Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Worońcu: Kobieta w ciąży straciła dziecko (zdjęcia)

Utworzony przez Gość, 18 grudnia 2009 r. o 13:14
jadąc wczoraj autem byłam ciekawa czy ktoś odważy się wyprzedzać...minął dzień i okazało się że znalazła się gierojka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ta pani wyraziła zgodę na to, żeby o jej stanie zdrowia i o tym, że straciła dziecko, informować publicznie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
megi napisał:
a czy ta pani wyraziła zgodę na to, żeby o jej stanie zdrowia i o tym, że straciła dziecko, informować publicznie?
przeciez nie wiadomo kto to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ten wypadek stanie się przestrogą dla nas wszystkich. Są niestety sytuacje nieprzewidywalne. Na takie warunki, jakie mamy teraz nie ma kierowców, super opon zimowych, wszystko może się zdarzyć, więc im więcej ostrożności, tym lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne pan przewożący gęsi jechał "środkiem ulicy" i nijak było go wyprzedzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LBN napisał:
Zapewne pan przewożący gęsi jechał "środkiem ulicy" i nijak było go wyprzedzić.
środkiem, może i środkowym pasem, ale jechał z prędkością bezpieczną, z prędkością administracyjną i dlatego żyje. I co z tego, że komuś się spieszy na tamten świat, myśli że ma "mądry" samochód (ABS, ARS, opony, poduszki, komputery). I co z tego, skoro i tak wali z ciężarówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puzon20 napisał:
środkiem, może i środkowym pasem, ale jechał z prędkością bezpieczną, z prędkością administracyjną i dlatego żyje. I co z tego, że komuś się spieszy na tamten świat, myśli że ma "mądry" samochód (ABS, ARS, opony, poduszki, komputery). I co z tego, skoro i tak wali z ciężarówkę.
A może przeżył bo jechał dużym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LBN napisał:
Zapewne pan przewożący gęsi jechał "środkiem ulicy" i nijak było go wyprzedzić.
Widzę,że społeczniacy nie śpią i już dodają swoją bajeczkę do tragedii.Skąd Ty to mozesz wiedzieć,dziecko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A może przeżył bo jechał dużym?
A może przeżył bo nie próbował wyprzedzać kiedy z naprzeciwka jechał inny samochód w dodatku kiedy drogi są nieodśnieżone i śliskie ? Zresztą i tak współczuję tej pani bo wyrzutów sumienia nie pozbędzie się do końca życia :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edka napisał:
A może przeżył bo nie próbował wyprzedzać kiedy z naprzeciwka jechał inny samochód w dodatku kiedy drogi są nieodśnieżone i śliskie ? Zresztą i tak współczuję tej pani bo wyrzutów sumienia nie pozbędzie się do końca życia
Boże żeby tylo przeżyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupia pipa.....myslała ze jak w ciazy jest to jej wszystko wolno....przeliczyla sie.....szkoda gesi, marzna tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Boże żeby tylo przeżyła.
No jeden normalny komentarz. Widać jaka znieczulica panuje w naszym pięknym kraju i to przed świętami. "Skoro wyprzedzała to nie mam jej co żałować no nie? Doigrała się..." - brak słów. Tez mam nadzieję że z tego wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puzon20 napisał:
środkiem, może i środkowym pasem, ale jechał z prędkością bezpieczną, z prędkością administracyjną i dlatego żyje. I co z tego, że komuś się spieszy na tamten świat, myśli że ma "mądry" samochód (ABS, ARS, opony, poduszki, komputery). I co z tego, skoro i tak wali z ciężarówkę.
Zgadza się.Niestety,jak się po raz kolejny okazało-elektronika w samochodzie nie zastąpi mózgu kierowcy,wielu o tym zapomina,czego sam w ostatnich dniach byłem świadkiem.Tamtym się udało i pojechali dalej,tu skończyło się tragicznie.Szkoda kobiety-straciła dziecko na które czkała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
megi napisał:
a czy ta pani wyraziła zgodę na to, żeby o jej stanie zdrowia i o tym, że straciła dziecko, informować publicznie?
wyprzedzanie na śniegu to się właśnie nadaje do prasy jako ostrzeżenie dla innych gdyby głupota umiała fruwać.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Denne komentarze!!! Jechała do szkoły - do pracy ... A że w ciązy to tym bardziej uważała... Pogoda jaka jest każdy widzi, drogi nie odśnieżone więc o wypadek łatwo.... Współczuć rodzinie należy a nie głupio komentować....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno jest niezrozumiałe! Dlaczego do cholery ta droga jest nie odśnieżona! Przecież ktoś bierze za to ciężkie pieniądze a nie wykonuje swojej pracy! I to ma być Polska w Unii Europejskiej! Nawet w Rosji i na Białorusi drogi są poodśnierzane a u nas co? Normalnie trzeci świat albo jeszcze gorzej! Czy szanowna Policja zacznie w końcu w opisach wypadków zwracać uwagę na stan dróg? Przecież to droga krajowa i ktoś za nią odpowiada jak koło mojego domu ktoś złamie nogę bo ślisko to potem mnie ciąga a tutaj co bezkrólewie??? Jak tak ma byc to ja za taka unie dziękuję i wyjeżdżam na Białoruś tam jest normalniej jednak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejeżdzałem tamtędy i widziałem to... auto osobowe rozwalone w pył, jego elementy były wszędzie. tragedia... tak tylko można określić to co się stało i stan drogi, to nie był tylko śnieg, to było lodowisko, i żadnego pługu, piaskarki, nic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istotnie był tam lód niemal na całej jezdni. Tuż po wypadku przyjechał samochodem GDDKiA mężczyzna i robił zdjęcia. Ciekawe, czy ta dokumentacja posłuży gospodarzowi drogi do zrozumienia, kto jest winien za taką fatalną nawierzchnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marku!gratuluje poczucia humoru.Fajne zdjęcie zrobił Pan gęsiom które ucierpiały w wypadku.Ale artykuł jest o ludziach.Tam w tle widać rozbity samochód osobowy.Nawet nie trzeba było podchodzić bliżej,tylko wykorzystać zoom aparatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia,i na dodatek przed samymi Świętami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...