Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkoła Trenerów PZPN w Białej Podlaskiej. Boniek: "To historyczny moment"

Utworzony przez Mielniczek pozdrawia, 5 listopada 2013 r. o 09:42
wszystko cacy, tylko jak mamy wypuszczać trenerów z  "uefa pro"  to nie za zasługi a za posiadaną wiedzę i umiejętnośc jej wykorzystania. pozdrawiam z tego miejsca trenera L.Cicirko z Białej który  posiadajać Uefa Pro nie potrafił niczego nauczyć - dosłownie zeroo. książki to ja sam mogę poczytać panie Leszku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja także sę zastanawiam co w tym zacnym gronie robi pan L. Cicirko? Kompletne zero.Nigdy niczego nas studentów nie nauczył.Raczej ślizgał się na dupach innych lub wykorzystywał układy i znajomości ewentualnie donosił gdzie potrzeba by znależć się tam gdzie jest obecnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać ze internauta student jest inteligetny -pewnie zawodówke ukonczył  że potrafi krytykować ,zamiast być dumny że taka szkoła została utworzona w Białej Podlasce  -dzieki czemu zyska uczenia i miasto .Zamist sie cieszyć gościu zachowuje się jak by mu ukradli 5zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Henryku pisze się w Białej Podlaskiej.Przykro to powiedzieć ale pan reprezentuje poziom zbliżony do pana Cicirko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pan Cicierko to ten Pan co to średniej nie potrafi wyliczyć ? Bo jeżeli tak to student ma 100% racji w tym co napisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie, krytykujecie konkretną osobę z imienia i nazwiska, a sami pozostajecie pod nikami. Nie ładnie!!! Śmiało, przedstawcie się z imienia i nazwiska. I proszę bez interpretacji mego wpisu. Pana o którym piszecie nie znam  i nigdy o nim nie słyszałem. Po za tym, rozumiem że teraz mając pod nosem możliwość studiowania w akademii trenerów, to skorzystacie z tego,  co najmniej wprowadzicie naszą kadrę narodową na mundial. Bo przecież jesteście o niebo lepsi niż pan , którego krytykujecie. Śmiało, pokarzcie swoją wartości i na ile was stać. Zapiszcie się na zajęcia i pochwalcie osiągnięciami.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście masz rację jesteś nudny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście masz rację jesteś nudny.
 
Rzeczywiście masz rację jesteś nudny.
No toś pojechał :P  :D  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Nudny-ten Pan pokazał co potrafi w Białej i Mielniku .A jak jesteś takim bohaterem i  obrońcą nieudacznika to sam się przedstaw z imienia i nazwiska ,chętnie je poznam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Nudny-ten Pan pokazał co potrafi w Białej i Mielniku .A jak jesteś takim bohaterem i  obrońcą nieudacznika to sam się przedstaw z imienia i nazwiska ,chętnie je poznam.
Nie widzę potrzeby,  abyś znał moje dane. Ja w przeciwieństwie do innych, nikogo na tym forum nie opisuję z imienia i nazwiska. Nie oceniam, sukcesów i porażek konkretnej osoby. Mój sprzeciw budzi pozorne poczucie bezkarności osób piszących w internecie. Jeśli ktoś ma odwagę i wiedzę na temat działań innych, to dlaczego brakuje tej odwagi do podpisania swoich poglądów imieniem i nazwiskiem? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę potrzeby,  abyś znał moje dane. Ja w przeciwieństwie do innych, nikogo na tym forum nie opisuję z imienia i nazwiska. Nie oceniam, sukcesów i porażek konkretnej osoby. Mój sprzeciw budzi pozorne poczucie bezkarności osób piszących w internecie. Jeśli ktoś ma odwagę i wiedzę na temat działań innych, to dlaczego brakuje tej odwagi do podpisania swoich poglądów imieniem i nazwiskiem? 
Jestem Franek Pierdzistołkiewicz, lubię poezje, dobrze zjeść i zakąsić. H2O zgadnij kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się czepiacie gości on zna trzy języki ,słabo polski i dwa w swoich butach.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska myśl szkoleniowa nie istnieje !!!!!!!! Panowie Strejlau,Piechniczek,Engel,Majewski,Smuda,Fornalik,Gmoch i paru innych  prochu nie wymyślą, bo świat inaczej gra w piłkę nożną.Polscy piłkarze są niewyszkoleni! Nie posiadają podstawowych umiejętności piłkarskich. Jak można z tych przeciętnych piłkarzy złożyć narodowy zespół! Przestańmy się oszukiwać. Od lat polska reprezentacja nie może się zakwalifikować do ważnych rozgrywek o mistrzostwo świata i Europy! Kolejni mistrzowie Polski nie wchodzą do rozgrywek Ligi Mistrzów! POLKA MYŚL SZKOLENIOWA NIE ISTNIEJE! Trzeba zacząć wszystko od początku! Zatrudnić kilkunastu, lub kilkudziesięciu zagranicznych trenerów z zachodnich państw dla naszych piłkarzy z drużyn młodzieżowych i juniorskich. Oni muszą przekazać piłkarzom "KULTURĘ TEJ GRY"! Oni muszą uświadomić piłkarzom jaki jest cel tej gry! Otwieranie Szkoły Trenerów na zadupiu w oparciu o kadrę z AWF i PZPN jest po prostu idiotyzmem.Czego ci ludzie mogą nauczyć co przekazać ?Zapewne chodzi tylko o wydanie tzw.kwita UFA PRO i branie kasy za nic nie robienie, jak to jest powszechnie przyjęte w tej szkole.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolutnie się zgadzam z ''gościem''.To jest lipa po całości.A najlepszym tego przykładem jest wczorajszy przegrany mecz towarzyski reprezentacji Polski ze Słowacją.Po protegowanym Piechniczka-Fornaliku kadrę objął protegowany Bońka-Nawałka.Co pokazał wszyscy widzieli.Jeżeli w kadrze narodowj ma grać połowa składu Górnika Zabrze tylko dlatego że Nawałka ma do nich zaufanie.A ja się pytam gdzie umiejętności nie wspominając o taktyce.Te stare pierdziuchy o których wspomniał przedmówca wyżej muszą odejść aby młodzi wyszkoleni zagranicą trenerzy-wizjonerzy mogli tchnąć nową myśl szkoleniową.Szkoła w Białej Podlaskiej powstała po to aby ''przytulić''co niektórych Bońka i zapewnić im robotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki! Wystarczy wejść na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr  i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć. Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mecz z Irlandią i kolejna kicha- naukowcy z AWF Biała Podlaska RATUJCIE!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łoł.. znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać ze internauta student jest inteligetny -pewnie zawodówke ukonczył  że potrafi krytykować ,zamiast być dumny że taka szkoła została utworzona w Białej Podlasce  -dzieki czemu zyska uczenia i miasto .Zamist sie cieszyć gościu zachowuje się jak by mu ukradli 5zł
Cyżby Pan Słynny Henryk G  ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CICIERKO MAJEWSKI itp.ONI WPROWADZĄ NOWĄ JAKOŚĆ-ha ha ha -taki żarcik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi.... :) Ejj znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...