Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szambo w wodociągu w Małaszewiczach,ludzie bez wody,pałeczki coli?

Utworzony przez mieszkaniec, 24 lipca 2010 o 17:30
Wieża ciśnień zafajdana przez ptaszki colą pałeczką [nie coca colą]CO JEST GRANE ???? szambo !!!!!! przez tyle lat piliście odchody ptasie.SANEPID dobra woda (ptaszanka)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ciekawe czy działa oczyszczalnia ścieków???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
svedol napisał:
ciekawe czy działa oczyszczalnia ścieków???
a co ma nie działać? w gminie wszystko jest perfekt!! przeciez car wschodu nie pozwoli sobie na jakąś haniebną krytykę! a jak sie ma ....stawo-kąpielisko? przeciez tam woda prawie się gotowała-czy sanepid badał tam wodę? Czy ono co roku nie jest zamykane ?- czy ktos o tym mówi?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PKP (Pięknie Ku... Pięknie), tyle że za ujęcie wody w Małaszewiczach odpowiada bardziej nasz dyrektor od redukcji etatów na PKP , niestety z Terespola. I tak głupio wychodzi ,że woda na kąpielisku jest lepsza niż w wodociągu PKP. Oto jak nasi terespolacy rzadzą Małaszewiczami. Gdzie będziemy pracować jak doprowadzimy cały ten niby port do całkowitej ruiny? Pójdziemy do nowego urzędu burmistrza , niech daje nam pracę w mieście, obiecywał rozwój, to pora na spełnianie obietnic, albo precz.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I jeszcze trochę nasz były burmistrz , fachowiec od infrastruktury komunalnej portu(P Ku..P )Małaszewicze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Macie rację kolej nie pasuje do tej gminy, ja na miejcu POrządnego rządu oddałbym ten port wójtowi. Za koleje 20 lat byłby zapewne perełką.Dziś są POrąbani gospodarze bez nadziei na normalną przyszłość. Tam jest tak samo beznadziejnie jak w naszym wioskowym mieście.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Biały Murzyn robi (za ----ala ) za psie żarło w PKP CARGO i jedzie czarny do domu.A w AGROSTOPIE czyli za złote monety. robią bez łazienek i możliwości kąpieli co jest grane ,poszliście za ... syfem kolejowym i dla was tylko mamona psi grosz się liczy.WAMI KIERUJE WARSZAWA!!!! NIE MACIE HONORU WSIOKI!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
.... po wodę zapraszamy na kąpielisko nadaje się do picia podobno cristal clear?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: