Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Białej Podlaskiej. Tir zmiażdżył BMW

Utworzony przez Marek, 25 listopada 2010 r. o 08:20
Bmw prowadzi się bardzo ciężko w złych warunkach atmosferycznych. Wiem, bo sam jeżdżę BMW i wiem jak zachowuje się takie auto na mokrej, śliskiej nawierzchni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wielka tragedia dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów BMW (Będziesz Miał Wypadek)dlaczego juz mnie to nie dziwi?co chwile smiertelny wypadek w BMW,kierowca jak nie w latarnie to do rowu wieżdza,to w budynek mieszkalny-ostanimi czasy chyba już ze 6 było takich sytuacji-czy odpowiedzialny za to jest naped na tylna oś czy jakieś usterki?powinni zabronić poruszania sie tymi złomami po Polsce bo aby cierpią postronne osoby,dobrze że w tym przypadku była to cieżarówka i kierowca został lekko rany-a jakby jechała tam rodzina z dwojgiem dzieci osobówką?zgineli by wszyscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo jak sie nie umie jeździć autem z tylnym napędem, to takie są skutki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napęd na tył, sliska jezdnia i zbyt duza predkość i po człowieku
Ostatnio edytowany 25 listopada 2010 r. o 11:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Bmw prowadzi się bardzo ciężko w złych warunkach atmosferycznych. Wiem, bo sam jeżdżę BMW i wiem jak zachowuje się takie auto na mokrej, śliskiej nawierzchni...
hahahahaha!!! rozwaliłeś mnie tym tekstem Chyba nie wymaga większego komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby przedni napęd był lepszy chodzili byśmy na rękach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robak napisał:
hahahahaha!!! rozwaliłeś mnie tym tekstem Chyba nie wymaga większego komentarza.
a niby co Cię tak bawi? bo akurat Piszący ma troche racji, zwłaszcza w odniesieniu do starszych modeli z lekkim tyłem, bez absów i innych takich, bo te nowsze mają rózne abs, dsc- chociaż i te czasami zawodzą...wyrazy współczucia dla rodziny Ofiary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
gdyby przedni napęd był lepszy chodzili byśmy na rękach
o to jest komentarz prawdziwego asa bmw, poczytal gdzies slogany i teraz sam je stosuje, to ze sa glupie, tego juz nie rozumie bo i skad, skoro jezdzi bolidem mlodziezy wiejskiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu bi em dablju konczy na zyletkach. Bardzo dobrze ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowy bmwznaffca napisał:
o to jest komentarz prawdziwego asa bmw, poczytal gdzies slogany i teraz sam je stosuje, to ze sa glupie, tego juz nie rozumie bo i skad, skoro jezdzi bolidem mlodziezy wiejskiej...
hhhhhhaaaaaaaahhhhhhhhhaaaaaaaahhhhhhhhaaaaaa siedziałeś kiedyś na fotelu bmw ha ha bmw ma bardzo dobre właściwości jezdne zawieszenie niezależne sprawdza się idealnie a więc przestańcie bredzić gdyby to była np skoda ze zmokłą kurką na kierownicy to i tył by cały nie został ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczucie dla rodziny kim by nie był Ten człowiek i jakim by nie jechał autem. Stała sie tragedia, a wielu z nas robi sobie z tego powiem skromnie "Zarty" myśle iz i nas może to dotknąć i zapewne rodzina przygnebiona tragedią była by jeszcze bardziej przygnebiana nieodpowiedzialnymi wpisami. Poczekajmy aż odpowiednie słuzby zbabaja przyczynę a potem zabawiajmy się w expertów. a jedyne co teraz możemy zrobić a raczej powinniśmy w tej sytuacji robić to modlić się o spokój Jego duszy. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
