Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Terespol: Celnicy rozdają ulotki "Nie przemycaj"

Utworzony przez Cynik, 23 czerwca 2011 r. o 15:27
Dostałem taką czarną ulotkę do swojej skrzynki na listy. Jedyne co przyszło mi do głowy po zapoznaniu się z jej treścią, to slogan "NIE KRADNIJ - PAŃSTWO NIE TOLERUJE KONKURENCJI".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz trzeba rozdać ulotki celnikom z tekstem "nie rób z siebie idioty"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przemyt to grzech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się że ta cała akcja jest śmieszna. Jak ktoś ma do wyboru przemyt albo śmierć z głodu to co wybierze? Ja szczęśliwie jeszcze nie muszę żyć z przemytu ale nie mam nic przeciwko tej działalności. Tym bardziej że zniesienie ceł na pozostałych granicach Polski udowodniło że cła były zbędne - czyli przemyt był nieszkodliwy. Należy też pamiętać że we wszystkich krajach są podatki - i skoro mimo tego w Polsce ceny pewnych artykułów są o wiele wyższe niż gdzie indziej to znaczy że w Polsce ktoś nas chędoży w odbyt, i to z tym kimś należy walczyć a nie z przemytnikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Min.Finansów w gąszczu przepisów i interpretacji niezgodnych z Konstytucją jest złodziejem,który grabi dla samego grabienia.Nie ma więc moralnego prawa pouczać Obywateli jeżeli nie respektuje wyroków NSA. Ograniczenia wwozowe do Polski papierosów np.z Ukrainy przeez indywidualnych do 2 paczek na osobę jest nadgorliwośćią ze strony decydentów. Czy polityczne prostaki będą miały na względzie potrzeby ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek napisał:
Należy też pamiętać że we wszystkich krajach są podatki - i skoro mimo tego w Polsce ceny pewnych artykułów są o wiele wyższe niż gdzie indziej to znaczy że w Polsce ktoś nas chędoży w odbyt, i to z tym kimś należy walczyć a nie z przemytnikami.
Mój komentarz: polać temu panu wódki z przemytu -dobrze mówi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba umrę ze śmiechu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pat33 napisał:
Chyba umrę ze śmiechu.
Dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pat33 napisał:
Chyba umrę ze śmiechu. [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1308922415' post='493452'] Dlaczego?
Bo pieniądze wydane na te ulotki to pieniądze zmarnowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...