Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tłumy żegnały zamordowaną Małgosię

Utworzony przez ))))))))))))), 21 listopada 2008 r. o 22:41
To co się stało jest straszne.Czy wreście zmieni się prawo,żeby takie rzeczy się nie powtórzały.Przecież to co się teraz dzieje to asz strach.Przecież każdy z nas ma dzieci.Przecież jest przykazanie nie zabijaj.Bardzo ale bardzo współczuje rodzicom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie prawo powoduje takie tragedie. Złe wzorce cywilizacji zachodniej i wygasła Bogobojność!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HMMM...człowieka zawsze żal, ale niech ten ksiądz nie wmawia nam że "ludzie nas zawodzą w świecie ogarniętym złem i nienawiścią" Ludzie zawodzą i to na każdym kroku. Ale konkludować, że Ci Źli ludzie zawodzą w złym świecie który sami stworzyli jest błędem. Bo wystarczy spojrzeć ilu współczujących i empatycznych ludzi tłumnie zgromadziło się na pogrzebie. Zło jest marginalne i takim pozostanie, z tym że jest bardziej widoczne w mediach. Nie można sie upajać złem, tylko trzeba starać się oddziaływać na środowisko dobrem. Nagłaśnianie złych wiadomości sprzyja izolacjonizmow jednostki i i kryzysowi zaufania. Bo ataki typu ktoś jest zły bo taki jest świat, który go ukształtował są z usprawiedliwieniem czynu którego się dopuścił, a dla takiego postępowania niema usprawiedliwienia. Trzeba dalej ufać ludziom bo na tym jest zbudowane społeczeństwo mimo że bywają trudne chwile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mike napisał:
HMMM...człowieka zawsze żal, ale niech ten ksiądz nie wmawia nam że "ludzie nas zawodzą w świecie ogarniętym złem i nienawiścią" Ludzie zawodzą i to na każdym kroku. Ale konkludować, że Ci Źli ludzie zawodzą w złym świecie który sami stworzyli jest błędem. Bo wystarczy spojrzeć ilu współczujących i empatycznych ludzi tłumnie zgromadziło się na pogrzebie. Zło jest marginalne i takim pozostanie, z tym że jest bardziej widoczne w mediach. Nie można sie upajać złem, tylko trzeba starać się oddziaływać na środowisko dobrem. Nagłaśnianie złych wiadomości sprzyja izolacjonizmow jednostki i i kryzysowi zaufania. Bo ataki typu ktoś jest zły bo taki jest świat, który go ukształtował są z usprawiedliwieniem czynu którego się dopuścił, a dla takiego postępowania niema usprawiedliwienia. Trzeba dalej ufać ludziom bo na tym jest zbudowane społeczeństwo mimo że bywają trudne chwile.
Wpełni się z Tobą zgadzam to jest ta sama zasada ,którą uspraiewdliwiają swoje czyny ci co je popełniają np: piję bo przecież wszyscy piją:kradnę bo wszyscy kradną,a to przecież nieprawda bo ja wiem,że nie piję ,nie kradnę i niezgadzam się na takie uogólnienia.Ale większość zła wynika z postawy polityków zwłaszcza tych z górnej półki np : pijana posłanka Pani Kruk daje w Sejmie przedstawienie na całą polskę a koledzy partyjni bronią jej i ani jeden nie powiedział ,że to coś złego a raczej winni są Ci co napiętnują takie zachowanie.Ale aby daleko nie szukać nasi rodzimi "politycy" Pan JG podejrzany o korupcję/czyli zwykłą kradzież możliwą dzięki stanowisku/ doradza ministrowi rolnictwa ,jego koleś i protektor Pan LP szefuje Radzie Powiatu i tez ma się dobrze a pewnie jak miasto przejmie Pałac Potockich to zostanie dyrektorem TO SĄ jakiegoś wymyślonego ośrodka za ciężkie pieniądze mieszkańców.TO SĄ PROWADYRZY MŁODIEŻY NA DROGĘ ZŁA,TO ICH WINA BO ZACHĘCAJĄ MLODYCH LUDZI DO NIZWRACANIA UWAGI NA HONOR ,NA ŻADNE WARTOŚCI - udowadniają że dobrze zorganizowana paczka/najczęściej partyjna/będąca przy władzy wszystko zrobi aby byli bezkarni .Dla dobra sprwy mogą postać nawet przy ołtarzu ,aby pokazać się ludziom co nieprzeszkadza im obrzucenie błotem księży . kościoła i tych,którzy ośmielają zwrócić im uwagę ,że żle postępują i dają zły przykład!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny. Żal i smutek****
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYRAZY WSPÓŁCZUCIA !!! DLA RODZINY!!! NIE ZNAŁAM ALE BARDZO MI JEST ŻAL I WSPÓŁCZUJĘ!!! WIECZNY ODPOCZYNEK RADŹ JEJ DAĆ PANIE A ŚWIATŁOŚĆ W JEGO ISTNA NIECHAJ JEJ ŚWIECI NIECH ODPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM AMEN ZA MŁODA NA ... pożegnanie się z tym światem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
WYRAZY WSPÓŁCZUCIA !!! DLA RODZINY!!! NIE ZNAŁAM ALE BARDZO MI JEST ŻAL I WSPÓŁCZUJĘ!!! WIECZNY ODPOCZYNEK RADŹ JEJ DAĆ PANIE A ŚWIATŁOŚĆ W JEGO ISTNA NIECHAJ JEJ ŚWIECI NIECH ODPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM AMEN ZA MŁODA NA ... pożegnanie się z tym światem
już przepisz lepiej z moditewnika, bo błąd za błędem. Ty już lepiej nie pisz wcale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To boli. Znałam ją, i sama nie daje sobie rady. A co muszą przeżywać rodzcie? teraz pozostaje Nam tylko się modlić..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest naprawde smutne wiem co czuja rodzice zmarlej dziewczynki bo sama staracilam dziecko rok temu wspolczuje naprawde im
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...