Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażacy podpalali stodoły, a potem gasili

Utworzony przez bialskie forum, 24 października 2011 r. o 19:36
Strażacy zawsze czujni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strażacy może i są czujni ale ich nic nie usprawiedliwia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straż jest po to by gasić a nie podpalać!!!!!przez deb***i społeczeństwo traci zaufanie do ludzi dla których niesienie pomocy innym jest powołaniem!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze że ich złapali bo ludziom narobili strachu i dodali niepotrzebnej pracy ludziom .to jest czysta głupota i to maja być strażaki a gdzie ich rodzice i dobre wychowanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDZIE SĄ RODZICE TYCH DZIECI W GŁOWIE SIE NIE MIEŚCI CO ONI MOGĄ ZROBIĆ/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z nich to syn komendanta Gminnego OSP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice pewnie w głowę zachodzą jak ich wybronić a oni chodzą po wsi i się cieszą dumni ze swoich poczynań.WSTYD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupota nie zna granic szczeniackie zachowanie wiadomo . ale rodzicom to należy dać spokój na pewno i tak to przeżywają, na pewno by nie chcieli żeby tak postąpili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tylko tyle: mylisz się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi rodzin tych chłopaków, muszą się swtydzić za deb***i. Chyba myśleli, że to się nie wyda i będą bezkarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...