hhhhhhaaaaaaaahhhhhhhhhaaaaaaaahhhhhhhhaaaaaa siedziałeś kiedyś na fotelu bmw ha ha bmw ma bardzo dobre właściwości jezdne zawieszenie niezależne sprawdza się idealnie a więc przestańcie bredzić gdyby to była np skoda ze zmokłą kurką na kierownicy to i tył by cały nie został ha ha ha
Mam bmw i muszę potwierdzić, że tylny napęd jest super ale dla osoby, która potrafi jeździć. Na mokrej nawierzchni, lekkim łuku wpaść w poślizg to żadna filozofia. Nie każdy frajerek typu marek potrafiłby z tego poślizgu wyjść. A jak się ma łyse opony to już w ogóle. Przez takich pajaców bmw mają opinię burakowozów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahah BMW powinni otworzyc przykoncernowy zakład pogrzebowy :D:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I znów BMW (Będziesz Miał Wypadek)dlaczego juz mnie to nie dziwi?co chwile smiertelny wypadek w BMW,kierowca jak nie w latarnie to do rowu wieżdza,to w budynek mieszkalny-ostanimi czasy chyba już ze 6 było takich sytuacji-czy odpowiedzialny za to jest naped na tylna oś czy jakieś usterki?powinni zabronić poruszania sie tymi złomami po Polsce bo aby cierpią postronne osoby,dobrze że w tym przypadku była to cieżarówka i kierowca został lekko rany-a jakby jechała tam rodzina z dwojgiem dzieci osobówką?zgineli by wszyscy.
Jak to jest że ja i mój mąż od 10 lat jeździmy BMW po Polsce i Europie i jakoś nigdy nic się nie stało... może dlatego że nie jestem wieśniakiem które kupuje stare Bmw i robią im wiejski tuning ,gazują żeby mniej paliło :| Ludzie to nie jest kwestia samochodu tylko wieśniaków którzy je kupują !!! Kiedy sprzedawałam ostatnio nasze Bmw to oglądały je same wieśniaki :| nestety żadnego nie było na nią stać. I dlatego kupują szroty. STOP WIEŚNIAKOM I KAPELUSZNIKOM ZA KIEROWNICĄ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze ze natali z górnej pułki społeczenstwa pochodzisz ... pamietaj z prochu powstałas w proch sie obrucisz i nawet 10 lat jazdy bmw Ci nic nie pomoze ... wiesniaro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP także GŁUPIM babom za kółkiem! do N.. !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy w końcu będzie zakaz używania BMW ??? To śmierć na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc motoryzacji napisał:
współczucie dla rodziny kim by nie był Ten człowiek i jakim by nie jechał autem. Stała sie tragedia, a wielu z nas robi sobie z tego powiem skromnie "Zarty" myśle iz i nas może to dotknąć i zapewne rodzina przygnebiona tragedią była by jeszcze bardziej przygnebiana nieodpowiedzialnymi wpisami. Poczekajmy aż odpowiednie słuzby zbabaja przyczynę a potem zabawiajmy się w expertów. a jedyne co teraz możemy zrobić a raczej powinniśmy w tej sytuacji robić to modlić się o spokój Jego duszy. Pozdrawiam.
Czytałeś dobrze ? Przyczyna jest podana. Burak zjechał na lewy pas !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Czytałeś dobrze ? Przyczyna jest podana. Burak zjechał na lewy pas !
żal czytać te wasze "dziecięce " bez smaku i wyczucia wypowiedzi. Odrazu widzimy jakie kompleksy mają mieszkańcy Białej Podlaskiej i okolic. Ubliżanie, wyśmiewanie, żarty z cudzego nieszcześcia a sami czyści jak kropla wody. A teraz odpowiedz na Twoją odpowiedź- wypowiedź: najpierw niech wypowiedzą się Ci którzy mają więcej w głowie niż ty o ile ją wogóle masz, zbadają i wtenczas uznaja co było bezpośrednią przyczyną tragedi. Ale rozumiem byłeś świadkiem naocznym i jesteś expertem oraz szczerze wierzysz we wszystko co napiszą na portalu. Jeszcze raz APEL: ludzie jeśli macie coś wspólnego z istotą rozumną prosze nie pokazujcie swoich kompleksów i totalnej głupoty wypisując komentarze które są niegodne istoty ludzkiej tylko dając współczucie pomódlcie się za Jego dusze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...