Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

STANISŁAW LESIUK NA BURMISTRZA

Utworzony przez komitet wyborczy, 23 października 2009 r. o 18:49
Gość napisał:
DOBRY CZŁOWIEK--->DOBRY KANDYDAT! POPIERAM LESIUKA! GRZYB JUŻ SIĘ NABYŁ, GRZYB JUŻ POKAZAŁ CO POTRAFI. GRZYBOWI JUŻ WYSTARCZY.
Nie popieram Pana Grzyba ani Pana Lesiuka obydwaj nie nadają się .Każdy się martwił jak swoją rodzinę ustawić .Może ktoś poda inną osobę na to stanowisko która będzie godna zainteresowania..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olewnik napisał:
Jak by nie było tylko Prawo i Sprawiedliwość!
TEŻ TAK MYŚLĘ. UWAŻAM ŻE CI PANOWIE PEŁNIĄC FUNKCJĘ BURMISTRZA W WIĘKSZYM LUB MNIEJSZYM STOPNIU BYLI CZY TEZ SĄ UZALEŻNIENI OD SWOICH PROMINENTÓW CZYTAJ ;J. G. A MOCNY KANDYDAT Z PiS MA SZANSE WYGRAĆ WYBORY I POKAZAĆ ŻE ŻADZIĆ NIE ZNACZY KRZYWDZIĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
TEŻ TAK MYŚLĘ. UWAŻAM ŻE CI PANOWIE PEŁNIĄC FUNKCJĘ BURMISTRZA W WIĘKSZYM LUB MNIEJSZYM STOPNIU BYLI CZY TEZ SĄ UZALEŻNIENI OD SWOICH PROMINENTÓW CZYTAJ ;J. G. A MOCNY KANDYDAT Z PiS MA SZANSE WYGRAĆ WYBORY I POKAZAĆ ŻE ŻADZIĆ NIE ZNACZY KRZYWDZIĆ.
może jarosław siedlanowski jest z PIS i by się nadawał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasz kierownik sie nadaje na burmistrza. i może sie zapisać tam gdzie trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUU LESIUK ZAŁOŻYŁ SOBIE STONĘ SONDAŻOWA. BADA SWOJE MOZLIWOŚCI. KICHA. LESIUK ORAĆ DO ROGOŹNICY. NA BURMISTRZA NIGDY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
UUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUU LESIUK ZAŁOŻYŁ SOBIE STONĘ SONDAŻOWA. BADA SWOJE MOZLIWOŚCI. KICHA. LESIUK ORAĆ DO ROGOŹNICY. NA BURMISTRZA NIGDY.
Dobrze, że Lesiuk umie orać, a konkurencja co potrafi ??? Strugać??????? Kopać?????? Rżnąć???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może chcecie Romana M., inżyniera z Koszelówki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Lesiuk jest w stanie naprawić to wszystko, co popsuli młodzi PSL-owcy... Tu trzeba doświadczenia i wiedzy jak funkcjonuje samorząd... LESIUK TO DOŚWIADCZENIE I PRAKTYCZNA WIEDZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tylko Lesiuk jest w stanie naprawić to wszystko, co popsuli młodzi PSL-owcy... Tu trzeba doświadczenia i wiedzy jak funkcjonuje samorząd... LESIUK TO DOŚWIADCZENIE I PRAKTYCZNA WIEDZA.
No, na platfusów to ja głosować nie będę za żadne skarby. Nawet za cenę recydywy Grzyba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPIERAM! Jak Lesiuk zostanie burmistrzem to w mieście będą: dotacje unijne, inwestorzy, nowe miejsca pracy, itd... Grzyb tylko kosmiczne obietnice składał, ale niewiele z tego zrobił, żeby nie napisać WIELKIE NIC. Szkoda czasu na kolejną bezproduktywną kadencję Grzyba i reszty zielonych z peeselu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorąco popieram pomysł aby na burmistrza Międzyrzeca Podlaskiego wybrać Romana Michaluka. Ten pan pokazał jak rządzi sie gminą i niech swoje doświadczenie i wiedzę wykorzysta w rządzeniu miastem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gorąco popieram pomysł aby na burmistrza Międzyrzeca Podlaskiego wybrać Romana Michaluka. Ten pan pokazał jak rządzi sie gminą i niech swoje doświadczenie i wiedzę wykorzysta w rządzeniu miastem.
Panu M.wczesniej czy póżniej skończą się pomysły odkładania wyroku i zostanie skazany .Nie będzie mógł pełnić funkcji w organach władzy w tym i samorządu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tak w ogóle to uważam, że najlepszym burmistrzem byłby ktoś z zewnątrz. Taki młody człowiek z nikim nie powiązany po porządnych studiach ze świeżym spojrzeniem byłby lekarstwem na bezwład i marazm lokalnych polityków którzy przypisali sobie wyłączność na wiedzę o kierowaniu miastem. Dopływ świeżej krwi umożliwiłby inne spojrzenie na sprawy miasta i zburzyłby obiegowe zaściankowe opinie, że najlepiej to robić tak a tak bo tak robiono do tej pory. Na wybór burmistrza kierownika a nie polityka zdecydowało się wiele miast i nie słyszałem żeby któreś żałowało swojego wyboru wystarczy poszperać w necie. W Międzyrzecu mamy wielu zdolnych i otwartych ludzi którzy są niestety zaszufladkowani do jakiejś kategorii i można powiedzieć że są przez to ubezwłasnowolnieni. Tak więc szukajmy burmistrza w Polsce. Może jakaś partia ogłosi konkurs na wybór kandydatów na burmistrza? Warto spróbować. Nie ma ludzi niezastąpionych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja tak w ogóle to uważam, że najlepszym burmistrzem byłby ktoś z zewnątrz. Taki młody człowiek z nikim nie powiązany po porządnych studiach ze świeżym spojrzeniem byłby