Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzone kantory

Utworzony przez róża, 16 czerwca 2013 r. o 23:55
Jeżeli szukacie sprawdzonych kantorów - polecam te z listy StrefyWalut    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ranking jest super! Prawie zawsze korzystam z tej porównywarki. Tutaj między innymi znalazłem mój ulubiony, pewny kantor :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej porównywarce znalazłam platformę kantorową Gieldawalut.com. Bardzo praktyczna i rzetelna, można wymeiniac i od ręki i po włąsnym kursie. Obsługa wszelkich możliwoch rachunków bezproblemowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypuszczam że zasługujących na zaufanie e-kantorów mamy dużo, ja mogę polecić Amronet ponieważ z nigo akurat korzystam. Dość długo zresztą, zatem mam pewność sprwnych wymian konkurencyjnych cen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z mojego własnego doświadczenia to Pluskantor.pl bardzo fajnie działa, zawsze transakcja jest opłacalna, tak atrakcyjnych kursów nie znajdziecie na mieście na pewno. A tu wszystko odbywa się taniej, szybko i bezpiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, strefa walut to bardzo dobra porównywarka kantorów. Znalazłem tam swój kantor w którym obecnie wymieniam: KantorEkspert i jestem bardzo zadowolony. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymiana z ręki do ręki jest dla mnie mało komfortowa, tym bardziej że i tak muszę później zrobić przelew. Krócej i taniej to przebiega przez Internet, wybrałem Gieldawalut.com  z tego powodu że automatycznie zatwierdza przewalutowania o każdej porze i dzięki temu w parę minut wszystko ogarnę:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porownywarka może sporo podpowiedzieć:) Fajnie że są opisy kantorów i ich funkcjonalności. Znalazłem w taki sposób właśnie Amronet i wymieniam tak jak chcialem czyli szybko i nieporównywalnie taniej niż kiedyś na mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie porównywarki są bardzo przydatne. Ja właśnie w taki sposób znalazłem Kantor Ekspert, swój obecny kantor w którym wymieniam. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z jego działania. Jest to czysty dowód na użyteczność takich porównywarek. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
róża napisał:
Jeżeli szukacie sprawdzonych kantorów - polecam te z listy  StrefyWalut  
 Można dowiedzieć się też o wielu ciekawych promocjach na wymianę walut. Dwiedziałam się np. o tym, że przez Pluskantor.pl jako nowy klient otrzymam pierwszą transakcję po czystym rynkowym kursie, co w praktyce okazało się prawdą i bardzo udaną transakcją:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, warto być na bieżąco z ofertami wymiany walut, zwłaszcza jeśli stale potrzebujemy takiej usługi, ja o Gieldawalut.com też dowiedziałem się z jednej z porównywarek, świetnie się stało, gdyż teraz to moja ulubione miejsce do błyskawicznych przewalutowań w sieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kantorów w naszym mieście już dawno nie odwiedziałem, z rok mniej więcej. Po prostu od kiedy zacząłem korzystać z formy bezgotowkowej wymiany przez Pluskantor.pl to jakbym o nich "zapomniał". Diametralnie lepsze warunki. Mogę ten kantor jak najbardziej polecić jako pewny i zapewniający dobre ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem Was zapytać o współpracę z Amronet, dokładnie czy się w firmie sprawdza? Kursy widzę rewelacyjne, natomiast wszelkie info o funkcjonalnośach serwisu mile widziane:) Czy faktycznie za granicę mogę wyslać bez problemu środki dla innej firmy? Jak np. sprowadzam artykyły na sprzedaż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, że tak, przelew z Amronet możesz wysłać tak samo na wlasny rachunek jak i do kogoś, co więcej też na konto zagraniczne:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo pewne są przelewy zagraniczne zlecane z platformy Gieldawalut.com Podoba mi się rownież to, że konto w kantorze morze zasilić osoba trzecia, np ktoś z rodziny, ważne aby został podany tylko tzw. indywidualny tytuł przelewu. Jak mi brat z UK wysłał platność na konto "kantorowe" od razu dostałem SMS-a z powiadomieniem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako pewny i sprawdzony już nie raz polecam pluskantor.pl. Obsługa "nie śpi" można nawiązać kontakt, udzielają info, da się negocjować. Najszybsze przewalutowania z jakimi miałem styczność, sporo tańsze niż w bankach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do niedawna byłem kompletnie "zielony" w temacie wymiany walut, po prostu nie potrzebowalem, a jak przyszła konieczność poradziłem się się mojej żony która w pracy ma z tym styczność i tak trafiliśmy na platformę Gieldawalut.com. Nawet mi nie musiała wiele wyjaśniać, usługa jest prosta w realizacji, nie przypuszczałem że aż tak intuicyjna. /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi czasu na porownywanie kursów w naszych kantorach na mieście. Kiedyś tak robiłem, ale skoro w ciągu 2 lat ani razu stacjonarny nie okazał się tańszy od internetowego, a wręcz przeciwnie i to były spore różnice w cenie, teraz po prostu od razu, śmiało wymieniam przez internetową platformę Amronet, trwa to z 5 minut góra, nie muszę też się liczyć z godzianmi zamknięcia kantoru, transakcje zawieram kiedy chcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznam, że skorzystałem z Waszych podpowiedzi, bo w zasadzie nie za duże mam rozeznanie w e-kantorach, a czas też nie pozwala mi na porównania. Kupiłem na razie 3 razy EUR przez Pluskantor (pluskantor.pl). Za 1 razem bez spreadu, w co tak z poczatku niedowierzałem póki nie przekonałem się sam. Kolejne wymiany tez OK, niski spread cały czas, nic mi nie naliczyli. Nie sądzę abym był znów skłonny na mieście wymieniać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlpsze kursy ostatnio oferuje gieldawalut.com, dosłownie za***ona byłam wyceą eur. założę się, że na mieście żadnen kantor pewie nawet gdyby klient negocjował, w tak korzystej cenie waluty nie sprzeda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...