Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragedia na przejściu przy cmentarzu

Utworzony przez Gość, 14 października 2008 r. o 10:28
Bo przecież pasy są dla samochodów a nie dla ludzi, którzy powinni nauczyć się fruwać zamiast przechodzić po zebrze tak aby szanownym wiecznie spieszacym się kierowcom nie utrudniać i nie zabierać cennego czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś zna poszkodowane w tym wypadku dziewczyny bardzo proszę o kontakt. Jestem w stanie udzielić im pomocy przy dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych TEL. 694 901 239!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może strata prawo jazdy na zawsze uzmysłowiła by temu młodemu człowiekowi swoją bezmyślność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monia napisał:
Jeśli ktoś zna poszkodowane w tym wypadku dziewczyny bardzo proszę o kontakt. Jestem w stanie udzielić im pomocy przy dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych TEL. 694 901 239!
Reklama to nie na tym forum.Wstydz sie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak oczywiście...specjalnie jechał żeby kogoś potrącić i nie hamował,bo mu się zamaniło mieć sprawę w sądzie.Wy to macie wyobraźnię.Wstydźcie się Wy(komentujący) i ten parszywy brukowiec.Taka jest polityka mediów,najlepiej wszystko ubarwić, bo lepiej się będzie sprzedawać.Aż szkoda słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta, która była świadkiem tego wydarzenia nie potrzebnie koloryzuje całą sytuację. Nie próbował hamować, bo na pewno nie zauważył tych dziewczyn. Fakt, że jego obowiązkiem było zatrzymanie się na przejściu dla pieszych ale nie róbmy z chłopaka jakiegoś zbrodniarza od razu. Tego typu wypadki zdarzają się dosyć często i nie tylko wśród młodych kierowców, a poza tym przejście te jest niebezpieczne, znajduje się w beznadziejnym miejscu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEŻELI BYŁ TRZEŹWY I NIE BYŁ POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW, TO NA PEWNO NIE BYŁ DOSTATECZNIE DOJRZAŁY EMOCJONALNIE ŻEBY UCZESTNICZYC W RUCHU DROGOWYM.BRAK DOJRZAŁOŚCI EMOCJONALNEJ POWODUJE TAKIE ZACHOWANIA CO WIDAC Z OBSERWACJI NA ULICACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posiadam prawo jazdy juz 10 lat, widziałem w którym to miesjcu miało zdarzenie, zanm to miejsce barzdo dobrze i to nie jeste wina kierowcy a ludzi któryzr wybudowali ta droge, ulica jest 4 pasmowa, gdy na jedynm pasie staje "elka" i spowalnia ruch to trudno zgadnąć czy zgasła czy przepuszcza pieszych, drugim pasem mozna spokojnie sobie przejechac, nie ma zadnych znaków ze jazda tym pasem jest niedozwolona. to że kierowca jest młody nie oznacza że szarżuje. Chłopak był barzdo szcęsliwy ze ma index, chciał pochwalić sie rodzicom, a tu niestety zdarza sie wypadek,( nie oceniajcei kierowcy po tym ile ma lat, bo może on jezdzic codziennie ta droga ) bardzo mi szkoda chłopaka. Nie znam sytuacji, niewidziałem jej ale wyobrażam jak sie to stało. To mógłbyć każdy a trafiło na Pawła.D. Ludzie postawcie sie w jego sytuacji szczególnie zwracam sie do Bialskich kierowców którzy znaja te skrzyżowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialczanka napisał:
Tak oczywiście...specjalnie jechał żeby kogoś potrącić i nie hamował,bo mu się zamaniło mieć sprawę w sądzie.Wy to macie wyobraźnię.Wstydźcie się Wy(komentujący) i ten parszywy brukowiec.Taka jest polityka mediów,najlepiej wszystko ubarwić, bo lepiej się będzie sprzedawać.Aż szkoda słów.
Wina mediów? A cierpienie dziewczyn? Ich ból, leczenie, życie? Ludzie na pasach, to śmieci - tak cicho uważa wielu w miasteczku nad Krzną, gdzie liczy się brudna forsa, spirt i interesiki? O tym trzeba pisać. Wszystkiego Cicibór nie załatwi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Radia Lublin: Biała Podlaska: pirat drogowy potrącił dwie dziewczyny Kolejny tragiczny przykład piractwa drogowego. Wczoraj wczesnym popołudniem w Białej Podlaskiej przy ulicy Janowskiej, 20 – letni kierowca potrącił na przejściu dla pieszych dwie szesnastoletnie dziewczyny. Kierowca trafił do izby zatrzymań, a dziewczyny do bialskiego szpitala. O tym zdarzeniu Jerzy Horbowiec... Tymczasowy areszt młodemu kierowcy nie grozi, bo nie zezwalają na to przepisy, ale warto się zastanowić czy ten młody kierowca nie powinien przynajmniej na kilka lat zostać pozbawiony prawa jazdy. JHor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialski kierowca napisał:
Posiadam prawo jazdy juz 10 lat, widziałem w którym to miesjcu miało zdarzenie, zanm to miejsce barzdo dobrze i to nie jeste wina kierowcy a ludzi któryzr wybudowali ta droge, ulica jest 4 pasmowa, gdy na jedynm pasie staje "elka" i spowalnia ruch to trudno zgadnąć czy zgasła czy przepuszcza pieszych, drugim pasem mozna spokojnie sobie przejechac, nie ma zadnych znaków ze jazda tym pasem jest niedozwolona. to że kierowca jest młody nie oznacza że szarżuje. Chłopak był barzdo szcęsliwy ze ma index, chciał pochwalić sie rodzicom, a tu niestety zdarza sie wypadek,( nie oceniajcei kierowcy po tym ile ma lat, bo może on jezdzic codziennie ta droga ) bardzo mi szkoda chłopaka. Nie znam sytuacji, niewidziałem jej ale wyobrażam jak sie to stało. To mógłbyć każdy a trafiło na Pawła.D. Ludzie postawcie sie w jego sytuacji szczególnie zwracam sie do Bialskich kierowców którzy znaja te skrzyżowanie.