lekarstwem na bezwład i marazm lokalnych polityków którzy przypisali sobie wyłączność na wiedzę o kierowaniu miastem. Dopływ świeżej krwi umożliwiłby inne spojrzenie na sprawy miasta i zburzyłby obiegowe zaściankowe opinie, że najlepiej to robić tak a tak bo tak robiono do tej pory. Na wybór burmistrza kierownika a nie polityka zdecydowało się wiele miast i nie słyszałem żeby któreś żałowało swojego wyboru wystarczy poszperać w necie. W Międzyrzecu mamy wielu zdolnych i otwartych ludzi którzy są niestety zaszufladkowani do jakiejś kategorii i można powiedzieć że są przez to ubezwłasnowolnieni. Tak więc szukajmy burmistrza w Polsce. Może jakaś partia ogłosi konkurs na wybór kandydatów na burmistrza? Warto spróbować. Nie ma ludzi niezastąpionych!!!
Staszkowi zrobimy transfuzję i będzie dopływ świeżej krwi. Najważniejsze to znaleźć człowieka który ma pojęcie o problemach miasta, ma wiedzę, doświadczenie, charakter i chęć do pracy, bez powiązań i zobowiązań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja tak w ogóle to uważam, że najlepszym burmistrzem byłby ktoś z zewnątrz. Taki młody człowiek z nikim nie powiązany po porządnych studiach ze świeżym spojrzeniem byłby lekarstwem na bezwład i marazm lokalnych polityków którzy przypisali sobie wyłączność na wiedzę o kierowaniu miastem. Dopływ świeżej krwi umożliwiłby inne spojrzenie na sprawy miasta i zburzyłby obiegowe zaściankowe opinie, że najlepiej to robić tak a tak bo tak robiono do tej pory. Na wybór burmistrza kierownika a nie polityka zdecydowało się wiele miast i nie słyszałem żeby któreś żałowało swojego wyboru wystarczy poszperać w necie. W Międzyrzecu mamy wielu zdolnych i otwartych ludzi którzy są niestety zaszufladkowani do jakiejś kategorii i można powiedzieć że są przez to ubezwłasnowolnieni. Tak więc szukajmy burmistrza w Polsce. Może jakaś partia ogłosi konkurs na wybór kandydatów na burmistrza? Warto spróbować. Nie ma ludzi niezastąpionych!!!
dyrektor Puku spełnia te wymagania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja tak w ogóle to uważam, że najlepszym burmistrzem byłby ktoś z zewnątrz. Taki młody człowiek z nikim nie powiązany po porządnych studiach ze świeżym spojrzeniem byłby lekarstwem na bezwład i marazm lokalnych polityków którzy przypisali sobie wyłączność na wiedzę o kierowaniu miastem. Dopływ świeżej krwi umożliwiłby inne spojrzenie na sprawy miasta i zburzyłby obiegowe zaściankowe opinie, że najlepiej to robić tak a tak bo tak robiono do tej pory. Na wybór burmistrza kierownika a nie polityka zdecydowało się wiele miast i nie słyszałem żeby któreś żałowało swojego wyboru wystarczy poszperać w necie. W Międzyrzecu mamy wielu zdolnych i otwartych ludzi którzy są niestety zaszufladkowani do jakiejś kategorii i można powiedzieć że są przez to ubezwłasnowolnieni. Tak więc szukajmy burmistrza w Polsce. Może jakaś partia ogłosi konkurs na wybór kandydatów na burmistrza? Warto spróbować. Nie ma ludzi niezastąpionych!!!
dyrektor Puku spełnia te wymagania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='E167C9' date='26.10.2009, 13:03:21' post='185038'] Staszkowi zrobimy transfuzję i będzie dopływ świeżej krwi. Najważniejsze to znaleźć człowieka który ma pojęcie o problemach miasta, ma wiedzę, doświadczenie, charakter i chęć do pracy, bez powiązań i zobowiązań. CIEKAWOSTKA. BEZ POWIĄZAŃ I ZOBOWIĄZAŃ. ZNOWU MIASTEM BY RZĄDZIŁ KSIĄDZ GUBERNATOR EMERYT K.K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='E167C9' date='26.10.2009, 13:03:21' post='185038'] Staszkowi zrobimy transfuzję i będzie dopływ świeżej krwi. Najważniejsze to znaleźć człowieka który ma pojęcie o problemach miasta, ma wiedzę, doświadczenie, charakter i chęć do pracy, bez powiązań i zobowiązań. NIE TRANSFUZJE TYLKO LEWATYWĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NIE TRANSFUZJE TYLKO LEWATYWĘ...
ale, ale... LEWATYWĘ to aplikujemy burgermajstrowi Arturowi od dwóch lat... LEWATYWE i dobrą szkołę dajemy na forum... musi się w.k.u.r.w.i.a.ć chłopina sfrustrowana na to... dwa lata jechać na LEWATYWIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani jeden ani drugi nie powinni kandydować. Lesiuk już był zrobił co mógł i wystarczy. Na więcej brak mu pary. Grzyb jest i też zrobił co mógł a prawdopodobnie więcej nie potrafi. Potrzebna nam jest nowa twarz. Pytanie tylko skąd ją wziąć? Pisanie że kandydat na burmistrza musi znać sprawy miasta to bzdury. Burmistrz ma tak zarządzać miastem aby większość mieszkańców była zadowolona a to czy zna on nazwy ulic w mieście w ogóle mnie nie interesuje. Takie jest moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 87

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...