Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak karmi się małe wiewiórki-sieroty. Pan Wojciech zaadoptował pięć rudych gryzoni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 maja 2017 r. o 11:22 Powrót do artykułu
czyli na swiecie nie tylko sa same morderstwa, gwałty i wojny ?? Brawo dla tego chłopaka :) !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Dziękuję opiekunowi wiewiórek i autorce za tekst
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ,że są jeszcze takie osoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo za odruch serca.Pozdawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Andrzej Iwanicki jest najlepszym weterynarzem w Białej Podlaskiej, człowiek o wielkim sercu dla zwierząt, a Wojtkowi życzę powodzenia. Ewelina czekam na artykuł o finale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nikt nic nie może, bo brakuje procedur - podkreśla Chilewicz" No tak, przecież bez regulaminu, statutu, wniosku albo przynajmniej rozporządzenia nie wiadomo, jak się zaopiekować wiewiórką! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki szacun !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiewiórek i suszi nie ruszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymamy kciuki za powodzenie tej pięknej misji, dziękujemy w imieniu wnucząt. Może ta odchowana gromadka szczęśliwie tak sie rozmnoży, ze powróci populacja tych pięknych zwierzaczków do dawnej liczby. Panie Wojtku, czy może Pan podać dokładne wymiary tych budek i na jakiej wysokości i wielkości sa otwory? Pozdrawiamy serdecznie i życzymy zdrowia dla Pana Pana lekarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chciałabym zrobić takie budki i powiesić na wielkim drzewie, jakie one są i na jakiej wysokości należy je powiesić i otworem w ktora stronę świata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też zalazłem małego wiewióra i karmiłem podobnie jak Ty.Po kilku miesiącach oddałem do woliery w Adzie dr Fedaczyńskiego w Przemyślu.Teraz bardzo tego żałuję bo mogłem Gościa zostawić,nie spotkałem nigdy tak mądrego zwierzątka.Bardzo za Gościem tęsknię.Wyprawiał przedziwne rzeczy,spał z nami,biegał po nas,coś niesamowitego.pzdr z Boguchwały Jola i Janusz Szudy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...