Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tuczna: Bandyci grasowali pod sklepem i napadali przechodniów

Utworzony przez iat, 20 kwietnia 2010 o 18:52
Takie osoby powinno odizolowywać się na jak najdłużej i w tym czasie zatrudniać do najcięższych prac.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No Kamilek się doigrał, takie to młode i głupie, teraz odsiedzi parę zasłużonych lat ...
0
Janek napisał:
No Kamilek się doigrał, takie to młode i głupie, teraz odsiedzi parę zasłużonych lat ...
MLODY I DURNY TO TY JESTES I UWAZAJ CO PISZESZ ZEBYS TY NIE SIEDZIAL >
0
~darek~ napisał:
MLODY I DURNY TO TY JESTES I UWAZAJ CO PISZESZ ZEBYS TY NIE SIEDZIAL >
I UWAZAJ CO PISZESZ BO WIEM KIM JESTES????
0
iat napisał:
Takie osoby powinno odizolowywać się na jak najdłużej i w tym czasie zatrudniać do najcięższych prac.
Zgoda.Ale kto bedzie placil za jego wakacje w pirdelku?Ty i ja.Jezeli mlody i taki mocny to pod ziemie go,do kopania wegla-za miske zupy i kromke chleba.Pod ziemie go a ja go naucze jak "ferdowac"
0
ZAMKNI SWOJA JADACZKE I SAM IDZ SOBIE DO kopalni a jak nie to dawaj numer to sie spotkamy jak taki madry jestes
0
Dokładnie Kto będzie płacił za te wczasy??? Ta cała hołota to się żadną pracą nie skalała, tylko łatwe pieniążki z opieki społecznej by za nic brała, narzekała jak jej cieżko i grała sztywnych cwaniaczków. Tylko ze to zwykły slams!!!
0
kolo napisał:
Dokładnie Kto będzie płacił za te wczasy??? Ta cała hołota to się żadną pracą nie skalała, tylko łatwe pieniążki z opieki społecznej by za nic brała, narzekała jak jej cieżko i grała sztywnych cwaniaczków. Tylko ze to zwykły slams!!!
z opoieki to ty na pewno bierzesz cioto a co do wczasow to ty bedziesz placic poje***cy
0
według mnie to bardzo dobrze ze poszedł siedzieć i jeszcze wielu powinno pójść to możne by się w końcu uspokoili.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: