Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uciążliwa sąsiadka z góry

Utworzony przez Sasiadka, 24 września 2015 r. o 10:51
Witam Czy moze ktoś mi pomoc..?? Nad moim mieszkaniem na jednych z Bialskich Osiedli mieszkają uciążliwi sąsiedzi pisze w liczbie mnogiej ponieważ i Sąsiadka i Sąsiad są z tych bardzo interesownych, którzy chętnie zajmują sie szpiegowaniem, donoszeniem i wytykaniem nosa w nie swoje sprawy ale o sobie to zapominają. Sąsiadka regularnie zatruwa mi życie, ponieważ przez balkon wywala wszystko co sie do od zsechlych pędów kwiatów, po trzepanie wszystkiego co ma w mieszkaniu, mało tego resztki z talerza ładują albo na trawniku albo na balkonach sąsiadów......tak jest codziennie porządek u siebie a poza sobą burdel. Kiedy tylko wywieszam pranie ona zaczyna trzepać, sprzątać itd. Porostu ręce opadają .....ale do Kościoła to lecą pierwsi i w pierwszym rzędzie by siedzieli. Wielokrotne pisma do Administracji Osiedla nie przynoszą żadnych skutków, ponieważ lepiej jest sprawę zamieść pod dywan skoro płaca za mieszkanie to po co sie z nimi kłócić....a pisma, które od nich dostają krótko mówiąc maja gdzieś....zero poprawy. Wiem ze poprzedni właściciele tego lokalu rownież mieli z nimi problem i trwał on latami i nadal sie to ciągnie tyle ze oni sie wyprowadzili a my odziedziczyliśmy uciążliwych sąsiadów. Moze ktoś ma podobna sytuacje i wie jak można sobie z nimi poradzić ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nas...ć z góry na ich balkon, niech to będzie czytelna aluzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...