał innych nauczycieli przeciwko jednej osobie, gdyż nie darzył jej sympatią. Dyrektor powinien odpowiadać karnie za to, że nic nie zrobił w sprawie spożywania alkoholu na terenie jego szkoły. Dyrektor powinien stracić stanowisko i zostać dyscyplinarnie zwolniony z pracy z zakazem wykonywania zawodu nauczyciela. Dopóki organ prowadzący i nadzorujący szkołę będzie tolerował wybryki pana pseudodyrektora, dopóty będzie się on czuć bezkarnie. Pani Czesławo - wielki szacunek dla Pani za odwagę i powiedzenie prawdy o świcie rządzącej szkołą, a dodatkowo powiązanej z komunistycznym ZNP. Pozdrawiam i życzę powodzenia i dużo siły w walce z tymi potworami (czyt. świtą szkolną).
Bardzo mądrze napisane Pani Wereszczyńska, mam nadzieję, że te wszystkie cierpienia przez jakie Pani przeszła, nie okażą się nadaremne i cała ta banda szkolna zostanie surowo ukarana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pp napisał:
przestancie pisac o Lukowie bo ta mala miescina za sprawa kilku glupich pedagogow jest zle postrzegana w calej Polsce i jeszcze dalej
Myślę, że za opinię, jaką się teraz cieszy w kraju Łuków, należałoby publicznie podziękować (mógłby to zrobić burmistrz przy okazji najbliższego święa narodowego) dyrektorowi i wspomnianym nauczycielkom z piątki. I uwypuklić sformułowanie "wysmarować jej palto g...". Kultura dawno zniknęła z tej szkoły i co gorsza nie za sprawą uczniów, a nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam Pani Wereszczyńskiej,nie uczyła moich dzieci,ale trzymam za nią kciuki,że odważyła sie przeciwstawić łukowskiej ośmiornicy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również trzymam kciuki za mobbingowaną przez panie od alkoholowych nalewek.Dlaczego na tyle lat swojej pracy pedagogicznej pani W nie miała żadnych uwag, wręcz odwrotnie byli jej uczniowie chwalą ją ,czego nie słyszy się o paniach od nalewek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12345
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co tam słychać w sprawie? Coś prasa nie kontynuuje tematu, czyżby bała się łukowskiej kliki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
huzia na józia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...