Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Terespol: Wpadli z nielegalnym paliwem

Utworzony przez Ta człowieka, stuczka...., 8 kwietnia 2011 r. o 21:42
ehh dno dna: cyt. ,,policja zatrzymała volkswagen transita'' jak volkswagena to transportera, jak forda to transita. wybór należy do was, państwo ,,redaktorzy''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo terroru. Pewnie. Niech kupuje paliwo po 10 zł . Wtedy kraj sie rozwinie, i zapanuje dobrobyt. To Panstwo jest paserem i wyzyskiwaczem dręczac ludzi.Wszelka inicjatywa jest torpedowana i niszczona.Ta władza całiem oderwała się od rzeczywistosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
likwidować je***ych spekulantów.Do roboty cwele a nie zajmować się handelkiem nielegalnymi wyrobami.Mnie stać kupić paliwo na stacji paliw,nie kupuję od cweli i przemytników z PGR-u.Dziad zawsze będzie szukał zawsze oszczędności.Brawo policja jebać menelstwo i dziadostwo.Mnie stać to i was też powinno nieroby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
Państwo terroru. Pewnie. Niech kupuje paliwo po 10 zł . Wtedy kraj sie rozwinie, i zapanuje dobrobyt. To Panstwo jest paserem i wyzyskiwaczem dręczac ludzi.Wszelka inicjatywa jest torpedowana i niszczona.Ta władza całiem oderwała się od rzeczywistosci.
A ponieważ zgadzam się w tym temacie w całości to pozostaje mi tylko powiedzieć właściwa reakcja normalnego obywatela na to co robi nasza administracja i rząd !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abhardzaveda jadzurveda napisał:
likwidować je***ych spekulantów.Do roboty cwele a nie zajmować się handelkiem nielegalnymi wyrobami.Mnie stać kupić paliwo na stacji paliw,nie kupuję od cweli i przemytników z PGR-u.Dziad zawsze będzie szukał zawsze oszczędności.Brawo policja jebać menelstwo i dziadostwo.Mnie stać to i was też powinno nieroby.
Stwierdzam że jesteś chory na głowę szkoda bo co niektórzy mieli nadzieje że wyjdziesz na ludzi a robisz za idiotę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba położyć lewy rurociąg i wchodzę w ten interes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sqrwysyństwo i fiskalizm państwa nie zna granic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abhardzaveda jadzurveda napisał:
likwidować je***ych spekulantów.Do roboty cwele a nie zajmować się handelkiem nielegalnymi wyrobami.Mnie stać kupić paliwo na stacji paliw,nie kupuję od cweli i przemytników z PGR-u.Dziad zawsze będzie szukał zawsze oszczędności.Brawo policja jebać menelstwo i dziadostwo.Mnie stać to i was też powinno nieroby.
C h u j c i w d u p e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa...jeszcze akcyze Tusku podnies wtedy na pewno ludzie nie beda krecili...jestesmy po Szwecji i Danii panstwem ktore ma najzyzsze podatki...po co...bo Tusk zaciagnal sobie kredyt!! Dług publiczny zapier... jak chomik w koleczku...!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozatym jakie nielegalne!!?? co ukradli je??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemają kogo łapać tylko rolników niech lepiej służaba celna i policja zajmie się Mafią przemytniczą papierosów którzy handlują pod NOVA na przeciwko Zamku Lubelskiego wogóle się z tym niekryjąc!!! (ale może w tym handlu służby mundurowe mają swój udział ???)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
likwidować je***ych spekulantów.Do roboty cwele a nie zajmować się handelkiem nielegalnymi wyrobami.Mnie stać kupić paliwo na stacji paliw,nie kupuję od cweli i przemytników z PGR-u.Dziad zawsze będzie szukał zawsze oszczędności.Brawo policja jebać menelstwo i dziadostwo.Mnie stać to i was też powinno nieroby.
mam dla ciebie propozycje. wez ty sie kur... rozpedz i jeb.ij baranka o sciane. IDIOTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chu J ci W dup e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...