Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

to ducho

Utworzony przez jpiii, 7 listopada 2010 o 20:25
rozpier***i wszystkie maszyny bladż
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jpiii napisał:
rozpier***i wszystkie maszyny bladż
LUDZIE, ZASTANÓWCIE SIĘ. PRZECIEŻ OBRZYDLIWA MANIPULACJA W WYKONANIU LESIUKA I DUSZKA JEST WIDOCZNA GOŁYM OKIEM! CYNICZNY I TCHÓRZLIWY MŁODZIAK MA STAREMU WYJADACZOWI OCZYŚCIĆ PRZEDPOLE, BY TEN WRÓCIŁ I ZNÓW ROZDAWAŁ NA PRAWO I LEWO PRZYWILEJE SWOIM, W TYM DUSZKOWI,FACHOWCOWI OD DZIWNYCH GESZEFTÓW. ZNÓW CHCĄ NAS, MIESZKAŃCÓW OSZUKIWAĆ BYLE OBIETNICAMI. TO WULGARNE, ALE W BEZPOŚREDNIM STARCIU Z GRZYBEM ŻADEN W POJEDYNKĘ NIE MA SZANS. ONI O TYM WIEDZĄ. NAWET KSIĘDZA INFUŁATA UDAŁO SIĘ IM WMANEWROWAĆ W TĄ NIEUCZCIWĄ GRĘ. USIŁUJĄ OGŁUPIĆ NAS, MIĘDZYRZECZAN! NIE POZWÓLMY TYM CWANIAKOM NA ROBIENIE Z NAS DURNIÓW! KSIĘZE INFUŁACIE, CZY KSIĄDZ TEGO NIE WIDZI? CZY BŁOGOSŁAWIEŃSTWO NALEŻY SIĘ BYLE CWANIAKOM?!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
LUDZIE, ZASTANÓWCIE SIĘ. PRZECIEŻ OBRZYDLIWA MANIPULACJA W WYKONANIU LESIUKA I DUSZKA JEST WIDOCZNA GOŁYM OKIEM!CYNICZNY I TCHÓRZLIWY MŁODZIAK MA STAREMU WYJADACZOWI OCZYŚCIĆ PRZEDPOLE, BY TEN WRÓCIŁ I ZNÓW ROZDAWAŁ NA PRAWO I LEWO PRZYWILEJE SWOIM, W TYM DUSZKOWI,FACHOWCOWI OD DZIWNYCH GESZEFTÓW. ZNÓW CHCĄ NAS, MIESZKAŃCÓW OSZUKIWAĆ BYLE OBIETNICAMI.TO WULGARNE, ALE W BEZPOŚREDNIM STARCIU Z GRZYBEM ŻADEN W POJEDYNKĘ NIE MA SZANS. ONI O TYM WIEDZĄ.NAWET KSIĘDZA INFUŁATA UDAŁO SIĘ IM WMANEWROWAĆ W TĄ NIEUCZCIWĄ GRĘ. USIŁUJĄ OGŁUPIĆ NAS, MIĘDZYRZECZAN! NIE POZWÓLMY TYM CWANIAKOM NA ROBIENIE Z NAS DURNIÓW!KSIĘZE INFUŁACIE, CZY KSIĄDZ TEGO NIE WIDZI? CZY BŁOGOSŁAWIEŃSTWO NALEŻY SIĘ BYLE CWANIAKOM?!
CO ZROBIŁ OBECNY BURMISTRZ BY ZATRZYMAC MŁODYCH LUDZI W NASZYM MIEŚCIE??? NIC I DLATEGO NIE DAM MU DRUGIEJ SZANSY.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
WIDAĆ JAK DUŻE JEST CIŚNIENIE W EKIPIE PANA GRZYBA. FAKTEM JEST, ŻE KANDYDAT PiS ZOSTAŁ ZMARGINALIZOWANY PRZEZ BYŁEGO I OBECNEGO BURMISTRZA. OTWARCIE TRZEBA POWIEDZIEĆ, ŻE TO NIE DUSZEK ZOSTAŁ ZMARGINALIZOWANY, A PAN GRZYB I LESIUK ZMARGINALIZOWALI WYBORCÓW! TO WŁAŚNIE ONI UZNALI, ŻE POSIADAJĄ SILNE UKŁADY, A RESZTA SIĘ NIE LICZY! TĄ WIĘKSZOŚĆ, CHCIELI W SPOSÓB BEZCZELNY OGŁUPIĆ ZA POMOCĄ ZNANYCH JUŻ WCZEŚNIEJ FRAZESÓW. PROBLEM POJAWIŁ SIĘ KIEDY WYBORCY A NIE KLAKIERZY ŻĄDAJĄ KONKRETÓW. PAN DUSZEK WYSZEDŁ DO WYBORCÓW, STARA SIĘ Z NIMI ROZMAWIAĆ, A NIE STEROWAĆ. LUDZIE TO ZROZUMIELI. NA DZIEŃ DZISIEJSZY TO TYLKO DUSZEK STARA SIĘ ZACHOWYWAĆ GODNIE I Z NALEŻYTYM SZACUNKIEM TRAKTUJE WSZYSTKICH WYBORCÓW. MARCIN BURMISTRZEM TO WŁAŚCIWY WYBÓR DLA NASZEGO MIASTA.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: