Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukam homoseksualistów z okolic Janowa Podl.

Utworzony przez prężny Adaś - 23cm, 11 maja 2009 r. o 12:40
Witam Jestem młodym, wysportowanym facetem hojnie wyposażonym przez naturę. Poznam pana przed 40tka w celach towarzyskich. Sponsoring mile widziany. Adam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prężny Adaś - 23cm napisał:
Witam Jestem młodym, wysportowanym facetem hojnie wyposażonym przez naturę. Poznam pana przed 40tka w celach towarzyskich. Sponsoring mile widziany. Adam
A dam, A dam, może dość już tego, przez jednego Adama i jego propozycję grzechu teraz cała ludzkość cierpi!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kurdę nie wiedziałem że w janowie samo pederastwo ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też ich szukam, żeby napiętnować, wykastrować i wystawić na pohybel...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prężny Adaś - 23cm napisał:
Witam Jestem młodym, wysportowanym facetem hojnie wyposażonym przez naturę. Poznam pana przed 40tka w celach towarzyskich. Sponsoring mile widziany. Adam
Zapraszam do sauny. Adres zna każdy w janowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po 40tce może być? Jestem krępy, szpakowaty i posiadał duże gospodarstwo rolne. Niby nic mi nie brakuje, ale samotność czasem powoduje że brakuje mi motywacji do dalszego rozwoju. Chętnie poznam Cie Adamie i zaopiekuje się Tobą - jestem majętny i dyskretny. Razem będzie nam łatwiej i nie zwacaj uwagi na tych szowinistów - to oszołomy z kompleksami małego siusiaka. pa felk66@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romek 43 napisał:
A po 40tce może być? Jestem krępy, szpakowaty i posiadał duże gospodarstwo rolne. Niby nic mi nie brakuje, ale samotność czasem powoduje że brakuje mi motywacji do dalszego rozwoju. Chętnie poznam Cie Adamie i zaopiekuje się Tobą - jestem majętny i dyskretny. Razem będzie nam łatwiej i nie zwacaj uwagi na tych szowinistów - to oszołomy z kompleksami małego siusiaka. pa felk66@wp.pl
Romek Twój status materialny mnie nie interesuje,ale czuły i dyskretny opiekun jak najbardziej.....''Bo we dwoje poprzez życie dużo łatwiej przejść.....''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgromadzenie Stanowe stanu Nowy Jork przyjęło wczoraj wieczorem ustawę zatwierdzającą małżeństwa między ludźmi tej samej płci, przybliżając stan Nowy Jork o jeden krok do legalizacji tego rodzaju małżeństw. Ustawa, która została przegłosowana stosunkiem głosów 89 ? 52, teraz trafi pod głosowanie w stanowym senacie. Jeśli zostanie tam przyjęta, zostanie przesłana na biurko gubernator Davida Patersona, który wyraził się już jasno, że w takiej sytuacji ustawę podpisze. - Przyklaskuję? członkom obu partii za przesunięcie dalej tej historycznej legislacji ? stwierdził burmistrz miasta Nowy Jork, Michael Bloomberg. - Mam nadzieję, że Nowy Jork stanie się wkrótce kolejnym stanem, który przyjmie prawo, na które nadszedł już czas. Senator stanowy Thomas K. Duane, Demokrata, oświadczył: "Jestem przekonany, że w tym roku mój senat poprze tę fundamentalną ustawę i zagłosuje za moim prawem, naszym prawem, do zawierania związków małżeńskich jeszcze w tym roku". Zgromadzenie Stanowe w Nowym Jorku już po raz drugi przyjęło nowojorską Ustawę o Równości Małżeństw (Marriage Equality Legislation). Pierwszy raz zrobiło to w roku 2007, ale wtedy nowe prawo utknęło w kontrolowanym wówczas przez Republikanów senacie stanowym.
Ostatnio edytowany 13 maja 2009 r. o 15:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LJKA;DFLN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie leczcie się puki czas! Jak to ohydnie wygląda gdy pedzie się całują! A feeee!!! Homoseksualizm to choroba i da się wyleczyć podobnie jak pedofilia! Jak Prezydent podpisze traktat lizboński to w Polsce też zaczną się prace nad legalizacją związków pederastów i lesbijek. A nawet może nie będą konieczne bo wtedy prawo jewropejskie będzie ponad nasza konstytucją! Będzie jak w Belgii pedzie i lesby będą adoptować dzieci! Polacy ratujcie się z tego bagna puki możecie!
