Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Terespol: Wpadli z nielegalnym paliwem

Utworzony przez Ta człowieka, stuczka...., 8 kwietnia 2011 o 21:42
ehh dno dna: cyt. ,,policja zatrzymała volkswagen transita'' jak volkswagena to transportera, jak forda to transita. wybór należy do was, państwo ,,redaktorzy''.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Państwo terroru. Pewnie. Niech kupuje paliwo po 10 zł . Wtedy kraj sie rozwinie, i zapanuje dobrobyt. To Panstwo jest paserem i wyzyskiwaczem dręczac ludzi.Wszelka inicjatywa jest torpedowana i niszczona.Ta władza całiem oderwała się od rzeczywistosci.
0
likwidować je***ych spekulantów.Do roboty cwele a nie zajmować się handelkiem nielegalnymi wyrobami.Mnie stać kupić paliwo na stacji paliw,nie kupuję od cweli i przemytników z PGR-u.Dziad zawsze będzie szukał zawsze oszczędności.Brawo policja jebać menelstwo i dziadostwo.Mnie stać to i was też powinno nieroby.
0
. napisał:
Państwo terroru. Pewnie. Niech kupuje paliwo po 10 zł . Wtedy kraj sie rozwinie, i zapanuje dobrobyt. To Panstwo jest paserem i wyzyskiwaczem dręczac ludzi.Wszelka inicjatywa jest torpedowana i niszczona.Ta władza całiem oderwała się od rzeczywistosci.
A ponieważ zgadzam się w tym temacie w całości to pozostaje mi tylko powiedzieć właściwa reakcja normalnego obywatela na to co robi nasza administracja i rząd !
0
abhardzaveda jadzurveda napisał:
likwidować je***ych spekulantów.Do roboty cwele a nie zajmować się handelkiem nielegalnymi wyrobami.Mnie stać kupić paliwo na stacji paliw,nie kupuję od cweli i przemytników z PGR-u.Dziad zawsze będzie szukał zawsze oszczędności.Brawo policja jebać menelstwo i dziadostwo.Mnie stać to i was też powinno nieroby.
Stwierdzam że jesteś chory na głowę szkoda bo co niektórzy mieli nadzieje że wyjdziesz na ludzi a robisz za idiotę !
0
Trzeba położyć lewy rurociąg i wchodzę w ten interes.
0
Sqrwysyństwo i fiskalizm państwa nie zna granic!
0
abhardzaveda jadzurveda napisał:
C h u j c i w d u p e
0
Taaa...jeszcze akcyze Tusku podnies wtedy na pewno ludzie nie beda krecili...jestesmy po Szwecji i Danii panstwem ktore ma najzyzsze podatki...po co...bo Tusk zaciagnal sobie kredyt!! Dług publiczny zapier... jak chomik w koleczku...!!
0
pozatym jakie nielegalne!!?? co ukradli je??
0
Niemają kogo łapać tylko rolników niech lepiej służaba celna i policja zajmie się Mafią przemytniczą papierosów którzy handlują pod NOVA na przeciwko Zamku Lubelskiego wogóle się z tym niekryjąc!!! (ale może w tym handlu służby mundurowe mają swój udział ???)
0
mam dla ciebie propozycje. wez ty sie kur... rozpedz i jeb.ij baranka o sciane. IDIOTA
0
Chu J ci W dup e
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: