Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Święto Jordanu w Białej Podlaskiej i Lublinie

Utworzony przez gość, 6 stycznia 2011 r. o 18:16
W Białej Podlaskiej to 99 proc. mieszkańców obchodzi dzisiaj Święto Trzech Króli. Aktywnie lub biernie - ale obchodzi. Mieszkam w Białej od 31 lat (od urodzenia) i nie spotkałem żadnego prawosławnego tutaj, a tych co widać pod cerkwią po prostu nie znam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
W Białej Podlaskiej to 99 proc. mieszkańców obchodzi dzisiaj Święto Trzech Króli. Aktywnie lub biernie - ale obchodzi. Mieszkam w Białej od 31 lat (od urodzenia) i nie spotkałem żadnego prawosławnego tutaj, a tych co widać pod cerkwią po prostu nie znam.
Sugerujesz, że 99% mieszkańców Białej Podlaskiej to katolicy? Skąd te dane? Krócej mieszkam w Białej i miałem możność poznać prawosławnych mieszkających w tym mieście. I myślę, że wcale nie jest to nieliczna grupa, tak ja w całej wschodniej części Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gość: co ty opowiadasz, sam znam conajmniej ze 20-30 osób z Białej które są wyznania prawosławnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rumta napisał:
do gość: co ty opowiadasz, sam znam conajmniej ze 20-30 osób z Białej które są wyznania prawosławnego
ja tam wierzę we franka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw chyba narodzenie a potem chrzest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Białej 1000 wiernych prawosławnych (1,5-2 proc) w diecezi siedleckiej wg GUS katolicy to 98,2 proc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...