Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

szukam samochodu na ślub

Utworzony przez ~falco~, 13 czerwca 2011 r. o 16:41
szukam samochodu który zawiezie młodą parę na ślub. Szukany samochód to BMW e38 najlepiej czarny lub ciemno zielony, ale mogą być też inne kolory. Ślub 16 lipca 2011, trasa Biała Podlaska-Konstantynów-Biała Podlaska. Oferty proszę przesyłać na maila: grenoli@gazeta.pl (mile widziane zdjęcie samochodu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardziej idiotycznego wyboru nie widzialem: burackim samochodem do ślubu? chyba, że jestes nazelowanym palantem w dresach. wez sobie jakis normalny samochod, oczywiscie nie limuzyne, tylko cos normalnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takim modelem, w tych okolicach mało kto jeździ, ale może Ci się uda znaleźć :pp Nie czaje typa powyżej. Każdy jeździ tym czym chce !!!! Jak czytam takie wypowiedzi, to jakbym słyszał polityków PO PIS SLD PSL itp itd, którzy uważają że Oni wiedzą lepiej niż ty sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW teraz mają same wypadki. Lepiej nie ryzykować życiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnik1973 napisał:
BMW teraz mają same wypadki. Lepiej nie ryzykować życiem.
Same to one wypadków nie mają.Za kierownicą siedzą sprawcy.A życie bezcenne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łamaga napisał:
Same to one wypadków nie mają.Za kierownicą siedzą sprawcy.A życie bezcenne.
mimo to lepiej nie ryzykować, bo nóż koło odpadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~falco~ napisał:
szukam samochodu który zawiezie młodą parę na ślub. Szukany samochód to BMW e38 najlepiej czarny lub ciemno zielony, ale mogą być też inne kolory. Ślub 16 lipca 2011, trasa Biała Podlaska-Konstantynów-Biała Podlaska. Oferty proszę przesyłać na maila: grenoli@gazeta.pl (mile widziane zdjęcie samochodu)
Ja mam białą nexie w dobrym stanie. Wezmę połowę tego co koleś z bmw. Zostanie ci na prezent dla teściowej na dobry początek waszej znajomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja mam białą nexie w dobrym stanie. Wezmę połowę tego co koleś z bmw. Zostanie ci na prezent dla teściowej na dobry początek waszej znajomości.
Tak,tak przyzwyczajaj do prezentów teściową już na starcie,a później nie podołasz wymaganiom.Zona i teściowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja mam białą nexie w dobrym stanie. Wezmę połowę tego co koleś z bmw. Zostanie ci na prezent dla teściowej na dobry początek waszej znajomości.
Taką beemką na gazie to byle mosiek może po wsi ganiać. Tu ci koleś oferuje niezłą brykę pod kolor sukni panny młodej, nie ma sie co zastanawiać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posiadamy 3 auta retro i Chryslera 300 C. www.pojazdyweselne.pl ZAPRASZAM!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eeetam, nie ma jak stara warszawa. ewentualnie jakis oryginalny zabytek sprzed wojny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co z tą nexią? Bierzesz ją? Bo nie wiem czy kury wyganiać i odkurzać w środku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co Ci to BMW? Chcesz żonie pokazać, że mogła mieć luksus, a teraz to tylko jednorazowa przejażdżka i dalej ładą będziesz ją wozić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak szczerze to dziwne jest pakowanie kasy w wynajem aut na slub. brac trzeba jakies przyzwoite auto z rodziny i wystarczy. A pozniej mlodzi jecza, ze slub duzo wyniosl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wybieramy.eu/Auto_slubne,w0,k7.html Tutaj coś znajdziesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...