Ostatnio edytowany 13 maja 2009 r. o 13:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyskutować, ale mówić prawdę Z dr. Markiem Czachorowskim etykiem, pracownikiem KUL i UKSW, rozmawia Anna Ambroziak Czego spodziewają się organizatorzy konferencji na Uniwersytecie Warszawskim o prawie osób homoseksualnych do życia rodzinnego? - Na każdy temat można dyskutować i dyskusje można organizować na KUL, UW czy UKSW. Co do tego konkretnego tematu, to myślę, że osoby, które mają problem z homoseksualizmem, prowadziły życie rodzinne, szanowały rodziców. Tyle tylko, że domyślać się należy, iż oczekiwania organizatorów tej konferencji idą w kierunku promocji i równania związków homoseksualnych ze związkami małżeńskimi. Ta inicjatywa nie jest jednak czymś niezwykłym dla Uniwersytetu Warszawskiego, który w okresie powojennym parał się ideologią marksistowską. Widocznie uczelnia jeszcze nie rozliczyła się z tym okresem. Powiedział Pan, że osoby o orientacji homoseksualnej "mają z tym problem". Ale aktywiści gejowscy wcale tak nie uważają. Twierdzą, że takimi właśnie się urodzili i że nie jest im potrzebna żadna terapia. - Tu rzeczywiście nie potrzeba żadnej terapii, ale spowiedzi. Trzeba się podnieść ze zła moralnego - to jest problem choroby duszy. Ta ich opinia świadczy jedynie o tym, że ludzie ci nie zamierzają podjąć pracy nad sobą pod względem tzw. cnoty czystości. Dziękuję za rozmowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obłędne nauki o gejach Uniwersytet Warszawski otwiera swe wrota na forsowanie roszczeń homoseksualistów, takich jak żądanie zalegalizowania układów homoseksualnych czy adopcji dzieci przez osoby tej samej płci. W piątek odbędzie się tu współorganizowana przez gejowskich aktywistów konferencja pod obłędnym hasłem: "Prawo osób homoseksualnych do życia rodzinnego". Wśród studentów UW - jak w każdej społeczności - jest zdecydowana większość osób heteroseksualnych. Są też tacy, którzy wyszli z homoseksualizmu bądź starają się z niego wyzwolić, chodząc na terapię. A mimo to w myśl dyktatu politycznej poprawności każe im się myśleć, że nie wypada nie przyklasnąć sprzecznym z ludzką naturą, głęboko nieuporządkowanym zachowaniom i że nietaktem jest nieuznanie ich za formy życia rodzinnego. Naukowa z nazwy konferencja, na którą zaproszenia rozsyłał niejaki Robert Biedroń, sam podający się za homoseksualistę, przysporzy cierpień studentom, którzy odnoszą się do gejów z szacunkiem jak do innych ludzi, ale nie godzą się na oddawanie im dzieci ze względu na dobro dzieci i ich prawo do urodzenia się i wychowania w rodzinie, gdzie jest matka i ojciec. Trudno się spodziewać, by konferencja była płodna we wnioski inne od z góry założonych. Znamienne, że nie zaproszono na nią żadnego terapeuty, który pracuje z homoseksualistami pragnącymi zmienić swoje życie. Zabrakło rzecznika praw dziecka. Nie ma też nikogo z Krajowego Centrum ds. AIDS. Zamiast realnej pomocy dla osób obarczonych homoseksualizmem oferuje się pogadanki typu "od małżeństwa z duchami po związki jednopłciowe". Definicja rodziny, jaka zostanie wysunięta podczas tego zlotu, wielu wprawi w osłupienie. Można by dowodzić, że tego typu podejście to jawna dyskryminacja wobec osób heteroseksualnych i wezwanie do krzywdzenia dzieci dla zaspokojenia zachcianek dorosłych. Ale przede wszystkim taka konferencja kompromituje państwową uczelnię utrzymywaną z pieniędzy podatników. To ma być dążenie do utrzymywania w Narodzie nauki i umiejętności, co Uniwersytet Warszawski głosi jako swoją misję? Podczas spotkania zaplanowano wykład o prawie osób homoseksualnych do wychowywania "własnych" dzieci. Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że tą prelekcją organizatorzy nieumyślnie z gejów zaszydzili. Bo żadna ekwilibrystyka słowna nie zagłuszy prostej prawdy, że choćby się stawało na głowie, stosunek homoseksualny jest ze swej istoty bezpłodny. Goszczący ostatnio w Polsce dr Paul Cameron, światowej sławy amerykański psycholog i seksuolog, szef Instytutu Badań nad Rodziną, dokładnie opisywał, na czym polegają fizyczne relacje między osobami tej samej płci i jakie mogą być ich konsekwencje. Gdyby niektórzy nie zatykali wtedy uszu, może odważyliby się na zmianę życia. Jolanta Tomczak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...