Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tuczna: Bandyci grasowali pod sklepem i napadali przechodniów

Utworzony przez iat, 20 kwietnia 2010 r. o 18:52
Takie osoby powinno odizolowywać się na jak najdłużej i w tym czasie zatrudniać do najcięższych prac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Kamilek się doigrał, takie to młode i głupie, teraz odsiedzi parę zasłużonych lat ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek napisał:
No Kamilek się doigrał, takie to młode i głupie, teraz odsiedzi parę zasłużonych lat ...
MLODY I DURNY TO TY JESTES I UWAZAJ CO PISZESZ ZEBYS TY NIE SIEDZIAL >
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~darek~ napisał:
MLODY I DURNY TO TY JESTES I UWAZAJ CO PISZESZ ZEBYS TY NIE SIEDZIAL >
I UWAZAJ CO PISZESZ BO WIEM KIM JESTES????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iat napisał:
Takie osoby powinno odizolowywać się na jak najdłużej i w tym czasie zatrudniać do najcięższych prac.
Zgoda.Ale kto bedzie placil za jego wakacje w pirdelku?Ty i ja.Jezeli mlody i taki mocny to pod ziemie go,do kopania wegla-za miske zupy i kromke chleba.Pod ziemie go a ja go naucze jak "ferdowac"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAMKNI SWOJA JADACZKE I SAM IDZ SOBIE DO kopalni a jak nie to dawaj numer to sie spotkamy jak taki madry jestes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie Kto będzie płacił za te wczasy??? Ta cała hołota to się żadną pracą nie skalała, tylko łatwe pieniążki z opieki społecznej by za nic brała, narzekała jak jej cieżko i grała sztywnych cwaniaczków. Tylko ze to zwykły slams!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo napisał:
Dokładnie Kto będzie płacił za te wczasy??? Ta cała hołota to się żadną pracą nie skalała, tylko łatwe pieniążki z opieki społecznej by za nic brała, narzekała jak jej cieżko i grała sztywnych cwaniaczków. Tylko ze to zwykły slams!!!
z opoieki to ty na pewno bierzesz cioto a co do wczasow to ty bedziesz placic poje***cy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie to bardzo dobrze ze poszedł siedzieć i jeszcze wielu powinno pójść to możne by się w końcu uspokoili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...