Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studenci przygotowali wigilijny poczęstunek i paczki

Utworzony przez ~bolek~, 21 grudnia 2009 r. o 10:02
Wstyd i chańba, tak miało być dobrze za "kapitalizmu", socjalizm się nie podobał tylko że wtedy nikomu nie potrzebne były takie imprezy bo wszyscy mieli, nie było biedy jaka jest dzisiaj, chodzenie po śmietnikach to uwłacza godności wielu ludzi ale co tam aby wierchuszka czuła się dobrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~bolek~ napisał:
Wstyd i chańba, tak miało być dobrze za "kapitalizmu", socjalizm się nie podobał tylko że wtedy nikomu nie potrzebne były takie imprezy bo wszyscy mieli, nie było biedy jaka jest dzisiaj, chodzenie po śmietnikach to uwłacza godności wielu ludzi ale co tam aby wierchuszka czuła się dobrze...
Więc uważasz że ten system który stworzono po 89 roku to jest kapitalizm , wolny rynek? Mylisz się ! Kiedyś byliśmy w ramach Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich a teraz jesteśmy w Związku Socjalistycznych Republik Europejskich czyli UE. Czyli zamienił stryjek siekierkę na kijek. Socjalizm zwyciężył w całej Europie ! Ciesz się !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamienił tylko na jeszcze większy syf !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~bolek~ napisał:
zamienił tylko na jeszcze większy syf !!!!
nie kłapcie myszką - mówi jurek- tylko brać się do roboty by senator w roku przyszłym miał więcej ubogich na placu, ja robię co mogę w tym roku zlikwidowałem biawenę, co zlikwidować w przyszłym ?, może wola-pasze?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SENATOR? WYMIENCIE MI JEDNA RZECZ JAKA ZROBIL ZA SWOJEJ KADENCJI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...