Aż przykro czytać takie glupoty napisane prze osobę, ktora ma 10 lat prawo jazdy... Jeżeli ty jeździsz tak jak myślisz, czyli tak jak piszesz, to nie chcę (i nikomu innemu nie życzę) aby spotkał ciebie jadącego samochodem. Tak samo brak ci wyobraźni jak i temu chlopakowi który potrącił dziewczyny. Za kierownicą trzeba MYŚLEĆ, a zwłaszcza uważać tym bardzej, kiedy coś dzieje się na drodze. Szczeście jednej osoby nie uprawnia do odbierania jego innym. MYŚL NASTĘPNYM RAZEM SIADAJĄC ZA KIEROWNICĘ I PISZĄC KOMENTARZE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotów za kierownicą nie brakuje. Przejście jest w dobrym miejscu - drogi mają ułatwiać ludziom poruszanie się po mieście także pieszo, a nie tylko samochodami. To jedno. Drugie - nikt nie ubarwia wypadku - po prostu - kretyni za kierownicą są najgorszym co nas ostatnio spotyka. A koledzy i koleżanki sprawcy piszącego na forum... żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotów za kierownica nie brakuje...idiotów wbiegających nagle na przejście dla pieszych też niestety nie, nie widziałam zdarzenia ale wiem, że piesi bardzo często wchodzą na przejście niezwracając uwagi na jezdnię i poruszające się nią pojazdy, przykładem jest Janowska między innymi , czekam tylko na potrącenie piszego na Sidorskiej na przeciwko Aldika, pasy ze świtłami 15 metrów dalej ale przecież piszy się bardzo śpieszy i musi przebiec między samochodami...a później na forym zostanie zlinczowany bo przecież jechał jak wariat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialski kierowca - jeśli na widok elki przed pasami od razu podejmujesz kroki aby ją wyminąć, to może nie wsiadaj do samochodu w ogóle? Warto się zastanowić i przyjąć że się zatrzymała aby kogoś przepuścić. Wiele jest sytuacji jak na jednym pasie samochody wreszcie stają, a na drugim kierowcy gazu dają, tylko pisk hamulców i wyzwiska, a w razie wypadku tłumaczenie że pieszy wybiegł na jezdnię - tylko jakoś ten z pasa obok mógł się zatrzymać, to chyba dostateczny sygnał że coś tam z przodu się dzieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za bezmyslnosc na tym forum...chyba specjalnie w nie nie wjechal nie byl pod wplywame narkotykow ani alkoholu i nie jechal wiecej niz mozna a takie rzeczy sie zdarzaja oczywiiscie zle sie stalo ale nie robmy z chlopaka zbrodniarza albo nie wiem kogo ludzie co wy piszecie rozumu nie macie?!zdaje sobie sprawe ze dziewczyny cierpia ale zdajcie sobie sprawe ze te radia i gazety bagatelizuja sprawe ze pirat drogowy i inne do cholery...tytul zachecajacy czytalenika i sluchacza madre posuniecie szkoda tylko ze niesprawiedliwe chyba ze dziennikarze co niektorzy po prostu nie znaja sie na swoim fachu i jak jest sie marnym dziennikarzem redaktorem to lepiej napisac Pirat drogowy i wtedy jest fajnie...bezmyslnosc. stala sie tragedia ale wszystko sie skonczy dobrze i sie nalezy cieszyc.pozdrawiam tych co potrafia zrozumiec sprawce wypadku i tez wziac w obrone bo pirat drogowy to kto inny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Białej styl narzucają awuefowskie mędrki. Obowiązuje zew stada. Lepiej przy tym nie przemęczać mózgu. Trochę bełkotu. Dużo ryku i krzyku. Do tego morze alkoholu. Dzięki temu, że Biała staje się coraz większym zadupiem, taki awuefowski skansen utrzyma się jeszcze przez lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilka tygodni temu byłem w Niemczech. Po powrocie mam wrażenie że po polskich drogach jeździ bydło. Tam każdy kierowca zwalnia przed przejściem dla pieszych niezależnie od tego czy przy przejściuczy ktoś stoi czy nie. A już na 100 procent zatrzyma się jeśli zobaczy osobę stojącą przy zebrze. U nas piesi muszą wymuszać na kretynach-kierowcach swoje prawa na przejsciu. Takie są fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z białej napisał:
kilka tygodni temu byłem w Niemczech. Po powrocie mam wrażenie że po polskich drogach jeździ bydło. Tam każdy kierowca zwalnia przed przejściem dla pieszych niezależnie od tego czy przy przejściuczy ktoś stoi czy nie. A już na 100 procent zatrzyma się jeśli zobaczy osobę stojącą przy zebrze. U nas piesi muszą wymuszać na kretynach-kierowcach swoje prawa na przejsciu. Takie są fakty.
Popieram i pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...