Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To światło zgasło tak nagle

Utworzony przez msciciel, 6 stycznia 2008 r. o 18:21
zabic go i tyle. zostawic pozniej na polu zeby wrony go zezarly. mienie odebrac i rozdac potrzebujacym. wszystko na ten temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znałam Moniczki i mogę sobie tylko wyobrazić ból jaki teraz przeżywają jej rodzice, rodzina, przyjaciele. Współczuje wszystkim i mam nadzieje, że wymiar sprawiedliwości rozprawi się z tym człowiekiem , mam tez nadzieje ze jego sumienie będzie go dręczyło do końca życia Nic nie usprawiedliwia jego zachowania Nie dał życia Monice i nie miał prawa jej odebrać życia Jestem starsza od Moniczki 10 lat i jest mi żal tego że jej kochana rodzina nie będzie mogła widzieć tego jak Ona staje się samodzielną kobieta jak osiąga sukcesy i jak cieszy się życiem.Najgorsze jest to że jak to możliwe żeby on będąc ojcem, czyimś dzieckiem i mężem był tez takim potforem. Zranił tyle ludzie, że chyba nawet nie ma jeszcze pojęcia jaka krzywdę zrobił Jego dziecko i zona już zawsze będą chodziły z piętnem jaki pozostawił, a dla Moniczki zabrał najcenniejszy dar jakim jest życie.Wydaje mi sie że tu nawet kara śmierci byłaby zbyt humanitarna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz JAK NIGDY dotąd CHCE WIERZYC ZE JEST ZYCIE PO ŚMIERCI A MONIKA JEST W niebie I JUŻ NIE CZUJE bólu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym czasie w Wygnance na drodze konał Rafał. Tak samo tragiczne wydarzenie. Młody chłopak student. Czy ta zbrodnia była mniej wyrafinowa i nie zasługuje na medjalne zainteresowanie. Dlaczego nic się nie pisze na temat tego wydarzenia. On może miał jeszcze szansę - kto mu ją odebrał? Jeżeli ktoś czytał wpisy na forum, to jego śmierć była bardziej okrutna, dramat trwał przez godzinę na oczach wielu osób. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, daj mu również i to by winni ponieśli zasłużoną karę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W tym czasie w Wygnance na drodze konał Rafał. Tak samo tragiczne wydarzenie. Młody chłopak student. Czy ta zbrodnia była mniej wyrafinowa i nie zasługuje na medjalne zainteresowanie. Dlaczego nic się nie pisze na temat tego wydarzenia. On może miał jeszcze szansę - kto mu ją odebrał? Jeżeli ktoś czytał wpisy na forum, to jego śmierć była bardziej okrutna, dramat trwał przez godzinę na oczach wielu osób. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, daj mu również i to by winni ponieśli zasłużoną karę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W tym czasie w Wygnance na drodze konał Rafał. Tak samo tragiczne wydarzenie. Młody chłopak student. Czy ta zbrodnia była mniej wyrafinowa i nie zasługuje na medjalne zainteresowanie. Dlaczego nic się nie pisze na temat tego wydarzenia. On może miał jeszcze szansę - kto mu ją odebrał? Jeżeli ktoś czytał wpisy na forum, to jego śmierć była bardziej okrutna, dramat trwał przez godzinę na oczach wielu osób. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, daj mu również i to by winni ponieśli zasłużoną karę!
piszesz jakbyś coś na ten temat wiedział . Jeżeli coś wiecej wiesz proszę o kontakt 0 83 3512215
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień Dobry wszystkim:(... Ze łzami w oczach czytam ten tekst... Nie znałam tej dziewczyny... była ona w moim wieku.. Ciężko sobie wyobrazić to co sie stało a tym bardziej ciężko sobie wyobrazić sobie to co ona czuła w tak bolesnej chwili... Była młoda dziewczyna miała życie Przed sobą z tego co słyszałam to była to bardzo spokojna uśmiechnięta dziewczyna:(.... składam wyrazu wspołczuć dla rodziny i bliskich osób Moniki....A człowiek który to zrobił niech cierpi tak jak cierpiała Monika wtedy niech poczuje ten ból co ona!!!!...... Wiem jaki jest ból w sercach bliskich bo przez człowieka który nie myśli ginie tyle młodych ludzi... rok temu pochowałam chłopaka i wiem co czuja rodzice Moniki.... Pozwólmy jej odejść do raju wyłożonego tysiącami róż.....modląc sie i wspierając rodzinę w tak ciężkich chwilach życia........jeśli napisałam cos przykrego to z góry bardzo przepraszam....:(.....[*][*][*][*]..............wyrazy współczuć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swiatelko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda jej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...