Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tysiące pielgrzymów przyjadą do Kodnia

Utworzony przez Ks.Antoni, 12 sierpnia 2013 r. o 21:02
I znowu na łąkach na polach namiotowych będą walać się puszki po piwie , butelki po wódce, i całe kupy prezerwatyw. Co roku tak imprezują w Kodniu młodzi pielgrzymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to wy xążę pieprzycie bez sensu i na jedną nutę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu na łąkach na polach namiotowych będą walać się puszki po piwie , butelki po wódce, i całe kupy prezerwatyw. Co roku tak imprezują w Kodniu młodzi pielgrzymi.
To prawda!!! Oj wypiło się tego alkoholu na odpustach w Kodniu. A ż wstyd się przyznać ile flaszek tam pękło pod namiotem i ile piwa się wyżłopało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu na łąkach na polach namiotowych będą walać się puszki po piwie , butelki po wódce, i całe kupy prezerwatyw. Co roku tak imprezują w Kodniu młodzi pielgrzymi.
coś ci się w główkę stało czy na stałe masz niepoukładane na strychu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda!!! Oj wypiło się tego alkoholu na odpustach w Kodniu. A ż wstyd się przyznać ile flaszek tam pękło pod namiotem i ile piwa się wyżłopało.
Szmata napije się wszędzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu na łąkach na polach namiotowych będą walać się puszki po piwie , butelki po wódce, i całe kupy prezerwatyw. Co roku tak imprezują w Kodniu młodzi pielgrzymi.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
co za biedaczysko  z ciebie, bo żadna żydówka ci nie dała   a ty tylko ze starym kawalerem JArkaczem, a Antoni to was już podglądać przez dziurkę od klucz już nie chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szmata napije się wszędzie!
Szmata nic nie uszanuje i dlatego jest szmatą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie to kiedyś w Kodniu na 15 sierpnia straż graniczna budziła bo spałem pijany nad bugiem a mój kolega to mało się do rzeki nie wtoczył tak był nawalony. Ale u spowiedzi byłem i dopiero po mszy się napiłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie to kiedyś w Kodniu na 15 sierpnia straż graniczna budziła bo spałem pijany nad bugiem a mój kolega to mało się do rzeki nie wtoczył tak był nawalony. Ale u spowiedzi byłem i dopiero po mszy się napiłem.
A czym Ty się chwalisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:wub:  :wub: Jutro już na noc jadę do Kodnia....może jakieś fajne dziewczyny się wyrwie i pobajeruje  :wub:  :wub:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:wub:  :wub: Jutro już na noc jadę do Kodnia....może jakieś fajne dziewczyny się wyrwie i pobajeruje  :wub:  :wub:
Dla takich niekoniecznie do Kodnia. Swoimi zuchwałymi wpisami i tak Kodnia nie pomniejszysz, ani wiary nie ujmiesz prawdziwie wierzącym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla takich niekoniecznie do Kodnia. Swoimi zuchwałymi wpisami i tak Kodnia nie pomniejszysz, ani wiary nie ujmiesz prawdziwie wierzącym.
Frajerze, tu nie chodzi o żadną wiarę tu jest biznes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...