Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stado bezpańskich psów w centrum Konstantynowa

Utworzony przez mosquito, 19 października 2010 r. o 21:14
ja tam też chetnie z pickiem psie udko ogryzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Interesuje ją wataha psów bezdomnych a synkiem niech się zajmie bo samochody rozbija po osiedlu bez prawa jazdy bo mi jako matce to przeszkadza i jest zagrożeniem a nie psy:) a po drugie to co pociągnęłaś dobrodziejstw że bronisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po drugie to co pociągnęłaś dobrodziejstw że bronisz? ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo zaczną sterylizować, albo tak już zawsze będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutejszy napisał:
Ludzie, po co wam tyle psów. Bida aż piszczy a tu każdy ma psa. W sierpniu był u mnie brat, który mieszka na pomorzu i był zdziwiony tak dużą ilością psów. Niepojęte. Każdy kto ma psa powinien płacić podatek w wysokości 1000 zł rocznie i po temacie.
To racja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam mowa o prawdziwych psach? Czy może o pracownikach urzędu latających po sklepach podczas pracy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli już poruszamy temat pracy to P Jolanta też ma chyba płacone od przekręcania pedałami na rowerze jedno przekręcenie złotóweczka hihi już wiem dlaczego nie ma jej w pracy tylko jeździ ... jeździ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...